Vivian Gray Love Bomb parfumovaná voda

Vivian Gray Love Bomb parfumovaná voda recenzia


Peknú nedeľu všetkým želám ~


Parfémované vône Vivian Gray som na Notino objavila úplnou náhodou. Do kompletizácie objednávky mi chýbalo už iba niekoľko pár eur, takže som hľadala nejaké produkty za nízku cenu, ktoré by práve tento priestor vyplnili. A keďže kozmetiku Vivian Gray - a predovšetkým ich darčekové sady ♥ - poznám už dlhšiu dobu, akonáhle som uvidela ich mini parfémované vône, voľba bola istá.


English version

Hello, my lovely little licornes ~ Mini perfumes made by a brand called Vivian Gray appeared to me accidentally while I was regularly browsing new stuff on Notino. And since there were only a few euros missing for completion of my order, I decided to give them a try. I had already had an experience with Vivian Gray at this point because I had ordered some of their gift sets for my friends and family last Christmas.


Okrem tejto Love Bomb malej parfémovanej vône boli v ponuke ešte Wild Flower a Temptation. Mená všetkých týchto troch vôní napokon korešpondujú s názvami jednotlivých kolekcií. Z tých môžete na e-shope nájsť buď jednotlivé produkty alebo darčekové sady, v ktorých sú obsiahnuté.


Jasným výberom pre mňa bola Vivian Gray Love Bomb parfumovaná voda pre ženy, ktorá sa nachádza v pomerne vysokom, ale zato štíhlom, sklenenom, 10 ml balení. Vhodná je predovšetkým do malých kabeliek, pretože je skutočne spratná a nie je vôbec ťažká. Len si na ňu predsa len dávajte väčší pozor - nie že vám nedajbože spadne a rozbije sa :-)


English version

Besides this Love Bomb perfume, there were also two more available - Wild Flowers and Temptation. Unfortunately, they are currently sold out but I hope they will be available again soon. The names of these perfumes are the same as the names of the beauty collections that Vivian Gray create. Perfumes aren´t available on the e-shop at this time, but other products from these collections are.


Vivian Gray Love Bomb eau de parfum was my option at the first sight. I really like its slim long bottle made of the glass. The volume of the packaging is 10 ml. I´ve been using it for a few weeks already and there is still a bit there included. I mostly wear it to work so I don´t usually spray it all over me every single time I feel like doing it. Mind the fact, that if you like to spray your fragrance during the day quite a lot, you will run out of it sooner too.


Vivian Gray Love Bomb parfumovaná voda recenzia


Rozkošná ružová vôňa Love Bomb je vôňa kvetinová. Podľa jej popisu by v sebe mala obsahovať rozličné druhy kvetín a predovšetkým pačuli. Ide o nežnú, sladkú, romantickú vôňu, ktorá je z tých ťažších. Podmanivá vôňa kvetov v spojení so sviežimi fragmentmi patchouli ju robia skutočne návykovou.


Na oblečení vydrží zhruba 3 až 4 hodiny, potom ju cítiť už skutočne iba príležitostne. Ak sa však chystáte vybehnúť iba niekam do mesta na kávu či obed, vrelo to postačí. Balenie s objemom 10 ml sa môže zdať malé, ale ja ju nosím pravidelne do práce a ešte ani po 3 týždňoch, čo ju používam, som ju stále nevypotrebovala celú. Ak ale máte tendenciu používať parfém niekoľkokrát do dňa, určite vám toľko, samozrejme, nevydrží :-)


English version

Adorable perfume Love Bomb will mostly please women who love floral scents. In its description, there is stated that it does contain a mix of different flowers and especially patchouli. Love Bomb is a very gentle, sweet, romantic scent which is a bit heavy. The sensual mixture of the flowers creates an addicting scent combined with the fresh fragments of patchouli. On the clothes, it is noticeable even after 3 to 4 hours. After this time you can smell it less and less. But if you are about to go to lunch or visit a coffee shop with your friend, it will surely be enough!


 Vivian Gray Love Bomb parfumovaná voda recenzia


V prípade, že chcete vyskúšať čosi nové - a predovšetkým za skvelú cenu - či nájsť pekný a zaujímavý darček pre vašu kamarátku alebo sestru, vrelo odporúčam siahnuť práve po týchto parfémovaných vôňach. Na Notino, žiaľ, momentálne dostupné z nejakého dôvodu nie sú, ale stále tam nájdete množstvo iných produktov, ktoré sa oplatí vyskúšať. Takmer som zabudla - rozprašovač sa dá ľahko odňať a sklenené telo parfémovanej vody môžete naplniť svojim vlastným parfémom ♥


English version

If you like trying new things, I highly recommend you to try this scent too. It is also a nice gift to give to your family members or friends during their B-days or Christmas. If you do not like buying fragrances for others because you are not sure about what they actually like, bet on their luxuriously-looking gift sets! Oh, that reminds me - you can also re-use the bottle and fill it up with your own perfume, which is amazing! Less waster :-)

8 comments: