About

Vitajte na Blog de la Licorne! ~

Volám sa Gabriela, narodila som sa v jednom z jesenných mesiacov v druhej polovici 90-tych rokov a bývam v metropole Východu. Blogovať som začala v roku 2009. V roku 2013 som si vytvorila nový blog - Blog de la Licorne - kozmetický blog s útržkami z môjho života a mysle.

Vo voľnom čase sa venujem blogovaniu, písaniu, fotografovaniu, kresleniu a maľovaniu. Rada si pozriem anime, prečítam mangu, zacvičím si s vlastnou váhou. Odmalička sa zaujímam o dejiny a históriu sveta všeobecne, milujem prírodu, zvieratká. Milujem slovenský, anglický a japonský jazyk,  kórejskú kozmetiku, ázijské kultúry, sakurové kvietky a mnohé iné.


Hello my lovely little licornes ~

My name is Gabriela and I was born in one of the autumns months in the second half of the 90s. I do come from a small yet lovely state called Slovakia. I started my blogging journey in 2009 as an anime and manga blogger. In 2013 I created Blog de la Licorne - beauty and lifestyle blog.

In my spare time, I do love to spend my time blogging, writing, taking photos, drawing and painting. I like to watch anime, read manga and working out with my own weight. Since I was a little child, I´ve been always in love with history, nature, animals. I adore Slovak, English and Japanese language, k-beauty, Asian cultures, sakura blossom and many others.