Let´s get in touch, shall we?


Mizon Collagen Power Lifting Cream Review

Mizon Collagen Power Lifting Cream Review

Pekný utorok želám všetkým ~ Po dlhej dobe sa vám ozývam opäť z práce. Dnes mám pre vás recenziu na ďalší produkt kórejskej kozmetiky. Ide o Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Lifting Cream proti vráskam. Táto kolekcia je, ako ste si už mohli všimnúť, ladená do príjemných fialových farieb a ukrýva v sebe ešte spevňujúci očný krém, spevňujúci krém proti vráskam, pleťovú emulziu s liftingovým efektom a toner s liftingovým efektom, ktoré môžete, spolu s týmto, nájsť na e-shope Notino.sk. Ak si ešte pamätáte, prednedávnom som zverejnila recenziu na Mizon Skin Energy Collagen 100 Serum, s ktorým tento krém vytvára neskutočne súdržnú a efektívnu kombináciu. Ak by ste sa zamýšľali nad vyskúšaním tohto pleťového krému, vrelo odporúčam súbežne vyskúšať aj vyššie spomenuté sérum

Hello my lovely little licornes ~ After a long time I am writing to you from my work again. Today I will be sharing with you a review on another Korean beauty product. I will be talking about the Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Lifting Cream. This collection is tuned to a sensual purple colour and also contains the eye cream, lifting toner, lifting emulsion and firming enriched facial cream. If you can remember, a few weeks ago I published a review on a Mizon Skin Energy Collagen 100 Serum. If you are thinking of getting this collagen cream, I highly recommend you to get the Collagen 100 Serum too since it´s truly a perfect combo for your skin!

💜 Mohlo by vás zaujímať ~ Mizon Snail Repair Eye Cream Recenzia

Mizon Collagen Power Lifting Cream Review

Mizon Collagen Power Lifting krém sa nachádza v 75 ml ťažšom sklenenom balení. Vrchnák je ľahký, lesklý a plastový. Mne osobne krém nijako nevonia a taktiež nie je nijako zafarbený. Ide o akýsi mliečny, zľahka priesvitný gél, ktorý sa veľmi ľahko rozotiera a ešte rýchlejšie vpíja do pokožky. Nemusíte tak dlho čakať na aplikáciu ďalšieho produktu. Pleť je po nanesení liftingového krému osviežená, vláčna a zľahka rozžiarená. Pre dodatočnú hydratáciu však na pleť naneste ešte ďalší krém. Nezanecháva tvár ani lesklú ani lepkavú.

Mizon Collagen Power Lifting Cream is contained in a 75 ml heavier glass jar. The lid is light, shiny and plastic. To be honest, I do not think that this cream has any scent. It is also not coloured. The cream looks like a slightly milky gel which is very easy to spread and faster to soak. You do not have to wait very long for using another product. After applying this cream on your face, the skin is refreshed, moisturised and slightly brightened too. It does not leave your face shiny nor sticky.

💜 Mohlo by vás zaujímať ~ Mizon Skin Energy Collagen 100 Serum Recenzia


Liftingový krém Collagen Power od kórejskej značky kozmetiky Mizon obsahuje 75% kolagénu. Ide o prvok, ktorý pomáha zlepšovať elasticitu pleti, ktorý minimalizuje vrásky a zároveň pleť hydratuje. Krém neobsahuje žiadne umelé farbivá, vône ani parabény. Obsahuje však kyselinu hyalurónovú, adenozín, extrakt z Centella Asiatica, propolisový extrakt a mnohé ďalšie.

The lifting cream Collagen Power by k-beauty brand Mizon does contain 75 ml of collagen, which helps to enhance the elasticity of the skin, minimalizes the wrinkles and moisturises the skin. The cream does not contain any artificial colourings, scents nor the parabens. On the other hand, it contains hyaluronic acid, adenosine, Centella Asiatica extract, Propolis extract and others.

V mojom prípade bola pleť trvalejšie rozžiarená a vypnutejšia už po niekoľkých dňoch. Treba tiež brať do úvahy fakt, že okrem tohto som simultánne používala aj iné produkty a navyše aj už hore spomínané Collagen 100 sérum. Počas používania som nespozorovala žiadnu alergickú reakciu či upchávanie pórov.

The skin was, in my case, brightened and firmed as a long-period effect after a few days already. But I also have to say that simultaneously I have been using other products too, not only this one cream. As I already mentioned before, this cream makes just wonders when joined with the Collagen 100 Serum. During the time I have been using this cream, I have not noticed any allergic reaction or clogging the pores.

Máte skúsenosti so značkou Mizon alebo týmto liftingovým krémom? :)
Have you tried any of the Mizon´s products? :)

Comments

Popular Posts