dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop Review

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop Review

Krásny pondelok želám všetkým ~ Po dlhej dobe sa k vám opäť obraciam s recenziou na produkt kórejskej kozmetiky dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop sérum s vitamínom C. Sérum sa nachádza v ľahkej priehľadnej plastovej fľaši a dávkuje sa sklenenou pipetou. Objem fľaštičky je 35 ml. Okrem 5% kyseliny L-Askorbovej (vitamín C) obsahuje tiež extrakt z Centella Asiatica, grapefruitu, ovocia yuzu a iné.

Konzistencia tohto séra je skutočne zaujímavá. Ide o akýsi vodnatý olej, ktorý po pleti kĺže s ľahkosťou. Vôňa je veľmi jemná, delikátna, olejovo-citrusová. Okrem iného sa mi tiež veľmi páčia tie holografické znázornenia konkrétnych produktov na ich krabičkách. Bola by som bývala odfotila aj túto, ale kedže psík mi ju zobral skôr a rozkusať ju stihol ešte skôršie, ako som to stihla, nebolo to možné. Tento a ďalšie produkty kórejskej značky kozmetiky dear, Klairs nájdete na Notino.sk.

Hello my lovely little licornes ~ After a long time I am back with another review on a product made by a kbeauty brand dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop serum with a Vitamin C. The serum is contained in a light transparent plastic bottle with a glass pipette. The volume of the bottle is 35 ml. Except for the 5% L-Ascorbic Acid, it also does contain the Centella Asiatica extract, Yuzu Extract, Grapefruit Extract, and the others. Its consistency is very interesting - it is like a watery oil that is easily spread on the face. Its scent is very fine and delicate - oily and citrusy one. I seriously like the packagings of the Freshly Juiced products too - especially their holographic parts. It is so pretty to look at <3 I would have taken a photo of the packaging of this product too but my doggie had taken it sooner than I had an opportunity to do so, haha.

• Mohlo by vás zaujímať ~ Klairs Supple Preparation All-Over Lotion recenzia

Pre lepšie účinky je dobré toto sérum od dear, Klairs skladovať v chladničke alebo aspoň na suchom chladnom mieste bez akéhokoľvek priameho slnečného žiarenia. Oxidáciu vitamínu C určite nechcete, i keď sa môže používať i po nej (ak je zľahka zoxidované), no účinky už také precízne nebudú. Sérum by malo napomôcť stimulácii tvorby kolagénu, rozžiarovať pleť a zlepšovať jej textúru bez akéhokoľvek zävažného podráždenia. Aplikujem ho na celú tvár a krk a väčšinou používam polku pipety.

Nemiešam ho so žiadnym iným produktom, aplikujem ho priamo na pleť. Nanášam si ho výhradne na noc, pred spaním (môže sa používať aj počas dňa, avšak riskujete tak tvorbu škvŕn na tvári aj napriek tomu, že použijete opaľovací krém a pod., odporúča sa jednoducho skôr na nočné použitie :)) V prípade veľmi citlivej pleti sa odporúča toto sérum vmiešať do vášho pleťového krému. Prvá aplikácia séra na pleť môže byť trošku čudná - môžete pocítiť jemné svrbenie či štípanie spôsobený rozdielnymi hladinami pH pleti a séra. Ak však tento pocit pretrváva dlhšie, produkt si z pleti radšej zmyte, pretože naň môže byť vaša pleť alergická.

For better effects, it is best to put this serum into the fridge. Keep in mind to store it in the cool and dark place without any direct sunlight because you surely do not want it to oxidize, right? You can use the serum even afterwards, but it will not be that effective as before (if it is slightly oxidized, slightly yellowish). The serum should help to stimulate collagen production, brighten the skin and better its texture without any harsh irritation. I apply it all over the face and on the neck too, I usually use half of the pipette.

I do not mix it with any other product, I apply it directly on my face and only in the evening, before going to sleep. You can also use it in the morning/during the day, but you should avoid the sunlight and use sun protection (but even with this, you can get the dark spots on the face so it´s advised to use it primarily during the night). If you have very sensitive skin, you can try mixing it together with your face cream. The first application can be a bit "weird" since the pH levels of your skin and the Vitamin C are different (you can feel a slight stinging or itching). It this feeling lasts longer, you should wash off the serum. Just in case, because your skin may be irritated by it.

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop Review

• Mohlo by vás zaujímať ~ Klairs Supple Preparation Facial Toner recenzia

Vitamín C je osobitá kyselina, s ktorou by sa malo narábať opatrne. Je dobre si tiež dopredu prečítať, s ktorými produktmi (resp. ich zložkami) by sa tento vitamín mal/nemal, mohol/nemohol kombinovať. Aj preto som pre začiatok začala s týmto slabším, 5-percentným. Prv som sa vitamínu C veľmi bála, resp. mala som pred ním skutočný rešpekt. Kyseliny nie sú žiadna hra! Som však rada, že som ho vyskúšala a dopadlo to takto dobre *klop* *klop*! Pleť je po dlhodobej aplikácii zľahka hydratovaná, ale hlavne rozžiarená a vyzerá mladistvo! Tón pleti je zjednotený.

Výsledky však nečakajte za noc. Ja sama som bola najprv mierne skeptická či som nenaďabila na  prvý produkt kórejskej značky kozmetiky, ktorý nefunguje. Miesta som bola až zhrozená, koľko peňazí toto sérum stojí a výsledky nikde! Poviem vám však, oplatilo sa čakať. Čo však tomuto séru najviac kvitujem je fakt, že už počas jednej noci dokáže viditeľne zredukovať akné a pupenčeky a upokojiť začervenanú pokožku. Ak už by aj nespĺňal iné účinky, objednám si ho určite znova, primárne pre tento jeho posledný ♥ Aby som ešte nezabudla, Freshly Juiced Vitamin Drop tvorí ideálne kombo s Freshly Juiced Vitamin E maskou.

Vitamin C is the acid that should be used very wisely. It is good to know beforehand what ingredients it can be mixed with and which not. You do not know how this serum will react with any of the products you have been using in your everyday skincare routine. Even I had had huge respect for this serum and I was a bit afraid of trying it. In the end, everything was just awesome and I am seriously glad I tried it *knock* *knock*. After using this product for a long period, your skin will be brightened, slightly hydrated and look younger! Skin tone will be united too.

Of course, do not expect the results to come after the night. Me myself, I was seriously "shocked" when I had tried this serum for the first time and I hadn´t noticed any visible effects on the other day. Well, since I have been using the kbeauty products for years, I had been expecting the IMMEDIATE results. But with this serum, they didn´t come immediately. I am glad I didn´t give up and keep using it day by day. It was worth it! Also, the BEST EFFECT that it does have on your skin is that it HELPS TO REDUCE THE ACNE, PIMPLES and even the red spots overnight! I am willing to buy it again mostly because of this last effect it does provide! Also, if you want an invincible skincare combo, use it together with the Vitamin E Mask afterwards.

• Cruelty-free
• Vegan-friendly
• Ethanol-free
• Paraben-free
• Silicon-free
• Steroid-free
• Artificial colouring-free
• Artificial fragrance-free
• pH 3.5 ± 1.0
- source: wishtrend

• Cruelty-free
• Vegan-friendly
• Ethanol-free
• Paraben-free
• Silicon-free
• Steroid-free
• Artificial colouring-free
• Artificial fragrance-free
• pH 3.5 ± 1.0
source: wishtrend

Ingredients - Water, Propylene Glycol, Ascorbic Acid(5%), Hydroxyethylcellulose, Centella Asiatica Extract, Citrus Junos Fruit Extract, Illicium Verum(Anise) Fruit Extract, Citrus Paradisi(Grapefruit) Fruit Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polysorbate 60, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Orange Oil Brazil, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Disodium EDTA, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Camellia Sinensis Callus Culture Extract, Larix Europaea Wood Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Rheum Palmatum Root Extract, Asarum Sieboldi Root Extract, Quercus Mongolia Leaf Extract, Persicaria Hydropiper Extract, Corydalis Turtschaninovii Root Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Magnolia Obovata Bark Extract, Lysine HCL, Proline, Sodium Ascorbyl Phosphate, Acetyl Methionine, Theanine, Lecithin, Acetyl Glutamine,SH-Oligopeptide-1, SH-Oligopeptide-2, SH-Polypeptide-1, SH-Polypeptide-9, SH-Polypeptide-11, Bacillus/Soybean/Folic Acid Ferment Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)