iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream Recenzia

iUNIK - Beta-Glucan Daily Moisture Cream Review

/ / /   článok obsahuje affiliate odkazy a kupón

Želám peknú stredu ~


Moja pleť je na hydratáciu nesmierne háklivá. I napriek tomu, že mám mastný typ pleti, je potrebné ju dostatočne hydratovať, nakoľko práve hydratácia je základom a kľúčom ku krásnej a zdravej pleti. Vysušená pleť môže byť nielen precitlivená, ale môže produkovať práve aj oveľa viac mazu, čoho výsledkom sú upchaté póry a vznik pupienkov. Naopak, hydratovaná pleť je žiarivá a vypnutá.


Dlhodobým pomocníkom mi v tomto prípade bol iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream, ktorý som objednávala, ako inak, z Yesstyle. Krém obsahuje 3,000 mg beta glukánu, čo je vlastne polysacharid získavaný predovšetkým z húb. V hydratácii pleti zohráva významnú úlohu! Aj vďaka nemu krém poskytuje maximálny hydratačný účinok a obnovu poškodeného povrchu pleti. Inými slovami teda posilňuje jej bariéru.


Získajte zľavu 5% za prvú (a 2% za každú ďalšiu) objednávku vďaka môjmu kódu "ROSEBONNIEE6". Malé % z vašej objednávky sa však vráti na môj účet. Vás to ale nebude stáť nič. Preto ak si neželáte ma takýmti spôsobom podporiť, nepoužívajte tento kód :-)


iUNIK - Beta-Glucan Daily Moisture Cream Review

Na iUNIK produktoch sa mi vždy páčili ich čisté minimalistické balenia odlíšené predovšetkým farebne. Beta glukánový krém neobsahuje žiadnu dodatočnú parfumáciu ani farbivá. Z dlhodobého hľadiska by mal pleti poskytovať taktiež rozjasňujúci a protivráskový efekt. Ono ak je pleť dostatočne hydratovaná, aj niektoré jej línie sú, samozrejme, vypnutejšie :-) Obsahuje extrakt z Centella Asiatica, ktorá pleť upokojuje a obnovuje a taktiež extrakt z listu Aloe Barbadensis, ako aj komplex červeného ovocia (viac informácií na stránke s produktom).


Balenie s objemom 60 ml mi vždy vydržalo dlhú dobu. Daily Moisture Cream som používala predovšetkým počas noci ako sleeping pack, cez deň predovšetkým počas chladnejších mesiacov nakoľko je to predsa len hustejší krém. Do pokožky sa vpíja pomerne rýchlo a zanecháva ju zľahka lesklú. Čo ma nesmierne teší je fakt, že jej povrch je okamžite citeľne zjemnený a vyhladený. Vyhovoval mi aj ako podklad pod mejkap.


Získajte zľavu 5% za prvú (a 2% za každú ďalšiu) objednávku vďaka môjmu kódu "ROSEBONNIEE6". Malé % z vašej objednávky sa však vráti na môj účet. Vás to ale nebude stáť nič. Preto ak si neželáte ma takýmti spôsobom podporiť, nepoužívajte tento kód :-)


iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream Review


Hydratačné účinky iUNIK - Beta-Glucan Daily Moisture Cream -u sú neuveriteľné! Pleť skutočne zásobuje potrebnou vlahou, avšak, ako to niekedy býva, po čase ho moja pleť už nemohla zniesť. Keď som bližšie skúmala jeho zloženie, všimla som si hneď niekoľko zložiek, ktoré by mohli potenciálne spôsobiť upchatie pórov a následne aj tvorbu pupienkov.


Beta glukánový krém obsahuje silikóny aj látky, ktoré môžu spôsobiť tvorbu akné (Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Polysorbate 60) U niekoho sa to, samozrejme, prejaviť nemusí, ako napríklad v mojom prípade na začiatku používania tohto krému, u niekoho sa to môže objaviť hneď.


Preto je VŽDY dobré si dopredu zistiť ingrediencie, z ktorých sa produkt skladá. Ak aj ide o nový produkt, radšej počkám na recenzie a iné príspevky. Nevrhám sa bezhlavo do niečoho, čoho zloženie neviem. Svoju pleť si nesmierne vážim a v minulosti som si prešla skutočne ťažkým akné a už sa tam nikdy nechcem vrátiť :-)


Získajte zľavu 5% za prvú (a 2% za každú ďalšiu) objednávku vďaka môjmu kódu "ROSEBONNIEE6". Malé % z vašej objednávky sa však vráti na môj účet. Vás to ale nebude stáť nič. Preto ak si neželáte ma takýmti spôsobom podporiť, nepoužívajte tento kód :-)iUNIK - Beta-Glucan Daily Moisture Cream Review

Komentáre

 1. It seems so interesting to me, because I got a very dry skin.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thank you very much for your comment ♥
   Since you have a dry skin type, I´d would be just perfect for you to use! :-)

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. Thank you very much! I highly encourage you to try this cream! :-)

   Odstrániť
 3. Ah sounds like an excellent product and yes like the minimal packaging, thanks for review!

  Allie of
  www.allienyc.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. That cream sounds interesting, and it is great to know about your experience!!

  akiko
  www.akikohiramatsu.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já mám štěstí, že moje pleť je naprosto skvělá. Tím myslím, že snese všechno a nedělá mi problémy. Přesto díky za tip. O tomto krému totiž slyším poprvé :)

  Gabux | Poslední článek

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Všetky produkty ma veľmi zaujali a tiež vyzerajú aj kvalitné. Úplne viem o čom hovoríš, keď si napísala, že svoju pleť si vážiš a nechceš naspäť zažiť to akné.
  Budem rada ak sa zastavíš aj na mojom blogu.
  Môj blog: http://lifeforjul.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne za tvoj komentár ♥ Nesmierne ma teší, keď spoznám ľudí, ktorí vedia, o čom v rámci svojej pleti hovorím :-)

   Odstrániť
 7. I haven't tried this cream but it looks amazing, thanks for sharing!
  xx

  Freak Muffin Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Pěkná recenze! :)

  lucyvillain.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. This product looks promising. I like that there is no added scents. Love the minimal packaging.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. tuto značku kosmetiky vůbec neznám, každopádně to vypadá hodně dobře ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Děkuji za tip, to vůbec neznám. Určitě po něm kouknu, fakt mě zaujal. :)
  Michaela Blog || Instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 12. I hope they also have variant for dry skin!
  Thank you for the review though, I just knew this brand to be honest :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. I have oily skin, maybe I should recommend this one to my cousin!

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Oh this looks like a very great product, will most definitely look out for it.

  Glowyshoe's blog

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára