Johnson's Baby Shiny Drops Shampoo, Conditioner Spray, Bedtime Baby Oil

Johnson's Baby kozmetika recenzia

Všetkým želám pekný piatkový deň ~ Dnes by som sa k vám rada prihovorila s recenziou na produkty detskej značky kozmetiky Johnson's Baby (alebo skrátene Johnson's). Výnimočne nemám pripravený žiaden obsiahlejší úvod, ktorý by kade-tade vybočoval od témy, pretože v posledných dňoch sme si s rodinkou prešli náramne ťažkým a namáhavým obdobím a museli sme sa vysporiadať so stratou nám veľmi blízkej osoby. Prejdime teda rovno k produktom, ktoré môžete vidieť aj na titulnej fotografii. Pôjde o šampón a bezoplachový kondicionér z edície Shiny Drops a telový olej a mydlo z kolekcie Bedtime.

Hello my lovely little licornes! ~ Today I would like to share with you a review of the two products dedicated to children and made by Johnson's Baby (or shorten, Johnson's). Concretely, I will be reviewing a shampoo and a spray conditioner from a Shiny Drops collection and body oil and soap bar from a Bedtime collection. If you are interested in the review, continue reading the article :-)

Johnson's Baby Shiny Drops šampón s arganovým olejom sa nachádza v peknom, ružovo-bordovom, objemnom balení s 500 ml. Vôňa Shiny Drops šampónu je sladká, šťavnatá, ovocná. Pripomína mi vôňu bobúľ, resp. lesného ovocia. Okrem dokonalého čistenia vlasov posilňuje aj ich prirodzený lesk, čo môžem iba potvrdiť. Vlasy okrem toho zanecháva hodvábne jemné a hebké, zdravo vyzerajúce. V spojení s vodou výborne pení vďaka čomu ho nemusíte nanášať veľmi veľa. Obsahuje arganový olej a hodvábne proteíny. Ide o hypoalergénny produkt, ktorý spadá pod technológiu No more tears.

Johnson's Baby Shiny Drop Shampoo with argan oil is contained in a lovely, pink-burgundy voluminous packaging of 500 ml. Its scent is sweet, juicy and fruity. It does remind me of the berries or forest fruit´ scent. Except for the perfect clean hair, this shampoo will also strengthen them and provide them with a natural shine. I can only admit everything mentioned in the sentence before. When mixed with water is does foam a lot so you do not have to use a huge amount of it. Shiny Drops shampoo contains the argan oil and silk proteins. It´s a hypoallergic product, which fulfils the No more Tears technology.

Johnson's Baby Shiny Drops bezoplachový kondicionér s arganovým olejom recenzia

Johnson's Baby Shiny Drops bezoplachový kondicionér s arganovým olejom je druhým produktom v poradí. Veľmi sa mi páči a kvitujem dávkovač v podobe spreju ♥. Bezoplachový kondicionér má inak vodnatú konzistenciu, je bezfarebný a taktiež obsahuje arganový olej a hodvábne proteíny. Nachádza sa v 200 ml balení a ani v tomto prípade nechýba technológia No more tears. Vôňa je identická k tej šampónovej - sladká, šťavnatá, ovocná vôňa bobúľ/lesného ovocia. Po aplikácii tohto kondicionéru sú vlasy zľahka zjemnené, prevoňané, hladké a zľahka hydratované. Avšak nemôžem povedať, žeby mi uľahčoval rozčesávanie vlasov :-(

Johnson's Baby Shiny Drops spray conditioner with argan oil is the 2nd product in a row. I am so glad that it does have the sprayer because it´s a lot more convenient to use this way! Shiny Drops conditioner does have a watery consistency, is not coloured and contains the argan oil and silk proteins. It´s contained in a 200 ml plastic bottle and even in this case, it´s a product that fulfils the No More Tears technology. The scent is identical to the 1st product - sweet, juicy and fruity scent of the berries/forest fruit. After applying this conditioner, your hair will be slightly moisturised, smooth and deliciously scented. The only thing I am a bit sad of is the fact, that it does not help me with detangling my hair after washing (T_T)

Johnson's Baby Bedtime olej pre dobrý spánok recenzia

Johnson's Baby Bedtime olej pre dobrý spánok je jednoznačne môj must-have produkt! Telový olej má vodnatejšiu konzistenciu, je priehľadný a obsiahnutý v 200 ml plastovom balení. Veľká škoda, že ho tam niet viac! Uzáver plastovej fľaše má navyše zabudovanú detskú poistku! Vôňa je zaujímavá - ľahká olejová, jemne levanduľová - ako stvorená pre pokojný a spokojný spánok, no nie? Olej kĺže po pokožke s ľahkosťou a v menšom množstve dokáže pokryť väčšie plochy.

Johnson's Baby Bedtime Oil for good sleep is truly one of the must-have products I´ve been using lately. This body oil has a watery consistency and it´s not sticky at all! It´s contained in the 200 ml plastic bottle. It is a pity that it is not provided in a bigger packaging :-( Also, the lid of this product is protected with a safety catch! The scent of this Bedtime oil is finely lavender - like created for the calm and satisfying sleep, do not you think? Even in the small amount, it can cover bigger areas of the body ♥

Ďalším produktom z kolekcie Bedtime je tuhé mydlo umiestnené vo fialovkastom balení, avšak jeho skutočná farba je biela. Ide o klasické mydlo, ktoré mi však veľmi vyhovuje v rámci podráždenej pokožky či pokožky, ktorú si plánujem oholiť. V spojení s vodou veľmi dobre pení, čím umožňuje žiletke po pokožke tela kĺzať skutočne plynulo.

The next product from the Bedtime collection is a soap bar in a lovely violet packaging. Its real colour is white tough. The soap is nothing special, but I just love using it while shaving my legs and even afterwards, since it´s truly delicate to the irritated skin. Mixed with the water it does foam a lot and it makes shaving much easier and effective!

Johnson's Baby Bedtime mydlo pre dobrý spánok recenzia

 Johnson's Baby Bedtime olej pre dobrý spánok recenzia

No comments:

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)