dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

Pekný štvrtok želám všetkým ~ Je neuveriteľné, ako rýchlo môj výlet s M* do BA ubehol. Pokiaľ ma sledujete na IG, už ste mali možnosť vidieť niektoré z našich potuliek formou IG Day príspevkov či fotografií. Ešte ich mám niekoľko v archíve. Pevne verím, že ich čochvíľa upravím a publikujem s nimi aj samostatný článok.

Hello my lovely little licornes ~ It´s unbelievable how fast our trip with M* just flew away. If you have been following me via Instagram, you should have already seen a few photos from our little vacation there. I still have a few of them to edit. After that, I´m planning to post a separate article about our trip to BA.

💐 Notino myslí na všetky ženy na celom svete a má pre ne malý darček - zľavu 8% na nákup produktov, s ktorými zvýraznia svoju ženskosť a krásu. Potešte seba alebo vám drahé žienky vo vašom okolí a urobte si radosť nákupom na Notino.sk!

💐 8.3. špeciálna 8% zľava na všetok tovar. Stačí zadať kód "women8sk".
Zľava sa nedá uplatniť na tovar v akcii alebo vo výpredaji.

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review


Dnes mám však pre vás recenziu na ďalší produkt od kórejskej značky kozmetiky dear, Klairs. Konkrétne z podkolekcie Freshly Juiced, ktorý nájdete aj na e-shope Notino.sk. Samozrejme, takmer všetky produkty dear, Klairs už majú právoplatné miesto v mojom zozname prianí. Už len ich všetky objednať a vyskúšať ♥

Today I would like to share with you a review on another k-beauty brand dear, Klairs product, from the Freshly Juiced concretely subcollection. Together with other products, you can find it on Notino. I already have so many products collected there which I would like to order and try already ♥

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

Produkt, o ktorom vám dnes porozprávam, je dear, Klairs Freshly Juiced hydratačná maska s vitamínom E. Ak si dobre pamätám, toto je už moje tretie balenie a pomaly bude musieť doobjednať opäť jedno do zásoby. Na týchto produktoch milujem ich minimalistické balenie a holografické prvky. Maska s vitamínom E má bielu farbu, pudingovú konzistenciu, ktorá sa po každom použití opätovne zleje do seba a vytvorí jednotnú hmotu. Obsahuje  sviežu citrusovú vôňu.

The product which I will be reviewing today is a dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask. If I clearly remember, this one is already my third one. I just love their minimalistic design and holographic elements. Vitamin E mask is white, has a pudding-like consistency and a fresh citrusy scent. Thanks to its pudding consistency, after application, it will come back and join together again. It is a pure miracle, I swear, haha.
dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

Nachádza sa v priehľadnom tvrdom plastovom tégliku so strieborným plastovým viečkom. Z hlavných zložiek obsahuje vitamín E, niacínamid, Centella Asiatica a adenozín. Opäť ide o multifunkčný produkt, ako v prípade Supple Prepapration All-Over Lotion - môžete ho použiť ako denný hydratačný krém, masku alebo ako sleeping pack. Ja túto masku používam prevažne ako sleeping pack, ale aj denný hydratačný krém.

It is contained in a transparent plastic jar with a silver plastic lid. From the main ingredients, it contains Vitamin E, Niacinamide, Centella Asiatica and adenosine. Again, this is also a multi-purpose product such as Supple Preparation All-Over Lotion. You can use it as a mask, hydrating cream or even a sleeping pack. I mostly use it as a hydrating cream and sleeping pack.


dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

Pozrime sa v skratke na jeho vlastnosti ↓
• netestovaný na zvieratách
• vegánsky produkt
• neobsahuje etanol ani parabény
• neobsahuje silikóny ani steroidy
• neobsahuje žiadne umelé farbivá ani vône
• vhodný pre každý typ pleti
• dostupný v 15 ml a 90 ml balení, preto si myslím, že jeho cena je v rámci väčšieho balenia viac, než primeraná

Let´s see its features ↓
• it´s cruelty-free
• it´s vegan-friendly
• it does not contain ethanol nor the parabens
• it does not contain silicones nor the steroids
• it does not contain any artificial colourings and scents
• suitable for every single skin type
• available in the 15 ml and 90 ml packagings - that´s why I also think it is really worth the money since the 90 ml packaging is a really huge one!

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

Primárnou funkciou tohto produktu je rozžiarenie pleti a účinné pôsobenie proti vráskam a prejavom starnutia celkovo. Maska má veľmi ľahkú, gélovejšiu textúru, ktorá sa ľahko vpíja. V tomto prípade mi však táto jej vlastnosť prekáža, pretože akonáhle si ju do pleti vmasírujete, nasleduje nie veľmi príjemný akoby suchý pocit. Zanecháva aj mierne lepkavý pocit. Pokiaľ ho však používam na noc alebo počas dňa, keď som doma, neprekáža mi to.

The primal function of this product is a skin brightening, improving wrinkles and prevent ing the signs of ageing. The mask has a very light, almost gel-like consistency which is fast to soak into the skin. But in this case, I do not like this feature of it. When you massage it into the skin, after a while, the unpleasant feeling of a slight dryness will come. The mask also leaves a slightly sticky feeling. But I do not really mind it when I use it before going to sleep or during the day when I am at home.

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

Pri nanášaní na pleť vás svieža citrusová vôňa mierne povzbudí a nabudí, čo je pre mňa skutočným plusom. Efekt rozjasnenia a zjemnenia, uhladenia pokožky sa dostaví takmer okamžite. Ide o otázku niekoľkých sekúnd, maximálne minút. Efekt je dlhotrvácny, osobne mám pocit, že ak si túto masku raz nanesiem, tak je efekt badateľný až do jej zmytia. To však nemusí platiť pre každého jej používateľa.

When spreading on your face, the citrusy scent will refresh your mind and surely wake you up a bit. It is one of its pros for me. The effect of brightening and smoothing will be noticeable almost immediately. It is a question of a few seconds, a few minutes maximally. It is a long-term effect but personally, I feel like it lasts until I wash it off. But this, of course, does not have to apply to anyone.

Na rozjasňujúce, regeneračné a protivráskové účinky je tento produkt ako stvorený. Ak však hovoríme o hydratácii, tá nie je to bohviečo. Každopádne tento fakt tomuto produktu ani nezazlievam, keďže jeho primárne funkcie sú iné a tie spĺňa na jednotku. V prípade požadovanej hydratácie používam ešte Supple Preparation All-Over Lotion. Inak by som mala pocit suchej pleti a to dokonca aj napriek tomu, že je moja pleť mastná.

I can´t say a word on its brightening, regenerative and anti-ageing effects. For this purpose, it is like made! But when we are talking about the hydrating and moisturising effects, it is not the best product for it. To be honest, I am not even sad or disappointed, since this product isn´t primarily made for this purpose. When I want to maximize the hydrating effect, I simply use the Supple Preparation All-Over Lotion afterwards. Without doing this, my skin would feel dry even if it is oily.


Používate kórejskú kozmetiku? Máte radi značku dear, Klairs? :)
Have you been using the k-beauty products? Do you like dear, Klairs? :)

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review

26 comments:

 1. Tori16:49

  Podľa mňa je strašne super, že predávajú rôzne veľkosti balenia ! 🖤 Takto človek, ktorý značku nepozná, môže prv vyskúšať menšie balenie :)
  S LÁSKOU, TORILINKA / @Torilinka

  ReplyDelete
 2. Shannon Boyce00:17

  I always love trying out different masks! This is such a helpful review :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Thank you very much for the comment! :)

  ReplyDelete
 4. Ja mini balenia jednoducho milujem ♥ Presne pre tento dôvod ♥ Akurát niekedy sú skutočne príliš malé :D

  ReplyDelete
 5. Markét18:53

  Masky jsou moje závislost! Tahle vypadá moc dobře a velké plus, že je veganská :)
  One Loving Girl

  ReplyDelete
 6. Paola19:56

  Great review, thanks for sharing!


  Kisses, Paola.


  Expressyourself

  ReplyDelete
 7. Veru tak, masky sú závislosť ♥
  Nemôžem nič, len súhlasiť ♥

  ReplyDelete
 8. Really interesting product ;)

  ReplyDelete
 9. Wonderful review. Thank you very much for this article. Cheers!

  Nahid | https://bestclicknow.com/best-conditioner-curly-hair/

  ReplyDelete
 10. My face feels so much fresher after applying mask.

  ReplyDelete
 11. Thank you for your comment :)

  ReplyDelete
 12. This brand sounds amazing I want to try it
  xo
  www.laurajaneatelier.com

  ReplyDelete
 13. dear, Klairs is my the most favourite one k-beauty brand of all time ♥

  ReplyDelete
 14. I didn't know this product, looks very interesting. I haven't tried the brand Klairs but I have a few of their products in my wishlist ^^
  xx


  http://freakmuffin.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 15. Patricia Szafraniec13:20

  Great review and very interesting product :)

  makeupnoprofessional.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. Klara van Pure21:38

  beautiful pics <3

  ReplyDelete
 17. Seems good product!

  ReplyDelete
 18. Evička Studená10:53

  Korejskou kosmetiku mám moc ráda :) Pěkná recenze, jako vždy..
  http://marionete.blog.cz

  ReplyDelete
 19. Ja ju milujem ♥
  Ďakujem veľmi pekne :)

  ReplyDelete
 20. Laura12:09

  I use some kbeauty products but i've never
  tried klairs tbh! i need to since i've heard a lot about it!
  thanks for sharing this review ^^ kisses!!

  My blog - Lalabetterdayz

  ReplyDelete
 21. You have to give it a try! :)

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)