June 06, 2020

Benton Snail Bee High Content Skin Review

pleťový toner so slimačím slizom Benton Snail Bee High Content Skin recenzia

Peknú sobotu želám všetkým ~ Už je to nejaký ten piatok čo sa na blogu naposledy objavila recenzia výhradne iba na produkty kórejskej kozmetiky, preto som si povedala, že už by bolo načase to zmeniť. Budem recenzovať produktov od kórejskej značky kozmetiky Benton. Z kolekcie Snail Bee High Content som vyskúšala už takmer všetko a poviem vám, že celkovo ide o skutočne kvalitný rad kozmetiky, ktorý sa určite oplatí vyskúšať. Určite v budúcnosti zverejním aj recenzie na ďalšie produkty z rovnakej kolekcie :-)

Hello my lovely little licornes ~ It´s already been quite a few weeks since I published my last kbeauty-related review on my blog. That is why I told myself it is finally time to come up with something and I decided to share with you a review on a Benton Snail Bee High Content Toner. From this collection, I have already tried almost every single product so stay tuned for the more reviews if you are interested. It is truly a high-quality cosmetics itself so it´s really worth trying.• Mohlo by vás zaujímať / Read more ~ Benton Fermentation Eye Cream Review

Benton Snail Bee High Content Skin sa nachádza v 150 ml plastovej fľaštičke tmavohnedej farby s pumpičkou. Vďaka tomu je jeho aplikácia oveľa ľahšia a ekonomickejšia. Buď si ho aplikujete do dlaní, pošúchate a následne priložíte na tvár, alebo ho jednoducho priložíte na tvár a aplikujete pomocou pumpičky priamo na pokožku. Prípadne si zvolíte vatový tampónik, ale to ja už nerobím, nakoľko zbytočné ťahy po povrchu pleti vplývajú napokon na jej elasticitu a tvorbu vrások.

Benton Snail Bee High Content Skin is contained in a plastic bottle with a pump. The volume of the packaging is 150 ml. The pump packaging is more convenient and economical since you will only disperse as much amount as you need. No reckless wasting of the product. Sometimes I do apply it on the skin with my hands and a "pat-pat" motion. Some other days I like to apply it straightly onto my face. You can also apply it with a cotton pad but I stopped doing this since I don´t want to tug my skin more at all.

pleťový toner so slimačím slizom Benton Snail Bee High Content Skin recenzia

Konzistencia je vodnatá, číra - bezfarebná a bez akejkoľvek vône. Vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Balenie o veľkosti 150 ml vám vydrží skutočne mesiace! Okrem iného je tento toner vhodný aj na vrstvenie v rámci 7 skin method a pod. Taktiež si vďaka nemu môžete vytvoriť vlastnú masku tým, že doň namočíte tampóniky na pár minút a následne necháte na pleti pôsobiť ako dlho uznáte za vhodné. Neobsahuje parabény, sulfáty, alkohol ani silikóny ♥

Vhodný je najmä pre tých, ktorí pociťujú deficit hydratácie a vypnutia pokožky. Tento toner vám ich skutočne prinavráti a taktiež zanechá vašu pokožku zjemnenú, pripravenú na použitie ďalších produktov. Ja som s jeho hydratačnými účinkami veľmi spokojná a som nesmierne rada, že v mojej zbierke kozmetiky ostane ešte zopár ďalších mesiacov ♥ Ak vás tento produkt zaujal, na Notino nájdete okrem tohto aj ďalšie z tejto kolekcie :-)

Toner´s consistency is watery and transparent - it does not contain and scents nor the colourants. It´s suitable even for the most sensitive skin. The packaging of 150 ml will last you truly long - even for a few months! This Snail Bee toner is also amazing to use for a 7 skin method. You can use compressed sheet masks and soak them into this skin to make your own sheet mask as well. The product does not contain parabens, sulphates, alcohol nor the silicones ♥

Snail Bee High Content Toner by Benton is dedicated especially for those of you who feel a deficit of the hydration and skin firmness. This toner will truly do the miracles to your skin and it will also soothe it as much as possible. After applying toner, your skin is ready for layering other skincare products.


• Mohlo by vás zaujímať / Read more ~ Benton Tea Tree Cleansing Water Review


Medzi najvýznamnejšie zložky tohto produktu patria ↓ (kompletné zloženie na Skincarisma)

Snail Secretion Filtrate (protivráskové účinky, hojenie rán)

Camellia Sinensis Leaf Water

Bee Venom

sh-Oligopeptide-1

Niacinamide (rozjasnenie, protivráskové účinky)

Adenosine (protivráskové účinky)

Panthenol (hojenie rán)

+ a iné ..


Vyskúšali ste už nejaký produkt od kórejskej značky kozmetiky Benton? Máte skúsenosti s proudktmi, ktoré obsahujú slimačí sliz?

Have you ever tried any of Benton´s products? Have you ever tried a product with a snail secretion filtrate?

No comments:

Post a comment

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996