Benton Fermentation Eye Cream Review

Benton Fermentation Eye Cream Review

Pekný piatok želám, licorniatka ~ Dnes som si pre vás pripravila recenziu na Benton Fermentation očný krém, obsiahnutý vo veľmi elegantnej, minimalistickej, plastovej tube. Očný krém sa nachádza v 30 g balení, ktoré vám vydrží aj niekoľko mesiacov. Pleti a predovšetkým očnému okoliu má poskytovať potrebnú hydratáciu, výživu a je určený na dosiahnutie a udržanie mladistvého vzhľadu bez vrások a pigmentových škvŕn. Fermentovaný očný krém má veľmi hustú krémovú konzistenciu a klasickú bielu farbu.

Náramne dobre sa rozotiera a do pleti sa vpíja počas niekoľkých minút. Očné okolie nie je vysušené ani podráždené, nakoľko tento produkt neobsahuje žiadnu dodatočnú parfumáciu, ktorá by mohla spôsobiť alergickú reakciu či slzenie očí. Medzi primárne zložky tohto produktu patria fermentovaný extrakt galactomyces, fermentovaný lyzát bifida, EGF a ceramidy. Tento a ďalšie produkty značky Benton môžete nájsť aj u nás - na e-shope Notino.

Pri nanášaní akéhokoľvek očného krému však buďte opatrní. Pokožka okolo očí je nesmierne delikátna a tenká a určite ju nechcete nijako poškodiť či spôsobiť stratu jej elasticity. Nesprávne nanášanie očného krému môže práve pokožke uškodiť a zrýchliť jej starnutie a ochabnutie.

Benton Fermentation Eye Cream Review

Benton Fermentation očný krém je jeden z tých drahších. Každopádne v prípade tohto produktu mi jeho cena vôbec neprekáža - ba dokonca naopak! V tom, čo má očnému okoliu ponúkať, je skutočne unikát. Obsahuje iba to potrebné - žiadnu zbytočnú chémiu a umelé vône či farbivá v ňom nečakajte ♥ Z času na čas ho používam aj ako krém, ktorý si aplikujem na celú tvár a krk, ale predovšetkým do línií úsmevu po stranách úst, kde sa taktiež zvyknú formovať jedny z prvých vrások. Produktu sa len tak v blízkej budúcnosti nemienim vzdať. Toto je moje už tuším 4. alebo 5. balenie.

Okrem hydratácie, vypnutia pleti a predídeniu vrások poskytuje tento krém očnému okoliu i zjemnenie a, čo ma na ňom teší ešte asi viac než samotný anti-wrinkle efekt, zosvetľovanie kruhov pod očami ♥ Tento zázrak si pochvaľovala dokonca aj M*, ktorej som tento očný krém odporučila. Moje kruhy pod očami boli vždy tmavé a pomerne dlhé, takže som skutočne rada, že som narazila na produkt, ktorý sa s nimi popasuje aspoň troška. Kompletné zloženie produktu nájdete na Skincarisma. Pokiaľ vás tento očný krém zaujal, neváhajte a prečítajte si recenzie na ďalšie produkty Benton, ktoré som na blogu už kedysi zverejnila ♥

Poznáte kórejskú značku kozmetiky Benton?
Mali ste už možnosť vyskúšať tento očný krém?

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)