Catrice AllRound Riasenka Recenzia

Catrice AllRound Riasenka recenzia

Peknú sobotu želám všetkým ^^~ Pevne verím, že ste sa vyspali do sýtosti rovnako ako ja! Milujem jeseň a melancholické počasie celkovo, ale keď vonku neustále prší, mám chuť len a len spať, alebo sa minimálne váľať v posteli. Dnes som sa však premohla a stihla som si už popratať i celú izbu a vytriediť staré veci a nepotrebné šatstvo. Nastavila som dokonca aj nový helouvínsky dizajn, avšak prvá tmavá verzia sa mi akosi nepozdávala. Preto som sa rozhodla opäť staviť na snehovo biely podklad. A poviem vám, nie je to až tak zlé, ako som si predstavovala.

Hello, my lovely little licornes ^^~ I do hope that you had a great night and you had a good sleep at least as well as I had. I do love melancholic weather of autumn, but when it´s only raining outside I feel like doing nothing but sleeping. Or at least, I am prone to spend the whole day in bed, hehe. But to be honest, I have spent this day quite productively! I already cleaned and tidied up my room and I declutter it from unnecessary things I do not want/need anymore. I also set up the new layout of the blog. Firstly, I wanted it to be dark but then I decided to bet on the usual clean white visual. To be honest, it is even better than I expected!

Aby som však opäť nerozprávala o tom menej podstatnom, než som chcela, po dlhej dobe mám pre vás recenziu na moju novú obľúbenú riasenku. V tomto prípade som stavila na značku Catrice, ktorú určite mnohé z vás poznajú už len minimálne z drogérií DM. Produkty tejto značky však v početnom zastúpení nájdete aj na Notino, odkiaľ som si ju napokon objednala aj ja.

But back to the main topic of this article. Today I will be sharing with you my opinion on my currently the most favourite mascara by Catrice AllRound. It is a cosmetics brand hugely known especially because of its availability in DM drugstores, so I suppose most of you have already heard about this brand already. Many products of this brand can be also found on Notino. Even this mascara was ordered from there.

Catrice AllRound Riasenka recenzia


Riasenka Catrice AllRound ma zaujala predovšetkým svojím fialovým obalom a objemným balením. Čo sa týka riaseniek, v tomto sa snažím držať toho, čo už poznám. Nemám vo zvyku skúšať nové. Ak mi niečo vyhovuje, prečo sa toho jednoducho vzdať, však? Je však pravdou, že tú ružovo-zelenú Great Lash Blackest Black od Maybelline som používala skutočne dlho. Bolo priam už žiadané preskupiť svoju pozornosť na niečo nové.

AllRound mascara by Catrice caught my attention mostly because of its purple packaging which is quite voluminous. To be honest, when it comes to mascaras, I tend to use the ones I´ve been using for quite a long time. I do not tend to experiment much in their case. But the change was seriously needed this time since I had been using the lovely Great Lash Blackest Black Mascara by Maybelline for almost a year and something I guess. And since I like trying new things and change my habits from time to time, I decided to give a try to this one. And I made a great decision!

Na Notino nájdete Catrice All Round riasenku v cenovom rozmedzí 2,70€ - 3,00€, čo je skutočne dobrá a výhodná cena. Určená je predovšetkým na natočenie a objem rias. Kefka je dostatočne široká, čo mne osobne veľmi vyhovuje pretože preferujem práve takéto objemné kefky. Pracuje sa s ňou veľmi ľahko.

Riasenka nezapácha, má iba takú jemnú sladkastú arómu. Ak by som mala zhrnúť jej celkové vlastnosti, tak mihalnice dokonalo zafarbí načierno, oddelí od seba, natočí, dodá im objem a mierne ich aj predĺži. Nemusíte báť ich zlepenia dokopy. Jej objem je úctyhodných 11 ml. V ponuke nájdete aj jej vodeodolný variant v modrom obale, ktorého objem je 12 ml.

Its price range is between 2,70€ - 3,00€ which is very worthy since its volume is 11 ml! Its primal effects are lash curling and volumizing. The brush is just perfect for these purposes - it´s thick and it´s very easy to use it on lashes. Also, this mascara does not smell - it does actually have a lovely sweet-like scent. Its effects are - painting the lashes black, separating them from each other, curling the lashes, volumizing them and it also does lengthen them a bit. You do not have to be afraid of sticking them together. On Notino, there is also a blue variant of this mascara available → its volume is 12 ml and this blue version is even waterproof!

Catrice AllRound Riasenka Recenzia

Catrice AllRound Riasenka Recenzia

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)