dear, Klairs Gentle Black Cleansing Puff Review

dear, Klairs Gentle Black čistiaca hubka na tvár recenzia

Pekný pondelok želám všetkým ~ Ani si len nedokážete predstaviť, aká som nesmierne šťastná, že to leto je, pomaly ale isto, už takmer celé preč! Osobne milujem jar a jeseň, pretože počas týchto dvoch ročných období sa buď príroda znova prebúdza alebo sa zasa chystá na zimný spánok. Ide o krásne a pestrofarebné obdobia plné skvostov, len čo je pravda, a teploty sú oveľa príjemnejšie a pre ľudský (rozumej minimálne môj) organizmus aj znesiteľnejšie. Navyše milujem kabáty, jesenné čižmy, svetre, vosky od Yankee Candle, svetielka, popadané  farebné šuchotajúce lístie pod nohami  a jednoducho všetko, čo k tomu proste patrí.

Dnes však pre vás nemám článok spojený s jeseňou, ale ďalším produktom spadajúcim pod starostlivosť o pleť, ktorý je vyrábaný pod záštitou kórejskej značky kozmetiky dear, Klairs. Predstavím vám totiž veľmi šikovného pomocníka, ktorý vám čistenie pleti nielen uľahčí, ale zároveň vám k dokonalej a peknej pleti i dopomôže - dear, Klairs Gentle Black čistiaca hubka na tvár.

Hello my lovely little licornes ~ Hope you have been enjoying Mondays up until now. You can´t even imagine how happy I am that summer is almost gone! I prefer spring and autumn over summer because I find them the prettiest of all seasons and a single person can actually do exist during them. I just can´t stand hot and humid weather - I loathe it. During the spring, everything awakes, during the autumn, everything is about to go to sleep. And I just love autumn coats, boots, sweaters and jumpers, Yankee Candle waxes, crumbling colourful leaves under your feet, etc.

Unfortunately, in today´s article, I will no be speaking about anything connected to autumn. I will be reviewing another k-beauty product made by dear, Klairs instead - Gentle Black Cleansing Puff dedicated for facial cleansing. It does not only make your skin perfectly clean, but it can also make it look pretty!

dear, Klairs Gentle Black čistiaca hubka na tvár recenzia

Hubka sa nachádza v plastovom obale, ktorý v sebe ukrýva ešte jedno malé vrecúško, v ktorom sa už reálne hubka nachádza. Ako môžete už na hlavnej fotografii vidieť, a ako to ostatne i z jej názvu vyplýva, hubka je čierna a vyzerá ako taký hokejový puk. Na dotyk je tvrdá, avšak v spojení s teplou/horúcou vodou zmäkne a následne ju môžete použiť v rámci čistenia pleti. Ja osobne si nanesiem čistiaci gél na pleť a hubku úplne nežmýkam - nechám ju troška navlhčenú. Vďaka tomu po pleti kĺže ľahšie a jednoduchšie s ňou tak vytvoríte krúživé pohyby. Po vyčistení pleti ju  dôkladne vymyjem, nechávam vyschnúť na papierovej servítke a následne ju uložím na suché miesto. Vonia ako čisté čierne uhlie

The puff is contained in a double-protected packaging and as you may already see on the main photo, it´s black and it does remind me of the hockey puck, haha. It´s hard to touch but it does soften when combined together with warm/hot water. When softer, it can be used for facial cleansing - it´s good to combine with foam, gel, soup or even a cleansing oil. I do keep it a bit wet since it´s easier to make circular movements on the skin like that. After cleansing, I do wash it thoroughly and let it dry on the paper tissue. Then I store it in a dry place. Its "scent" reminds me of the black coal ♥

Pleť je po niekoľkominútovej masáži zjemnená, jej povrch je vyrovnaný a akékoľvek nečistoty sú spolu s prebytočným mazom odstránené. Hubka je k textúre pleti veľmi šetrná, len ju, prosím vás, nepoužívajte bez čistiaceho gélu a nenavlhčenú! Nechcete si predsa svoju pleť poškodiť, však nie? :-) V kolekcii Gentle Black od dear, Klairs nájdete na e-shope Notino.sk ešte dva produkty, ktoré stoja rozhodne za vyskúšanie. Ide o Gentle Black hydratačný cukrový pleťový peeling a Gentle Black hĺbkovo čistiaci olej.

After a few minutes of massage, the skin surface of your skin is softened and smoothed. Any impurities and dust are completely gone together with the excess sebum. The puff is very gentle to the skin but, I please you, do not use it when dry. Wet it properly - you surely do not want to cause any damage to your skin, right? :-) In the Gentle Black collection by dear, Klairs can be also found these products → Gentle Black Sugar Facial Polish and Gentle Black Deep Cleansing Oil.
dear, Klairs Gentle Black recenzia

No comments:

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)