Kocostar Foot Moisture Pack / Watermelon Slice Mask Sheet Review

Kocostar Foot Moisture Pack maska na nohy recenzia

Pekný štvrtok želám všetkým ~ Po opätovnej dlhšej odmlke som späť s recenziou na masky od kórejskej značky kozmetiky Kocostar, ktorá svoju slávu zožala už pred niekoľkými rokmi. Som nesmierne rada, že už aj na Slovensku sa k týmto zaujímavým a kvalitným maskám všetkého druhu môžeme dostať a vyskúšať ich. Ihneď, keď som ich na e-shope Notino.sk uvidela, som si niektoré z nich vložila do zoznamu prianí. Napokon, aj pre ich vyššiu cenu, som sa rozhodla pre dve z nich. Konkrétne išlo o masku na chodidlá vo forme ponožiek Kocostar Foot Moisture Pack a kúskovanú plátennú masku Watermelon Slice Mask Sheet, s ktorou som akosi oslávila aj leto. Moja skúsenosť s týmito maskami bola viac, než len úžasná a vskutku zaujímavá. Ak vás zaujíma, ako obstáli, pokračujte v čítaní recenzie :-)

Hello my lovely little licornes ~ It has been already quite a time since I wrote something connected to the k-beauty products. This time I will be talking about two products which I ordered from Notino and which are made by a Korean beauty brand called Kocostar. To be honest, I had not tried anything from this brand before. Since this brand has been popular for quite a time now, I am truly glad that their products are finally available even in Slovakia. I just could not help myself and wanted to try at least some of them as soon as possible. In the end, I decided to order Kocostar Foot Moisture Pack and Watermelon Slice Mask Sheet which is something like a "celebration" of summer to me. In today´s article, I would like to share my experience of using these masks with you. It was seriously interesting and something new even for me, a k-beauty lover ♥ If you are interested in them as well, continue reading the article :-)

Prvou a veľmi zaujímavou maskou, o ktorú by som sa s vami chcela podeliť, je Kocostar Foot Moisture Pack maska na nohy. Už som vám niekoľkokrát písala, že tieto príležitostné kórejské beauty vychytávky skutočne môžem a využívam ich najmä v dni, keď som unavená a potrebujem skutočný relax. Podľa mňa nie je nič lepšie, ako do svojho me time pridať aj nejakú starostlivosť naviac. Po otvorení väčšieho balíčku sa na vás vyhrnie lahodná vôňa akoby zeleného sviežeho čaju. Ponožky vyzerajú ako klasické ponožky - vnútri je ich bavlnená vrstva, do ktorej vsuniete chodidlá a z vonkajšej strany je vrstva sáčková, aby zabránila zašpineniu okolia a napokon aj vás.

The first one is a very interesting mask Kocostar Foot Moisture Pack. As I already wrote a few times, I seriously love these "from time to time" mask for different purposes. Especially during the self-care or me time days when I want to relax and rest. After opening the bigger package you will smell a delicious scent of something like a green tea. The socks look like the classic ones → inside, there are the cotton socks which are protected with the plastic "socks". They provide you with comfort while having the mask on so you can walk and do anything you want and you do not have to wait for 20 minutes to past.

Aplikácia je veľmi pohodlná a nemusíte sa báť, že vám tekutina z ponožiek niekam vytečie a pod. Môžete sa v nich teda slobodne pohybovať kamkoľvek chcete - samozrejme, aspoň v rámci Schengenského priestoru a EÚ (aký pokus o vtip, haha :-D). Okamžite sa dostaví chladivý efekt, ktorý je počas týchto horúcich dní skutočne vynikajúci. Po 20 minútach pôsobenia nasleduje dôkladná hydratácia chodidiel a ich zjemnenie. Nečakajte však exfoliačné účinky, pretože na tie táto maska nie je určená :-)

As I mentioned before, the application is very comfortable so you do not have to be afraid of the fact that the liquid from the socks will leak outside. Immediately, you will feel cooling and refreshing effect which is very welcomed during these hot humid summer days. After 20 minutes of having the "socks" on, your feet will be hydrated and smoother a bit. But do not expect any exfoliating effects since this mask is not made for this purpose :-)

Kocostar Foot Moisture Pack maska na nohy recenzia

Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon plátenná maska recenzia

Druhou maskou v poradí je Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon plátenná maska s rozjasňujúcim a hydratačným účinkom, ktorá podľa mňa k letu jednoznačne patrí! Leto a sviežosť z nej priam vyžaruje! Maska pozostáva z 12 krúžkov melóna, ktoré si na pleť pocapkáte podľa potreby. Ja som ich použila všetky a pokryla som tak plochu celej tváre. Výhodnou je však vtedy, ak ju chcete použiť iba na niektoré miesta - nemusíte tak zbytočne použiť celú plátenkovú masku, zoberiete si len niekoľko kúskov takejto :)

The second mask is a Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon with a brightening and hydrating effect. This mask seriously goes very well with the summer, do not you think? It is like made for this purpose! It is also good for the days when you do not want to use the whole sheet mask but only at some places on your face for an extra case. Personally, I used every single one from the 12 pieces included in the package. Basically, I made a watermelon sheet mask myself, haha.

Jej vôňa ma milo prekvapila a zaujala - ono je to taká typicky melónovo-žuvačková vôňa. Ak si spomínate ešte na tie guľaté žuvačky pripomínajúce melón, ktoré mali červené vnútro s takým kyslím cukrom a čiernymi zrniečkami, táto maska vonia presne takto! Maska ponúka pleti osvieženie, hydratáciu a ľahké zjemnenie jej povrchu. Viditeľné rozjasnenie som nespozorovala :-)

Its scent surprised me really nice - it reminds me of those watermelon-like chewing gums which I remember from my childhood. They looked like a ball and inside, there was a red part with the sour sugar and small black grains. The mask provides the skin with the refreshing effect and it makes the skin hydrated and smoothed. But I did not notice any brightening effect :-) 

Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon plátenná maska recenzia

Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon plátenná maska recenzia

No comments:

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)