Mary Kay NouriShine Plus x Sheer Dimension Powder Review

Mary Kay Sheer Dimension Powder recenzia

Peknú stredu želám všetkým ~ Dnes mám pre vás opäť recenziu na  kozmetické produkty, ktoré sú vôbec moje prvé, ktoré som od istej značky vyskúšala. Produkty sa nachádzali v balíčku, ktorý sme ako blogerky obdržali na Blogger Meet-e, ktorý sa konal v Košiciach. Na jeden z produktov, ktorý sa v taštičke taktiež nachádzal, som publikovala recenziu v pondelok. Išlo o dámsku toaletnú vôňu Sunflowers od Elizabeth Arden. Tentokrát sa s vami ale podelím o svoje dojmy a hodnotenie produktov inej značky, a to konkrétne Mary Kay. Medzi blogerkami ide o pomerne obľúbenú značku, dovolím si tvrdiť, avšak ja som si k nej cestu ešte sama od seba nejako nenašla. Milo ma však prekvapili práve produkty, ktoré som obdržala viac-menej náhodne. Nielenže mi sadli aj svojimi ružovými odtieňmi, ale navyše ma veľmi milo prekvapili svojou kvalitou. Pokiaľ vás zaujíma, o aké produkty ide, neváhajte pokračovať v čítaní :-)

A nezabudnite tiež na ešte stále prebiehajúci Summer Black Friday na e-shope Notino, vďaka ktorému si môžete užívať 20% zľavu na vybrané značky. Stačí, ak pri tvorbe objednávky v košíku zadáte zľavový kód "sksummer".

Mary Kay Nourishine Plus lesk na pery recenzia

Začnem prvým produktom, ktorý je Mary Kay Nourishine Plus lesk na pery vo veľmi ľahkom, príjemnom a romantickom, nežnom, ružovkastom odtieni s názvom Pink Parfait ♥ Lepšia farba mi byť náhodne pridelená ani byť nemohla. Ľahké plastové balenie v sebe ukrýva 4,5 ml lesku na pery.

Ako ste sa už mohli dočítať v mojom staršom instagramovom príspevku, svoj posledný lesk na pery som nosila zhruba keď som mala 12 či 13 rokov. Ak mi teda pamäť dobre slúži. Nikdy som k týmto produktom nejako zvlášť neinklinovala - tobôž nie s mojimi dlhočíznymi vlasmi, keďže vieme, že lesk na pery + dlhé vlasy + silný nárazový vietor nie je vôbec šťastná kombinácia. Avšak tento môj postoj zmenil tento maličký anjelský zázrak. Bez zbytočných okolkov, nakoľko som sa už dosť rozrozprávala, v niekoľkých bodoch zhrniem vlastnosti, ktorými sa tento lesk na pery vyznačuje.

lepkavý pocit na perách je s týmto produktom minulosťou
• pery sú po nanesení vláčne, jemné
• ponúka lahodnú sladkú vôňu
• nie je to obyčajný lesk na pery, skutočne ide o akýsi iný level
• obsahuje komplex antioxidantov, rastlinných výťažkov a napr. aj extrakt z Aloe Vera
• tieto zložky pery nielen chránia, ale taktiež sa o ne viditeľne starajú :-)

Mary Kay Sheer Dimension Powder Pearls recenzia

Druhým produktom je Sheer Dimension Powder Pearls, ktorý som síce neobdržala v tomto odtieni, ale nakoniec som si ho vymenila s kamarátkou - a taktiež blogerkou - Kery, ktorej oveľa viac vyhovoval môj pôvodný odtieň, ktorý bol tuším korálový. Po intenzívnom očnom kontakte sme ani jedna dlho neváhali a produkty si ihneď vymenili. Tento produkt je ďalším doslova anjelským zázrakom v mojej zbierke kozmetiky. Je neskutočne ľahký, nepráši sa a taktiež neobsahuje žiadnu parfumáciu.

Dokáže ponúknuť nielen ľahké prirodzené rozžiarenie pleti, ale taktiež aj stredne intenzívne. Záleží to od toho, koľko produktu na štetec naberiete. Dokonca i kolegyne v práci mi tento produkt chválili - že moja pleť vyzerá neskutočne pekne, prirodzene, rozžiarene, ale zároveň veľmi zdravo. Odkedy ho mám, odvtedy je mojím verným spoločníkom takmer všade, kam sa len pohnem. Počas dňa ho netreba nijako zvlášť kontrolovať ani nanášať znova. Ostane presne tam, kde ste ho naniesli - nebledne a taktiež sa ani nerozlieva po ploche pleti.

Mary Kay Sheer Dimension Powder Pearls recenzia

Zľava
Sheer Dimension Powder
(nanesený vo vyššej intenzite + v slabšej, prirodzenejšej)
Nourishine Plus Lip Gloss

Mary Kay Nourishine Plus lesk na pery recenzia

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)