Benton Aloe Propolis Soothing Gel Review

Benton Aloe Propolis Soothing Gel Review
Krásny piatok želám všetkým ~ Dnes mám pre vás recenziu na Benton Aloe Propolis upokojujúci gél ktorý sa stal za posledné mesiace mojím verným spoločníkom, a ktorý má v mojej starostlivosti o pleť svoje čestné miesto. Na svoju prvú skúsenosť s ním si veľmi dobre pamätám - zakúpila som si ho koncom leta 2017 a vypotrebovala som ho úplne celý až v decembri totožného roka! Áno, prečítali ste správne. Produkt je vhodný pre všetky typy pleti vrátane tej citlivej.

Ide o priesvitný gél vodnatejšej konzistencie. Vďaka tomu ho na pleť stačí naniesť v skutočne malom množstve. I o veľkosti hráška pokryje celú plochu pleti. Pamätajte tiež na fakt, že vo väčšine prípadov je málo viac! Rýchlo sa do pokožky vpíja, pri aplikácii ju jemne osvieži a taktiež je skvelý v tom, že je možné naň vrstviť produkty. Nemá žiadnu dodatočnú parfumáciu ♥Upokojujúci gél obsahuje extrakt z listu aloe barbadensis, ktorá je bohatá na polysacharidy (vitamíny a aminokyseliny) a propolisový extrakt, ktorý je známy primárne pre svoje upokojujúce účinky. Gél pôsobí ako prevencia proti poškodeniu pleti, zatiaľ čo ju zanecháva hydratovanú a sviežu.

Hello my lovely little licornes ~ Today, I would like to share with you a review on a Benton Aloe Propolis Soothing Gel which 1 had ordered for the very first time in 2017! Since then I could have not given up on this product and I do not even plan to! This product is suitable for every single skin type including the sensitive one. It is a transparent gel with a watery consistency. Thanks to this feature, even the amount of peas is enough to cover the whole face. Remember the fact, that in most cases, less is more.

Into the skin, it soaks fast and during applying it also provides a slightly cooling effect. It is really easy to layer with other products too. The product does not have any added scent ♥ Soothing gel contains Aloe Barbadensis Leaf Extract which is enriched with polysaccharides (vitamins and amino acids) and Propolis Extract, which is primarily well-known for its soothing effects. The gel is an excellent prevention of skin damage. It not only does protect the skin but also hydrates and refreshes it.

Kórejská značka kozmetiky Benton je už dlhodobo dostupná aj na e-shope Notino.sk

Benton Aloe Propolis Soothing Gel Review
Upokojujúci gél je vytvorený primárne pre mastnú a aknóznu pleť. Vďaka svojmu zloženiu je veľmi ľahký, obsahujúc 80% aloe extraktu a 10% včelieho propolisu. Spoločne tieto dve ingrediencie upokojujú, hydratujú a rozjasňujú pleť. V mnohých prípadoch tiež pomáhajú zosvetľovať jazvičky po akné. Ideálny je predovšetkým v lete ako hydratačný produkt pod mejkap, BB krém či opaľovací krém. Používam ho ráno i večer, podľa potreby i počas dňa.

Aloe Propolis Soothing Gel is suitable even for the oily and acne-prone skin! Thanks to its composition, it is very light. It contains 80% of Aloe extract and 10% of Propolis extract. Together, these two ingredients sooth, hydrate and brighten your skin. In many cases, they also help to brighten tiny scars caused because of the acne. It is ideal to use primarily during the summer underneath the makeup, BB cream or the sunscreen. I use it in the morning, in the evening and sometimes even during the day if needed.

Aby sme sa vyhli zbytočným okolnom, zhrniem jeho úžasné vlastnosti do jednoduchého zoznamu ↓
• pomáha upokojiť podráždenú pokožku → redukuje svrbenie, pálenie a začervenanie pleti
hydratuje suchú pokožku a poskytuje osviežujúci efekt
nezaťažuje mastnú a aknóznu pleť, nerobí pleť mastnou ani lesklou ani lepkavou
• vhodný pre pleť senzitívnu voči chemickým prísadám → neobsahuje žiadnu parfumáciu ani zafarbenie
• množstvo hrášku dokonale postačuje na použitie pre celú tvár
• skvelý ako báza pod mejkap
• neobsahuje parabény, sulfáty, alkohol ani silikóny
pH produktu je 6


Well, enough of the unneeded words. Now I will be sharing a list of its awesome features ↓
• it helps to soothe irritated skin → it reduces itching, burning, stinging and redness of the skin
• it hydrates the skin and it also provides the refreshing effect
• it does not burden oily and acne-prone skin, it does not leave the skin oily, shiny not sticky
• suitable even for the sensitive skin → does not contain any scent nor the colourings
• the amount of the pease is just enough for covering the whole face
• it´s just awesome as a makeup base
• it does not contain parabens, sulphates, alcohol not the silicones
• the pH of the product is 6

Aký máte vzťah ku kórejskej kozmetike? Vyskúšali ste už niečo od značky Benton? :)
Do you use any k-beauty product? Have you ever tried anything by Benton? :)

Pre viac produktov od tejto značky navštívte Notino.sk.

Benton Aloe Propolis Soothing Gel Review Benton Aloe Propolis Soothing Gel Review

31.5.2019 ~ 12:59 hod.

Comments

Popular Posts