Mizon Snail Repair Eye Cream Review 🐌

Recenzia Mizon Snail Repair Eye Cream

Pekný štvrtok želám všetkým ~ Dnes mám pre vás pravdepodobne jeden z posledných marcových článkov, ak nie práve ten posledný. Pôjde o recenziu na regeneračný očný krém Mizon Snail Repair, ktorý je dostupný v dvoch baleniach - plastovej tube alebo tégliku z hnedého skla. Ide o totožné produkty, avšak tuba je, určite mi dáte za pravdu, oveľa praktickejšia. Primárne ak sa s ním chystáte na cesty. Toto malé 15 ml balenie je skutočne ľahučké a zmestí sa do každej kabelky.

Hello my lovely little licornes ~ In today´s article I will be talking about the regenerative Mizon Snail Repair Eye Cream which is available in the two packagings - the glass one jar and a plastic tube. The products are completely the same, the only thing which is different, aside from the packaging, is the volume of them. The glass jar contains 25 ml of the eye cream, the plastic tube only the 15 ml. And, of course, the tube is also more practical for travelling etc.

🐌 Mohlo by vás zaujímať ~ Kórejská značka kometiky Mizon

Regeneračný očný krém Mizon Snail Repair obsahuje 80% slimáčí sliz, ktorý zožal v Kórei pred niekoľkými rokmi veľký úspech. Obľúbenou zložkou akéhokoľvek druhu produktov v rámci starostlivosti o pleť je však stále. Krém má veľmi ľahké, vodnaté zloženie, čiže na pokrytie väčšej plochy ho stačí málo. Jeho farba je biela a vôňa je taká tá klasická krémová, čiže žiadna pridaná, čo je skvelé, pretože moje oči sú na parfémované produkty skutočne citlivé. Keďže je hypoalergénny, pri tomto kréme na oči žiadne slzenie či štípanie očí nehrozí.

Regenerative Mizon Snail Repair Eye Cream contains 80% snail mucin which has been very popular in Korea during the past years. It is a very frequent and favourite ingredient to put in the different kinds of beauty products. The cream has a very light and watery composition, which means that even a bit of t can cover the bigger places on your face. It doesn´t have any colour (it´s white) and it does not contain any artificial fragrances either. It is a hypoallergenic product so it is completely fine to use also if you have sensitive skin. My eyes are very sensitive ones, but this cream hasn´t caused any tearing or stinging.

Mizon Snail Repair Eye Cream recenzia

Ide o skutočne malý zázrak v zlatistej tube. Na e-shope Notino nájdete aj jeho veľké 25 ml balenie. Blahodarných účinkov na pokožku okolo očí má hneď niekoľko! Jeho zloženie ju nielen hydratuje, ale predovšetkým vyživuje. Pokožka je tak neustále vláčna, bez akéhokoľvek pocitu sucha. Vďaka tomu sa tiež jemné línie a vrásky vypínajú. Dokonca i pohľad je sviežejší a vďaka niacínamidu rozžiarený. Ten napomáha aj redukcii kruhov pod očami, ktoré sú v mojom prípade kameňom úrazu. Existujú iba dva produkty, ktoré mi v boji s nimi pomohli. A regenerečný krém Mizon Snail Repair je jedným z nich ♥🐌

It´s seriously a little miracle. The cream provides a lot of beneficial effects for the skin around the eyes. Its composition moisturises and nourishes the skin. The feeling of dryness is completely gone. Thanks to the moisturising effect, the fine lines and wrinkles are softer and smoother too. Even the sight is fresher and brightened thanks to niacinamide. This ingredient also helps to reduce the eye bags, which are a huge problem for me. There are only two existing products which have helped me with this problem - this one and the one made by another k-beauty brand called Benton ♥🐌.

🐌 Mohlo by vás zaujímať ~ Mizon Original Skin Energy Collagen 100 Serum Recenzia

Obnovu pokožky okolo očí a vypnutie jemných línií však nečakajte cez noc. Ide o dlhodobejší proces. Nezabúdajte tiež na prevenciu, ktorá je kľúčová a tiež pitný režim! Už po dovŕšení 20. roku života je dobré začať s takýmito produktmi. Avšak, pravdaže, všetko s mierou. Tento produkt obsahuje dokonca aj EGF (epidermal growth factor), ktorý, ako už napokon aj jeho názov naznačuje, stimuluje rast buniek a pomáha pleť obnovovať. Je účinným pomocníkom aj v boji proti vráskam. Ak vás zaujíma, čo je vlastne zač, určite odporúčam preskúmať internet.

Osobne mi tento krém vydrží niekoľko mesiacov, pretože používať očný krém každodenne, na to, povedzme si pravdu, som lenivá. Každopádne, ako som napokon už vyššie uviedla, ide o produkt s vodnatou konzistenciou, čiže ho stačí úplne málo. Okrem iného, očné krémy môžete použiť aj na jemné línie a vrásky v oblastí úst :)

Regeneration of the skin and smoothing the fine lines can´t be expected overnight. It is a much longer process. Also, do not forget about wrinkle prevention which is a key and about drinking a lot of water! After reaching the 20th year, you should start to take care of things like that. But, of course, less is sometimes more. Be careful. Regenerative Mizon Snail Repair Eye Cream also contains EGF (epidermal growth factor) which stimulates the growth of the skin cells (oh my, unexpected, right? haha) and it helps with skin regeneration as well. EGF is a very effective help against the wrinkles. If you are interested in this ingredient, I highly recommend you to search the Internet for more information.

Thanks to my own experience, I can say, that this cream lasts a few months. And, to be honest, I do not use the eye creams every single day. I am way too lazy for it, haha. Shame on meee ~ Do not take me as an example, okay? Haha. But, as I already mentioned above, since it has the watery consistency, the less of it is just enough. Besides using it as an eye cream, you can use it on the fine lines and wrinkles around the mouth area as well :)

Mizon Snail Repair Eye Cream recenzia

7 comments:

 1. Shannon Boyce23:00

  What a great review! It's wonderful that this will last a long while as well :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. The world of makeup23:05

  Značka Mizom, mě láká už delší dobu :-) a velmi ráda bych něco vyzkoušela, jen nevím co, mám asi wishlist 8 produktů :D a tohle asi zařadím taky, někam na první příčky.. :D

  PS: krásné fotky :-)

  The world of makeup

  ReplyDelete
 3. Evička Studená12:29

  Vždycky jsem chtěla zkusit produkty se šnečím slizem :) Snad se mi taky někdy poštěstí

  ReplyDelete
 4. Ani mi nehovor! :D Moje beauty zoznamy prianí doslova prekypujú :D

  ReplyDelete
 5. I never heard of a snail eye cream I would love to try it out Thanks for the review babe xoxo cris
  https://photosbycris.blogspot.com/2019/03/s-brand-with-heart.html

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)