October 26, 2018

last buys | notino

Korika SciBeauty hydrogélová maska na pery

Pekný piatok želám všetkým ~ Dnes by som sa s vami chcela podeliť o zopár dojmov na produkty, ktoré sa mi počas minulých mesiacov doma nakopili, avšak nechcela som o nich publikovať zasa zbytočne celé články. Všetky produkty nájdete na e-shope Notino.sk. Poďme teda rovno na vec! Prvým produktom je Korika SciBeauty hydrogélová maska na pery. Korika je kórejská značka kozmetiky, ktorá sa na e-shope objavila pred niekoľkými mesiacmi. V jej sortimente nájdeme mnoho plátenkových masiek. Po použití boli pery vláčne, hebké a zjemnené. Vyzerali o čosi krajšie. Na vôňu si už presne nespomínam, ale marí sa mi, že bola sladšia. Maska na perách držala pomerne dobre, i keď miestami sa šmýkala dole. Pri takýchto typoch masiek odporúčam si na niekoľko minút ľahnúť a relaxovať ^^~

Hello my lovely little licornes ~ Today I would like to share a few short reviews with you. I will be talking about a few beauty products that I ordered from Notino. I am putting them together since I think that making the separate articles about them would be pretty wasteful. The first product which I will introduce you today is a Korika SciBeauty Hydro Gel Lip Mask. Korika is a k-beauty brand which is oriented mostly on producing the sheet masks. After using this mask, my lips were hydrated, soft and smoothed. They also looked a bit prettier. I do not clearly remember its scent but something is telling me it was sweet. The lip mask held on the lips well, but from time to time it tends to slide down. When using this type of the masks, I recommend to lay down and just relax ^^~

Korika SciBeauty hydrogélová maska na pery

Pleťové masky Freeman

Druhým produktom je Freeman Feeling Beautiful kaolínová pleťová maska 4v1, ktorá by mala byť vhodná pre všetky typy pleti. V minulosti som ju už vyskúšala, preto som sa rozhodla si ju zakúpiť opäť. Slúži ako maska, peeling, produkt na čistenie pleti a taktiež ako toner pre ľahkú hydratáciu. Vôňa je svieža, jablková.

Ďalej tu máme Freeman Feeling Beautiful kaolínová pleťová maska s omladzujúcim účinkom. Tá má zeleno-sivú farbu, sviežu vôňu a obsahuje jemné peelingové zrniečka. Počas niekoľkých minút som nepocítila žiadne zaťaženie pleti, avšak už po ani nie piatich ma začala páliť tvár a maska musela ísť okamžite dole :( Pleť však bola po použití čistá a vláčna.

The second product is Freeman Feeling Beautiful Apple Cider Vinegar 4in1 Foaming Clay which should be suitable for the every single skin type. I had already tried it in the past so I decided to order it again. It is a mask, peeling, cleansing product and even a toner in one product. Its scent is fresh, apple like.

Another one is Freeman Feeling Beautiful Rejuvenating Clay Mask which contains the cucumber extract and pink salt. It had a green-grey colour and it contained the fine peeling grains. After a few minutes I didn´t notice any burdening, but after neither the five minutes my face started to burn and the mask had to go down :( But after using it, my skin was clean and toned.

Freeman Feeling Beautiful kaolínová pleťová maska s omladzujúcim účinkom

Freeman Feeling Beautiful kaolínová pleťová maska

Labello Cherry Shine balzam na pery

Labello Cherry Shine balzam na pery má zľahka ružovú farbu, sladkú čerešňovú vôňu a pery nielen urobí krajšími, ale taktiež hydratovanejšími. Pery intenzívne vyživuje, zanecháva ich hebké a jemné a chráni ich pred nepriaznivým a chladným počasím.

Giorgio Armani Acqua di Gioia parfumovaná voda pre ženy bola istú dobu umiestňovaná do objednávok ako darčeková vzorka. Tento nápad veľmi chválim, pretože takto môže človek vôňu vyskúšať predtým, než si ju zakúpi vo veľkom balení a taktiež, ako poväčšine aj v mojom prípade, ich môže v takejto forme podarovať niekomu inému ako súčasť darčeka. Ide o aromatickú vôňu, ktorá je stelesnením sebavedomej ženy, určená na denné nosenie prevažne počas teplejších dní.

Zloženie
Hlava: citrón, mäta
Srdce: ružové korenie, jazmín, pivonka
Základ: cukor, francúzsky labdanum, céder

Labello Cherry Shine Lip Balm provides the lips with the soft pink colour and delicious cherry scent. The lips look prettier and they are also more hydrated, nourished and soft. The lip balm also protects them against the cold weather.

For a certain time, the Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum had been placed in the orders as a sample gift. I really am fond of this idea since a person can try the fragrance before buying the full packaging. And, also, as in my case, you can give it to your friends or family as a part of the present. It´s an aromatic scent which is a personification of a confident woman, designed for a daily wear, mostly during the warm season.

Composition
Head: lemon, mint
Heart: pink seasoning, jasmine, peony
Base: sugar, French labdanum, cedar

Acqua di Gioia Parfumovaná voda pre ženy

Diesel Only The Brave High toaletná voda pre mužov

Diesel Only The Brave High toaletná voda pre mužov je tým istým príkladom. Tiež som ju dostala ako darček v rámci objednávky a hneď, ako som ju obdržala, podarovala som ju mamčinmu priateľovi. Keďže on do práce toho veľa nenosí, preferuje skôr menšie tašky, do ktorých sa takéto vzorky zmestia hravo. Toaletná voda je záplavou sviežosti a energie, vhodná na každodenné nosenie a primárne pre aktívnych mužov.

Zloženie
Hlava: mäta, yuzu, zázvor
Srdce: pakost
Základ: drevité tóny, ambra

I got the Diesel Only The Brave Hight Eau de Toilette for men the same way. It was a gift for my order and as soon as I got it, I gave it to my mum´s boyfriend. Since he doesn´t carry many things with himself, a small fragrance like this is just perfect for him. The toilette water is full of the freshness and energy, suitable for the daily use and primarily for the active men.

Composition
Head: mint, yuzu, ginger
Heart: geranium
Base: woody tones, ambergris

Závesná vôňa do auta Yankee Candle Midsummer´s Night

Závesná vôňa do auta Yankee Candle Midsummer´s Night som kúpila v niekoľkoeurovej akcii. Darovala som ju tete, ktorá s ňou bola spokojná. Príjemne prevonia interiér auta a navodí tak harmonické prostredie. Ide o vôňu z kolekcie hrejivých.

Hlava: bergamot, bylinné tóny, citrusy, drevité tóny, limetka
Srdce: levanduľa, šalvia
Základ: bobule z jalovca, cédrové drevo, mach, šalvia muškátová, vetiver

Yankee Candle Midsummer´s Night hanging car scent was bought by me for my aunt. It was a bit cheaper than usual. My aunt was very satisfied with it and she really liked it. The interior of the car will be finely scented and it creates a harmonic environment. It´s a warm scent.

Head: bergamot, herbal tones, citrus, woody tones, lime
Heart: lavender, sage
Base: juniper berries, cedar wood, moss, muscat sage, vetiver

Fa Sprchový gél Magic Oil

Poslednými dvoma produktmi sú sprchové gély od značky Fa. Prvý z nich je z kolekcie Magic Oil s vôňou modrého lotusu. Druhý je z kolekcie Naturals a má vôňu čeresňových kvetov. Oba sprchové gély v spojení s vodou veľmi dobre penia a majú lahodné vône.

The last two products are the Fa shower gels. The blue one is from the Magic Oil collection and has a blue lotus scent. The second one is from a Naturals collection and it has a scent of the cherry blossom. Both of them foam very well when joined with the water. Their scents are really delicious too.

Fa Sprchový gél Naturals

23 comments:

 1. Елена М21:00

  Very interesting products!

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Such beautiful pictures and it looks like great products!
  http://www.recklessdiary.ru

  ReplyDelete
 3. It look really good product , i like that lip balm.

  ReplyDelete
 4. Pavla Kopuletá08:00

  Ta maska na rty mě láká už dlouho :-)
  All my cosmetics

  ReplyDelete
 5. Dressed With Soul11:53

  Thanks for sharing what you bought!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  ReplyDelete
 6. Great haul, I love Notino! The gel lip mask seems interesting and the gel Fa is really good ^^
  xx

  http://freakmuffin.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 7. I never tried lip masks but I would love to! :D
  www.thefancycats.pt

  ReplyDelete
 8. Wow, you picked so many yummy treats for the skin! Thanks for the review :)
  Lots of love ♥ Janury Girl

  ReplyDelete
 9. Güzel ve Kültürlü15:07

  Great post!
  I follow you. Can you follow me back?
  www.guzelvekulturlu.com/

  ReplyDelete
 10. Míša Šislerová07:41

  Souhlasím, že vzorky parfémů nebo krémů jsou skvělé, když chce člověk zjistit, co mu vyhovuje :) Nejvíce mě zaujala hned v úvodu maska na rty, vůbec jsem nevěděla, že něco takového dělají :)

  WantBeFitM

  ReplyDelete
 11. Vrelo odporúčam :)
  Aspoň raz ju vyskúšať. Je to sranda ^^~

  ReplyDelete
 12. Thank you very much for your comment ♥

  ReplyDelete
 13. Ak by si chcela vyskúšať niečo nové a zaujímavé, určite niečo ako je táto maska vyskúšaj! :)
  Vrelo odporúčam ^^~

  ReplyDelete
 14. I like the photos!
  https://pasjeweroniki.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. Laura19:25

  You got really nice products! i'd love to try that lip mask ^^
  kisses!!

  My blog - Lalabetterdayz

  ReplyDelete
 16. Ayuna- Chan10:16

  amazing post honey! really great!
  kisses from Poland :*

  ReplyDelete
 17. sarush ef13:25

  Boži, supr veci :)

  https://sarushef.blogspot.com/

  ReplyDelete
 18. Those products look great! :)

  Shoot for the stars | ☆ ☆ ☆ | Facebook page | ☆ ☆ ☆ | Instagram

  ReplyDelete
 19. Linda Pazderová11:28

  Tu masku na rty bych chtěla vyzkoušet. Už několikrát jsem na ní koukala, tak si jí asi brzo pořídím :) Yankee Candle je prostě must have. A oba sprchové gely mám zrovna doma a jsem s nimi spokojená :)

  ReplyDelete

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996