Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Peknú nedeľu želám všetkým ~ Predpovede počasia, že sa ochladí o viac, ako len 10 stupňov, sa naplnili. Momentálne je v Košiciach niečo okolo 11°C a musím povedať, že takéto ochladenie som naozaj neočakávala. Je pravda, že nie som človek, ktorý by obľuboval letné tropické teploty, ale takéto náhle ochladenie nerobí môjmu organizmu vôbec dobre. Aj preto som sa rozhodla, že si ešte užijem jeden z posledných voľných víkendov a povenujem sa trošku blogu. Dnes mám pre vás recenziu na ďalší produkt kórejskej značky Mizon, na kompaktný korekčný cushion mejkap s SPF50+ a PA+++. Zakúpila som si ho na Notino.sk, kde ho nájdete v odtieni no. 21 Light Beige a no. 23 Natural Beige.

Hello my lovely little licornes ~ The weather forecast has been fulfilled. In Košice, there is only something about 11°C and that means that the temperature dropped by more than even 10°C! I am not a person who loves tropical temperatures, but a sudden climate change like this doesn´t cause any good to my organism at all. And since this weekend is one of the last ones I will have, I decided to write a new review on a product made by a Korean beauty brand called Mizon. Today, I will be talking about the Correct Vital Oil Cushion with SPF50+ and PA+++. I ordered it from Notino where you can find it in two shades - no. 21 Light Beige and no. 23 Natural Beige.


Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ sa nachádza v pomerne malom okrúhlom obale, ktorého súčasťou je air labutienka a veľké zrkadielko. Za takúto vyššiu cenu sa teda určite oplatí, pretože navyše obsahuje aj jedno náhradné balenie samotného mejkapu. Balenie je ladené do pekných, tlmených ružových farieb. Po otvorení sa na vás usmeje air-labutienka, ktorá sídli na uzáveri. Pod uzáverom sa nachádza hubka s mejkapom. Cushion je veľmi praktický, v kabelke nezaberá veľa miesta a okrem toho so sebou nemusíte zbytočne nosiť ešte labutienku či štetec na mejkap a ani zrkadielko. Všetko to máte v jednom.

Na labutienke sa nachádza uško pre praktické uchytenie. Navyše je ladená do svetlej telovej farby a je veľmi jemná, nadýchaná. Po dlhodobom používaní ju pravidelne čistím, aby sa tam nezachytávali nečistoty, prach a baktérie.

Mizon Correct Vita Oil Cushion is contained in a quite small rounded packaging. There is also an air-puff and a mirror included. For this higher price, it´s very inconvenient since the packaging also includes one more filler with the makeup. The packaging is made of the pink shades. After opening, you will see the air-puff placed on a lid. Underneath, there is situated the cushion foundation itself. The cushion makeup is very convenient - it doesn´t take a lot of space in your bag and you don´t have to carry your makeup brush/puff and the mirror separately with yourself. You have it all in the only one product.

On the air-puff, there is also a handle for a better holding. It has a light nude colour and it´s very soft and fluffy. After using it for a long time, I usually wash it regularly to keep it clean, without any dust, impurities and bacteria.

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Vôňa mejkapu je nasladkastá, povedala by som kvetinová. Vďaka ochrannému faktoru SPF50+ a PA+++ je vhodný po celý rok, a to aj v lete. Vtedy si nemusíte na tvár zakaždým znova aplikovať opaľovací krém, tento cushion mejkap s ochranným faktorom SPF50+ postačí. Obsahuje olej z rakytníka rešetliakového, ktorý je známy tým, že obsahuje viacero rozličných vitamínov a aminokyselín - napr. A, B, C, E a iné.

A scent of this makeup is sweet, I would say a floral-like one. Thanks to the high SPF50+ it´s suitable to use for a whole year, and even in the summer. You don´t have to re-apply a sunscreen every two hours. With this cushion, you can only make a few moves with the air-puff and it will be done! Correct Oil Cushion contains the oil of the Hippophae Rhamnoides which is known for containing a lot of various vitamins and amino acids - for example, vitamins A, B, C, E and the others.

Účinky cushion mejkapu Correct Vita Oil ↓
- účinná a dlhodobá hydratácia pleti
- rozjasňuje, zjednocuje, regeneruje, upokojuje
- ponúka antioxidačný účinok a prirodzený lesk pokožky
- pôsobenie proti vzniku vrások
- chráni pleť pred slnečným žiarením vďaka vysokému faktoru
- vďaka patentovanej technológii Vita HYDRA TOX™ pleť hydratuje a zanecháva zamatovo hebkú, jemnú a zdravú
- počas aplikácie pleť taktiež jemne osvieži
- poskytuje prirodzene jemné až stredné krytie
- jednoducho a ľahko sa vrství
- jeho výdrž s bázou (min. hydratačný krém) je zhruba 5-6 hodín, bez nej zhruba 3-4 hodiny (bez použitia púdra)
- obsahuje niacínamid, kyselinu mliečnu, adenozín, extrakt zo slanorožca európskeho, extrakt z rias

The effects of Correct Vita Oil ↓
- the effective and long-term hydration
- the brightening, skin tone uniting, regenerating and soothing effect
- the antioxidant effect and natural shine
- the anti-wrinkle effect
- protection against the UVA and UVB rays
- thanks to a patented technology Vita Hydra Tox™ it leaves your skin perfectly hydrated, smooth, soft and healthy
- while applying it also provides a light refreshing effect
- it provides natural to middle coverage
- you can layer it simply and easily
- when using it with a base, it will hold on your skin for approx. 5-6 hours, without it approx. 3-4 hours (without using a powder)
- it contains niacinamide, lactic acid, adenosine, extract from Salicornia europaea and algae extract

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Na mejkape, rovnako ako aj na zrkadielku, sa nachádza ochranný obal.
On the makeup and also on the mirror, there is a protective seal.

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Zloženie produktu. Pre lepšie rozlíšenie kliknite na fotografiu :)
Ingredients of the makeup cushion. For a better resolution click on the photo :)

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Ako môžete vidieť, odtieň no. 21 Light Beige je pre moju farbu a tón pleti ako stvorený. Pleť je zjednotená, rozžiarená, hydratovaná a vyživená v mnohých smeroch.
As you may see, a shade no. 21 Light Beige is like made for my skin tone. The skin is united, brightened, hydrated and nourished in many ways.

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Cushion mejkap doslova priľnie k vašej pleti, preto ho takmer vôbec necítite. Ponúka naozaj prirodzené krytie. Navyše sa veľmi dobre vrství.
The cushion makeup literally cling to your face, you don´t feel it at all. It also provides a very natural covering and it´s easy to layer.

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Mizon Correct Vita Oil Cushion SPF50+ Review

Comments

 1. Jovana Delibašić18:51

  Great review dear! This product looks so good on skin, I'm amazed!! :)♥

  BLOG
  INSTAGRAM

  ReplyDelete
 2. Thank you for the review!

  ReplyDelete
 3. Wow the difference is incredible Thanks for the review xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com/2018/09/discovering-albert-park.html

  ReplyDelete
 4. Such a great sharing....
  http://sepatuholig.blogspot.com
  IG @grace_njio

  ReplyDelete
 5. Seems like this Mizon cushion has pink base , however it looks good on you! :)

  xoxo,
  |CHELSHEAFLO|

  www.chelsheaflo.com

  ReplyDelete
 6. Hello, you are welcome ^^~

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts

LICORNIATKA