dear, Klairs Rich Moist Soothing Serum Review

dear, Klairs Rich Moist Soothing Serum Review

Krásny piatok želám všetkým ~ Dnes sa k vám prihováram s recenziou na dear, Klairs Rich Moist Soothing Serum, ktoré je ďalšou položkou kórejskej kozmetiky v mojej zbierke. Značku Klairs som na blogu už predstavila, ale tentoraz sa k vám prihováram s ďalšou novinkou, z ktorej som ešte stále celá bez seba! Kórejska značka kozmetiky dear, Klairs je dostupná konečne aj u nás, a to na Notino.sk! Verili by ste tomu? V živote by mi nenapadlo, že práve na produkty tejto značky narazím pri prechádzaní si noviniek na tomto slovenskom e-shope. Neviete si ani len predstaviť, aká som šťastná, keďže s týmito výrobkami mám iba tie najlepšie skúsenosti

Hello my lovely little licornes ~ Today I would like to share with you a review of a dear, Klairs Rich Moist Soothing Serum which is another k-beauty product in my beauty collection. I already wrote about Klairs brand on this blog, but this time I would also like to tell you a wonderful news! This k-beauty brand is now available in Slovakia, on Notino.sk what is just amazing! I am so happy and excited about it. I didn´t even believe that I would see their products on Notino while browsing the new items. I have only good experiences with this brand so that´s also why I am glad that I can finally buy it also in my country.

Rich Moist Soothing Serum, ako už jeho názov naznačuje, je sérum primárne určené na hydratáciu a upokojenie pleti. Má ľahké gelovito-vodnaté priezračné zloženie vďaka ktorému sa vpíja do pokožky už po niekoľkých pohyboch rúk. Je obsiahnuté vo fľaštičke z tvrdého plastu a dávkuje sa pumpičkou, čo je úžasné, pretože ho miniete presne toľko, koľko potrebujete. Jednoduchý a minimalistický vzhľad Klairs produktov jendoducho milujem.

Osobne používam jeden až dva streky, čo bohate stačí na pokrytie celej plochy tváre. Ako som už uviedla vyššie, sérum sa vstrebáva do niekoľkých sekúnd pri masírovaní pokožky. Po nanesení na pleť sa okamžite dostaví pocit sviežosti, hydratácie a povrch pleti je ihneď vláčny a hladký. Sérum v malom množstve redukovalo aj ojedinelé začervenania kože. Nezanecháva žiaden nežiaduci film či lepkavý pocit. Jeho vôňa je svieža, citrusová. Vonia jednoducho za esenciálnymi olejmi. Obsahuje tiež veľa prírodných látok a nápomocných ingrediencií akými sú napr. Centella Asiatica, aloe vera a mnohé ďalšie.

Rich Moist Soothing Serum, as even his name indicates, it´s a serum dedicated primarily for a moisturising and soothing the skin. It has a light consistency in between a gel and watery one and it´s transparent. Thanks for being that light it soaks into the skin in a few seconds thanks to a few moves of the hands. The product is contained in a plastic bottle with a pump what is very good since you will use only that amount you wish to. The simple and minimalistic design is another thing I just love about dear, Klairs.

Personally, I use one or two pumps what is just enough for covering my whole face. As I mentioned above, the serum is fastly soaked into the skin in a few seconds. After spreading on the face, your skin will be immediately refreshed and moisturised while a surface of the face is completely smooth. The serum also reduced the red spots on my face a bit. It doesn´t leave any unpleasant film and it´s not sticky at all. A scent is fresh, citrus one. It´s just the scent of the essential oils :) Product contains a looot of natural and beneficial ingredients such as Centella Asiatica, Aloe Vera and the other ones.

Produkt je vegan-friendy a taktiež cruelty-free :)
The product is vegan-friendly and also cruelty-free :)

dear, Klairs Rich Moist Soothing Serum Review

Ide o jeden z mojich najobľúbenejších produktov určených na starostlivosť o pleť vôbec. Sérum, ktoré je jednoduché, nezaťažuje pleť a navyše spĺňa to, čo je mu dané. Výborne sa tiež používa ako báza pod mejkap. Na čo by som chcela upozorniť, je prípadná možná reakcia pri prvom použití. Osobne som ju pocítila tak, že moja pokožka trošku očervenela a začala jemne štipkať. Nebolo to ale nič hrozné, nepríjemné. Nebojte sa :)

Každopádne nedala som sa odradiť a skúsila som toto sérum ešte párkrát a už sa to viackrát nezopakovalo. Možno moja pleť iba zareagovala na nejakú ingredienciu, s ktorou nemala dovtedy žiadnu skúsenosť. Ak však pocity pálenia či červenania kože pretrvávajú, určite tento produkt ďalej nepoužívajte. Prvé balenie mi vydržalo od tuším októbra či novembra do februrára, a to som ho používala takmer každý deň! Plánujem si ho zakúpiť znova, keďže toto je už moje druhé v poradí! :)

Klairs´ Rich Moist Soothing Serum is one of my the most favourite skincare products I have ever used. It´s simple, it doesn´t burden the skin and it provides just amazing results. You can also use it as a base for the makeup. But I would like to mention a possible allergic reaction when trying it for the first time. Personally, I felt that my skin was a bit red and it also stung a bit. But it wasn´t anything horrible or unpleasant. Don´t worry :)

Since I really wanted to start to use this product, I tried to apply it a few more times and the allergic reaction I had mentioned before didn´t appear ever again *knock* *knock*. Maybe my skin wasn´t used to some ingredient in it since it might not experience it ever before. When the red spots and stinging or even burning will remain, stop using the product immediately! I was using the first packaging since October or November until February and I was using it almost every single day! I plan to buy it again since this is already my second packaging :)

Pozn.: Opatrne pri citlivej či aknóznej pleti! Nie všetky totiž milujú esenciálne oleje, ktoré sa v niektorých prípadoch môžu prejaviť vo forme alergií či pupenčekov. Na druhej strane risk je niekedy zisk, avšak pleti nerobte nikdy nič, čo jej škodí! :)

Note: Be careful in case of having a sensitive or an acne-prone skin! Not every single skin type is "friendly" with the essential oils contained in this product. They might cause allergic reactions or pimples so be careful :) If you are not sure and you would really like to try it, it´s completely up to you but don´t do or use anything which may cause a damage to your skin :)

dear, Klairs Rich Moist Soothing Serum Review

2 comments:

 1. Katarina17:08

  The product looks amazing. I wouldn't mind to try it.
  Have a great weekend!

  ReplyDelete
 2. Autumn Jenkins19:24

  I've heard a lot about Klairs as a brand but never tried any of their products. Going to check this one out!

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)