Let´s get in touch, shall we?


I Heart Revolution One True Love Palette Review

I Heart Revolution One True Love Palette Review

Krásnu sviatočnú nedeľu vám všetkým želám ~ Želám vám príjemné, pohodové sviatky plné pokoja a predovšetkým chutného jedla! Dnes som si pre vás pripravila nielen recenziu na moju najnovšiu paletku očných tieňov, ktorú mám z e-shopu Notino.sk, ale taktiež aj jednoduchú mejkapovú inšpiráciu, ktorú som, príznačne, nazvala Easter Bunny. Tentokrát som svoju zbierku paletiek očných tieňov rozšírila o I Heart Revolution One True Love, ktorej som  jednoducho nemohla odolať. Skúste si to pokojne vy!

Je ružová? Je! Má v sebe obsiahnuté rozličné trblietky a glitre? Má! Pohybujú sa tieto glitre, resp. dokážu sa zlievať na tú-ktorú stranu nahnete paletku? Áno! Obsahuje ružové očné tiene a taktiež svetlé trblietavé? Áno! Odpoveď je, myslím si, úplne jasná. Táto paletka jednoducho vyhrala nad mojím zdravým rozumom a ihneď som si ju šupla do nákupného košíka.

Hello my lovely little licornes ~ I hope you´ve had an amazing day full of the delicious food. Today I will be sharing with you a review on a One True Love palette by I Heart Revolution which I ordered from Notino a few weeks ago. I completely fell in love with it on first sight - pink colour, glitters, floating glitters, pink eyeshadows, light shimmer eyeshadows .. What else is there to wish I am asking? ♥ At the end of this article, you can see the newest makeup inspiration I made as well. I named it Easter Bunny since it´s Easter ^^~


I Heart Revolution One True Love Palette Review

Paletka One True Love obsahuje deväť očných tieňov, z ktorých každý by mal mať 1,5 g. Ako môžete vidieť, odtieňovo je paletka celkom vyvážená, ak hovoríme o svetlých a tmavých očných tieňoch. Šesť z nich je trblietavých, tri nie sú. Pri aplikácii sa takmer vôbec neprášia (♥). Čo ma trošku mrzí je ale fakt, že nijako nevoňajú :( Myslela som si, že budú mať aspoň nejakú ľahkú sladkú arómu, no nevadí. To nie je v tomto prípade až také podstatné :)

One True Love palette contains 9 eyeshadows (1,5 g each) composed of the light ones but dark ones too. Six of them contain glitters too. Their pigmentation is a seriously good one - they are very vibrant as well. When applying, they do not dust almost at all. The only thing which I am a bit sad about is, that I thought they would have been smelling like something sweet, but in reality, they do not have any smell :( But well, this is nothing that much important :)

Ich pigmentácia je skutočná úctyhodná, avšak tie moje dva najobľúbenejšie (ružové), akosi veľmi pigmentované nie sú. Je potrebné ich naniesť o čosi viac. V konečnom dôsledku mi to ale až tak neprekáža, pretože sú veľmi pekné.

As I already wrote above, their pigmentation is really good, but, unfortunately, this does not apply for my two favourite eyeshadows included - pink ones. When it comes to these two, you have to apply a bit more of them. But well, in the end, it is not a serious problem or anything for me since they are very pretty.

I Heart Revolution One True Love Palette Review

Hnedý očný tieň môžete využiť taktiež na obočie, svetlé trblietavé zasa ako rozjasňovače a tie ružové tiež napokon ako farbu na líčka. Niet nad multifunkčné paletky, no nie?! ♥ Súčasťou paletky je aj veľké štvrcové zrkadlo. Čo by ma však potešilo ešte viac je to, keby bola časť s očnými tieňmi odnímateľná. Mohli by ste si pod ňu  potom odložiť napríklad menšie štetčeky. To by bolo super! V takomto prípade by ale musela byť na jednej strane statická, pretože inak by tabuľka očných tieňov vypadávala a udierala sa o zrkadlo. A to my nechceme!

The brown eyeshadow can be used for the eyebrows too, the light shimmer ones like the highlighters and the pink ones as the blush. Multi-purpose palettes are the best ones, right? Also, a square mirror is included. To be honest, I would welcome some empty space underneath the eyeshadows "plate" so you could have placed there some small eyeshadow brushes.

I Heart Revolution One True Love Palette Review

Na tejto fotografii môžete vidieť zvyšok očných tieňov, resp. ich ukážok. Ako som už vyššie uviedla, ich pigmentácia je skutočne petrá a pekná. Vhodná presne na jar! Na očnom viečku vydržia bez zmeny niekoľko hodín, a to nepoužívam žiadne podkladové bázy a dokonca ani mejkap či BB krémy! Maximálne iba púder na zmatnenie, a na ten následne aplikujem očné tiene.

In this photo, you can see the rest of them. The colours are just precisely used for the spring eyeshadow palette. On the eyelid, they will hold for a few hours even without using the base, makeup or BB cream. I do only use a powder, nothing else. Since I was traveling to Prešov this week together with Mi*, let´s take it as an example. I did my makeup around half past six a.m. and I came home at half-past five p.m. It´s 11 hours without any fixing and even the need to fix them! They didn´t fade or anything, they stayed perfectly on their place during all that time.

Zoberme si napríklad moju cestu do Prešova s Mi* tento týždeň. Líčila som sa asi o pol siedmej ráno. Domov som prišla okolo pol šiestej podvečer. To je jedenásť hodín bez AKEJKOĽVEK ÚPRAVY a vôbec bez akejkoľvek jej potreby! Očné tiene nevybledli, nezliali sa do seba a ostali na mieste po celý ten čas.

I Heart Revolution One True Love Palette Review

Easter Bunny Makeup Inspiration

Easter Bunny Makeup Inspiration

Ospravedlňte, prosím, tie nakrivo nalepené magnetické mihalnice, ale v ten deň, kedy som vytvorila toto líčenie, som mala nesmierne citlivé oči a som rada, že som ich dokázala aplikovať aspoň takto.

Also, I am sorry for the wry magnetic eyelashes, but I couldn´t apply them properly since my eyes were very sensitive back then T_T

Easter Bunny Makeup Inspiration

Na líčka aj podfarbenie nosa som použila výhradne iba ružové očné tiene z One True Love paletky. V prípade rozjasňovačov na špičke nosa, lícnych kostiach a spodných viečkach zasa svetlé trblietavé taktiež z One True Love paletky.

On the cheeks and the nose, I used the pink eyeshadows from the One True Love palette. The highlighting on the top of the nose and above the cheekbones is done by the light shimmer eyeshadows from this palette too.

Easter Bunny Makeup Inspiration

Comments

Popular Posts