80 Things to do at Home & Decluttering Your Life

Peknú nedeľu želám všetkým ~ Apríl nám už pomaličky dosahuje polovicu a keďže doma - pravdepodobne - ostaneme ešte o čosi dlhšie, pripravila som si pre vás pri tejto príležitosti článok so 100 tipmi na rozličné činnosti a aktivity, ktoré môžete vykonávať v pohodlí svojho domova. Všetky z nich som písala z vlastnej hlavy a taktiež som ich všetky poctivo - minimálne raz - vykonala. Inšpiráciou vám tento článok nemusí byť iba v týchto ťažkých a pre niektorých jedincov nie veľmi príjemných časoch. Môže vám poslúžiť kedykoľvek, kedy pocíte neúsnosnú ťarchu nudy a radi by ste so svojím životom naložili produktívnejšie. Keďže je toho viac než dosť, pustime sa rovno do čítania! ~

Hello, my lovely little licornes ~ April is almost halfway through and since it looks like we will be staying at our homes for a bit longer - at least where I do live - I decided to write an article with completely 100 tips of activities and things which you can do at home anytime during these days. You can also take this article as an inspirational guide anytime - not only during these tough times. If you would like to make your life even more productive, I advise you to browse through my self-care and self-love related articles.

Slovenská verzia

1. Vyhoďte všetky produkty, ktoré doma máte, ktoré sú po záruke (kozmetika, konzervy, lieky, vitamíny, VŠETKO).
2. Preorganizujte svoju izbu. Vytvorte si pre seba nové špeciálne miesto ~
3. Preorganizujte si taktiež svoj šatník a vyhoďte všetko oblečenie, ktoré ste na sebe nemali už niekoľko mesiacov. Znova si ho už, pravdepodobne, tak či onak neoblečiete.
4. Použite všetky nálepky a washi pásky, ktoré vám doma ležia kade-tade a vytvorte s nimi niečo. Ja som nimi napríklad oblepila dve prázdne krabice, ktoré teraz využívam ako úložný priestor na veci, ktoré sa inam nevošli.
5. Prečítajte si niektoré z mojich článkov v rámci starostlivosti o dušu a doprajte si potrebnú starostlivosť. Zaslúžite si ju ~

6. Doprajte svojim lýtkam potrebnú masáž.
7. Máte v zálohe recept, ktorý ste chceli už dávno vyskúšať? Teraz je ten správny čas tak učiniť!
8. Započúvajte sa do nejakej - keltskej hudby, piana, clasickej hudby, čarodejníckej hudby či niečoho podobného. Očistíte svoju myseľ a budete mať dušu na pokoji. Sľubujem.
9. Vyberte zo svojho šatníka všetko jarné oblečenie a odfoťte si ho. Následne ho zdieľajte na sociálnych sieťach a pochváľte sa ním so svojimi priateľmi.
10. Vypoťte to! V prípade, že ste taktiež podľahli cvičeniu doma s vlastnou váhou tak, ako ja pred rokmi, vrelo vám odporúčam vyskúšať cvičenia s Monikou Kołakowskou, ktorá vám skutočne rozprúdi krv v tele :-)

English version

1. Throw out all of your expired products (skincare, makeup, groceries, cans, medicine, vitamins - EVERYTHING).
2. Reorganise your room (create yourself a new place to live in ~).
3. Reorganise your closet and DECLUTTER any of the clothing items you have not been wearing for a few months already.
4. Use all of those stickers and washi tapes that have been laying around all this time and create something. For example, I decorated two of my empty boxes and I´ve been using them as the storage ones since then ♥
5. Read some of my self-care and self-love articles and give yourself proper care ~ You are definitely worth it ♥

6. Give your tired ankles a proper massage.
7. Is there any recipe you've always wanted to try? Now you have plenty of time to try it.
8. Listen to some - Celtic music, dark piano music, classical music, witchy music, fairy music and something similar. You will cleanse your mind a bit and your soul will be at peace. I promise.
9. Take out all of your spring clothing, take some lovely photos and share them on your social media.
10. Sweat it out! While working out at home, I highly recommend you to follow Monika Kołakowska, since she has currently been my the most favourite online fitness trainer ♥

100 Things to do at Home & Declutter Your Life Blog de la Licorne

Slovenská verzia

11. Zrecenzujte nejaké svoje momentálne obľúbené veci (kozmetické produkty, knihy, recepty, oblečenie, šminky, filmy a pod.).
12. Doprajte čas a starostlivosť aj vašim dlaniam a chodidlám. Na ne sa počas celotelového rituálu pomerne často zabúda a to je chyba!
13. Zoberte svojho domáceho maznáčika na dlhé prechádzky alebo, ak je počasie nie veľmi priaznivé, hrajte sa s ním pravidelne počas dňa doma.
14. Ak v noci nemôžete zaspať, vstaňte z postele a prejdite k oknu. Obdivujte hviezdy a rozmýšľajte o tých, ktorí sa na ne dívajú v rovnakom momente z rozličných kútov sveta.
15. Prezrite si môj Pinterest alebo WeHeartIt - možno vás niečo zaujme, inšpiruje ..

16. Odpojte sa od všetkých technických zariadení a internetu. Tento čas môžete využiť na meditáciu, ľahký spánok či jednoducho odpočinok so zavretými očami a uvoľnenými končatinami.
17. Ak vám boli darované produkty alebo jednoducho slovne zhmotnené veci, ktoré ste nikdy v žite nepoužili, nevyužili či nevynosili, skúste ich posunúť ďalej, darujte ich na charitu alebo ich vyhoďte. U nás sa v rámci rodiny a priateľov veci kumulujú a ak nám niečo nesadne a je to pomerne nové, podarujeme si to navzájom, pretože vieme, že ten druhý využije potenciál konkrétnej veci naplno.
18. Vyberte tú plátenkovú masku z obalu a capnite si ju na tvár. Extra starostlivosť vašej pleti počas týchto dní iba prospeje.
19. Zodvihnite sa a choďte si zaliať čaj. Upokojí vašu myseľ.
20. Prezrite si moju jarnú inšpiráciu na vintage outfity.

English version

11. Review your currently the most favourite body care, skincare, makeup product, book, clothing item, movie .. and share it on your social media.
12. Take a few minutes off and give your hands and feet proper love - manicure, pedicure, hand/feet cream, peeling, nail polish etc.
13. Take your pet on a long walk or play with it inside if the weather is under the dog.
14. If you can´t sleep at night, get up from the bed and sit near the window. Admire the stars and think about those, who might be looking at them the same time as you ~
15. Browse my Pinterest or WeHeartIt accounts to be inspired ~

16. Unplug from all of your technical devices. You can also get a nap or only lay down for a couple of minutes and close your eyes.
17. If you´ve been given the items you´ve never used or wanted, now it´s the right time to take them away from your life. Give it to someone who will be fond of them or throw them out. Nothing in between. They are just suffocating you. Believe me. I know.
18. Get that sheet mask out of its package and put it on your face!
19. Stand up and go make tea for yourself. It will soothe your mind.
20. Let´s take a look at my spring vintage OOTD inspiration, shall we?

100 Things to do at Home & Declutter Your Life Blog de la Licorne

Slovenská verzia

21. Pozrite sa cez okno. Sledujte život navôkol seba. Ten skutočný.
22. Spíšte o sebe niekoľko faktov.
23. Vyčistite svoj PC, notebook, mobil alebo akýkoľvek iný technologický neduh od všetkých priečinkov, fotografií, videí a od všeličoho iného, čo už nepotrebujete alebo nechcete.
24. Rozmýšľate nad nejakými produktívnymi zvykmi, ktoré by ste počas roka 2020 mohli implementovať do svojho života? Mám pre vás tip, ba dokonca hneď dva! Prečítajte si prvú časť a druhú časť.
25. Zoberte si všetky vaše obľúbené veci z akéhokoľvek súdka (kniha, čaj, očný krém, lak na nechty, zápisník, jedlo, čokoľvek) a urobte si z nich flatlay fotografiu.

26. Pozrite si konečne anime, seriály, filmy alebo čokoľvek iné, na čo ste doteraz nemali čas.
27. Upracte si svoj Instagram - vymažte fotografie a videá, s ktorými už nie ste spokojní a prestaňte sledovať ľudí, ku ktorým už necítite inšpiráciu alebo inú väzbu.
28. Pozrite sa na oblohu a sledujte ten mráčik. Povzbudzujte ho, aby vyhral ten nebeský závod a došiel do cieľa ako prvý!! Ty to dokážeš, mráčik! ~
29. Máte chuť na niečo jednoducho dobré, ale nechce sa vám stáť za sporákom? Využite formu donáškovej služby priamo k vašim dverám.
30. Máte pocit, že ste sa zasekli na istom mieste, v istom bode? Prečítajte si niekoľko mojich tipov, ako očistiť svoj život a začať odznova ~

English version

21. Look out of the window. Watch the life going on around.
22. Make a list of the facts about you.
23. Clean your PC/laptop/mobile phone/any other technical device from the folders, photos, messages, videos, apps etc. you no longer want/use/need anymore.
24. Looking for some life habits to incorporate in your life during 2020? Read part 1 and part 2 of my tips!
25. Take all of your currently most favourite items (book, tea, perfume, eye cream, nail polish, notebook, fruit, anything) and make a flat lay photo of it.

26. Watch those anime, series, movies which have been on your watchlist for eternity.
27. Declutter your Instagram → delete the photos/videos you no longer feel attached to and unfollow people you no longer feel inspired by.
28. Take a look at the sky and encourage that little cloud to win the cloudy race and to be the 1st one! You can do it! Little cloud! ~
29. Would you like to eat something but you are lazy to cook? Use a food delivery service to order something tasty precisely in front of your door.
30. Do you feel like stuck in the place? Read the article my life cleansing tips to start over ~

Life Habits to Incorporate into Your Life in 2020

Slovenská verzia

31. Spravte si zoznam povinností, ktoré by ste mali / chceli uskutočniť do konca toho dňa, týždňa, mesiaca ..
32. Upracte si svoju e-mailovú schránku. Odstráňte všetok spam, reklamné e-maily a ostatné nepotrebné správy.
33. Ostrihajte si končeky vlasov.
34. Nezabúdajte na bytové rastliny! Polievajte ich dostatočne a pravidelne.
35. Ak radi skúšate nové veci, vrelo vám odporúčam kanál Dingo K-Beauty, na ktorom nájdete nielen inšpirácie na rozličné outfity, kozmetické produkty a podobne, ale i videá vtipné, nápomocné, poučné a celkovo oddychové, v ktorých som sa skutočne našla.

36. Urobte si domáce vanilkové latté ~
37. Vymeňte svojmu zvieratku vodu a granule. Ani vy by ste nechceli jesť a piť zaprášené veci, však?
38. Utrite prach, povysávajte, umyte kúpeľňu a toaletu, vyšúchajte vaňu .. Jednoducho poriadne upracte. Neubudne z vás a čas vám zbehne rýchlejšie.
39. A teraz sa pozrime na vaše ponožky. Koľko z nich je v dezolátnom stave? Koľko z nich nemá pár? Koľko z nich je dieravých? Šup s nimi do koša! Už aj!
40. Upracte si svoje zápisníky. Či už čisté alebo zaplnené. Skutočne ich potrebujete k životu toľko?

English version

31. Make a list of things you want/need to get done by today, this week, month ..
32. Organise your e-mail inbox - delete the spam and e-mails you no longer need.
33. Cut the split ends of your hair at home & dye it yourself too it´s needed.
34. Do not forget about your plants! Give them a proper amount of water!
35. If you like trying new things, I highly recommend you to browse Dingo K-Beauty channel! I am truly fond of their videos! They are so funny, nicely edited, adorable, helpful, educational and, if not most of everything, R E L A T A B L E.

36. Make yourself a homemade vanilla latté ~
37. Change the water and food for your pet - you wouldn´t want to drink/eat anything with the all-day dust in either, right?
38. Clean the dust, vacuum the flat, clean the bathroom, the bathtub, WC .. Tidy up your home.
39. Let´s take a look at your socks collection - are you sure you need so many pairs of them? Throw out those faded, old, torn ones already ..
40. Review your old notebooks - are you still attached to them? Do you truly need them THAT much? Wouldn´t it be better to recycle it? Hmm?

100 Things to do at Home & Decluttering Your Life Blog de la Licorne

Slovenská verzia

41. Radi by ste dosiahli ten povestný a delikátny babyface? Prečítajte si moju recenziu na Some By Mi Rose Intensive Tone-Up Cream a využite zľavový kód "ROSEBONNIEE6" v prípade, ak budete objednávať z konkrétneho e-shopu ^^~
42. Začnite sa naťahovať a dbajte na strečing. Vaše svaly budú uvoľnenejšie a časom aj jemnejšie v prípade, že oplývate väčšou svalovou hmotou na miestach, kde si to možno nie až tak želáte :-) Správne držanie tela a dýchanie vám tiež pomôže v boji s rozličnými bolesťami ako napríklad bolesťou chrbta, krku a pod.
43. Zbavte sa všetkých rúžov na pery, ktoré bežne nepoužívate. Ale sa opýtajte vašich priateliek, či niektoré z nich - v tom lepšom stave - nechcú.
44. Vyčistite svoje USB disky a iné externé úložiská od zbytočných súborov.
45. Pozrite si niektoré z videí, ktoré vám odporučí Youtube na hlavnej stránke. Sama to praktizujem už niekoľko rokov a dostala som sa k mnohým rozličným obsahom - lifestyle, inšpirácie, motivácie, cvičenie, varenie, tipy a triky, zábava a pod. Milujem (až na pár výnimiek) YT algoritmus ♥

46. Chcete dosiahnuť ten pomyselný anjelský opar? Prečítajte si mojich niekoľko tipov, ako sa stať anjelom.
47. Plánujete zmeniť svoje zamestnanie? Chcete vyskúšať niečo nové, zaujímavejšie? Začnite svojím životopisom - aktualizujte a upravte ho. Prípadne doplňte i motivačný list. Prvý krok je dôležitý :-)
48. Urobte si zoznam vecí, ktoré by ste chceli dosiahnuť / navštíviť / vykonať / skúsiť a pod. počas tejto jari či leta.
49. Pili ste dnes dostatok vody? Hmmm, nemyslím si. Tak a šup po pohár s vodou :-)
50. A čo taký online nákup? Alebo ešte lepšie! Online čuming, ako to tu my voláme. Niekedy sa mi zlepší nálada hoc i tým, že vidím pekné vecičky pokope. Avšak ak niečo chcete, ale nie ste si tým 100% isté, odporúčam sa na to vyspať. Ak si ráno budete 100% isté, že to chcete, možno je predsa len dobré do toho investovať. Ak ste stále na pochybách, zabudnite na to.

English version

41. Would you like to achieve a delicate, white, slightly pink babyface? Read the Some By Mi Rose Intensive Tone-Up Cream Review on my blog (use my code "ROSEBONNIEE6" to get some %-s off of your order).
42. Start to stretch regularly. Your muscles will become leaner which means you will be slimmer too and it will help you with retaining a proper posture and breathing. Any other pain be it a back pain or neck pain will disappear eventually as well.
43. Get rid of the lipsticks you have not been using for some time and organise them together. If there are also the ones you´ve used only a few times or the completely new ones, ask your friends if they are not interested in taking them.
44. Clean your USB discs and any other technical storage device from the files you no longer want or need.
45. Watch some videos from your YT recommendations. I´ve been doing this for like ages now and I swear that I discovered so many different kinds of videos - workouts, funny ones, inspirational ones, educational ones, beauty & makeup, lifestyle in general and so on ~ Thank you, YT algorithm ♥ You are (except for a few times) the best!

46. Would you like to achieve those angelic vibes? Read my tips on how to become an angel.
47. Are you thinking of changing your job? Would you like to try something new and exciting? Start by editing and updating your CV up to this day.
48. Make a list of the what you would like to do / accomplish / visit / try etc. during this spring or summer ♥
49. Have you drunk enough water today? Mmm, I don´t think so .. Go and grab a glass of water right now. Just to be sure :-)
50. Let´s do some online shopping .. Or even better! Try online E Y E shopping! From time to time, just looking at some new items makes me feel happier and I forgot about stuff that made me felt sad earlier. Also, if you would like to really buy something, think about it as much as possible and sleep through it. In the morning the next day, you will be sure (or not) if you truly want to purchase it. If you are still not sure for 100%, let it be ~

100 Things to do at Home & Decluttering Your Life Blog de la Licorne

Slovenská verzia

51. Ak vás anjelská tematika zaujíma, odporúčam si tiež prečítať moju anjelskú rutinu v rámci starostlivosti o telo.
52. Zapáľte si svoju obľúbenú vonnú sviečku a vytvorte si pohodovú atmosféru.
53. Skúste si doma napiecť vlastný chlebík - je to skutočne jednoduché! Stačí len nájsť recept, ktorý vám padne presne na mieru.
54. Zavolajte svojej najlepšej kamoške alebo s ňou začnite videohovor.
55. Upracte si vo svojich zoznamoch želaní. Skutočne chcete (a potrebujete) konkrétne veci? Ako som však písala pár riadkov vyššie - ak niečo chcete, ale nie ste si tým 100% isté, odporúčam sa na to vyspať. Ak si ráno budete 100% isté, že to chcete, možno je predsa len dobré do toho investovať. Ak ste stále na pochybách, zabudnite na to.

56. Ste taktiež blogerky? Výborne! Mám pre vás 28 blogerských tipov, ktoré by vám v blogovaní mohli pomôcť.
57. A teraz pravdu - kedy naposledy ste vyčistili svoj odpadkový kôš v izbe alebo v kuchyni? Že si nedokážete spomenúť? Výborne! O dôvod viac mu prinavrátiť lesk teraz!
58. Preskúmajte svoju kolekciu šperkov. Sú tam niektoré kúsky, ktorým chýba pár alebo sú niektoré z nich už v zúboženom stave? Možno práve teraz je tá správna chvíľa sa s nimi rozlúčiť ..
59. Knihy sú dobrým priateľom človeka podobne, ako psy. Ale čo s tými chúďatami, na ktoré iba sadá prach a o ktorých viete, že si ich nikdy neprečítate? Darujte ich svojim známym alebo ich podarujte antikvariátu. Ak si splnia svoju funkciu a niekoho potešia, bude im zaiste oveľa lepšie.
60. V prípade, že sa skutočne nudíte a neviete, čo so sebou, vyberte všetko svoje oblečenie zo skríň a uložte ho podľa farieb. Ako vyzerá môj šatník, to môžete vidieť na úplne prvej fotografii.

English version

51. Do you like the angelic-themed articles? Look at my angelic body care routine. Maybe it will inspire you too.
52. Burn your favourite scented candle to create an atmosphere.
53. Try baking your own bread at home - it´s super easy and super tasty, really! Just look for a recipe that works the best for you :-)
54. Make a videocall / voice call with your bestie.
55. Manage your wishlists - do you truly want (and need) all of those things? Ask yourself why/what for/is it really worth my money and energy? .. As I already above → If you would like to really buy something, think about it as much as possible and sleep through it. In the morning the next day, you will be sure (or not) if you truly want to purchase it. If you are still not sure for 100%, let it be ~

56. Are you a blogger as well? Great! I have 28 random blogging tips for you in case you are interested ~
57. Let´s be honest - when was the last time when you actually cleaned your trashcan? Hmmm? You can´t remember? Then stand, go to the kitchen, throw the trash out and clean that trashcan for the sake of the all unit´s inhabitants.
58. Take a look at your jewellery collection - isn´t there anything you no longer wear or anything that is broken? Get rid of it ~ No exceptions.
59. Books are human´s as good friend as e. g. dogs, but are you sure you still need so many books in your personal collection? There might already be a few of them which are you not interested in anymore. Wouldn't it be better to give them to someone who will actually be more passionate about them? :-)
60. In case of you being TRULY bored, take out all of your clothing and differ it by the colour. I already did it myself a few months ago (you can see my closet on the very first photo in this article).

100 Things to do at Home & Decluttering Your Life Blog de la Licorne

Slovenská verzia

61. Mám pre vás jedno zaujímavé video - 7 Habits That Helped Me Get My Life Together | The Art of Letting Go od Roweny Tsai. A prečo ho tu spomínam? No pretože v tomto videu sa jedna časť zo mňa nesmierne, ale nesmierne našla a tieto zvyky sú súčasťou mojej životnej filozofie skutočne od nepamäti. A možno dokážu pomôcť zlepšiť svoj život aj niekomu z vás.
62. Pozrite si na Twitch-i svojich obľúbených streamerov (mojou je napríklad Felanka ♥).
63. Máte WeHeartit, Pinterest, Tumblr alebo iný podobný účet? Upracte si v nich! Vymažte/odlajknite photografie a iné príspevky, ktoré vás už naďalej nevystihujú a urobte si na svojich účtoch poriadok. Samozrejme, ak je toho veľa, nemusíte to všetko urobiť za jeden deň. Stačí postupne.
64. Ak ste to ešte neskúšali, prečo si nevyrobíte vlastnú pleťovú masku? Na internete je plno návodov a odporúčaní!
65. Ak už doma máte hŕbu kníh, ktoré sa povaľujú kade-tade, dajte im aspoň šancu. Avšak ak sa vám do nich stále nechce, skutočne ich dajte preč. Niekto iný im skutočne prinavráti život.

66. Kedysi som na blogu zverejnila aj 23 vecí, ktoré som sa počas života doteraz naučila. Čo ste sa doteraz naučili vy? Pokojne sa o svoje postrehy a životné skúsenosti podeľte v komentároch nižšie.
67. Pohrávali ste sa niekedy s myšlienkou dať si tetovanie, ale stále si nie ste istí, čo by to malo skutočne byť? Teraz máte dostatok času nad tým poriadne porozmýšľať a načerpať inšpiráciu navôkol.
68. Naučte sa niečo nové alebo jednoducho študujte. Ja sa v posledných dňoch venujem viac-menej iba slovenskému jazyku, a to nielen preto, že ma z neho ešte čakajú štátne skúšky, ale jednoducho preto, že ho milujem.
69. Pokiaľ ste niekedy dospeli do štádia, že neviete čo so sebou a život vás možno začína omŕzať, vrelo odporúčam započúvať sa do Sadhguru-ových rád a životných múdrostí. Zlepší vám nielen náladu, ale pôsobí tiež ako balzam na dušu ~ Oplýva neskutočnou múdrosťou, pokorou a hlavne dobrou náladom a vtipom!
70. Zbavte zbytočností svoju kabelku či batoh. Vyhoďte z nich všetko nepotrebné - omrvinky, bločky, papieriky, perá, balený cukor, lístky na MHD a pod.

English version

61. I have a very interesting video for you to watch → 7 Habits That Helped Me Get My Life Together | The Art of Letting Go by Rowena Tsai. And why did I include it in my article? Because a piece of my personality is E X A C T L Y described in all of those tips. They have taken a part in my life philosophy so I thought that some of you may find it interesting too and maybe be inspired by at least a few of them :-)
62. Watch your favourite streamers on Twitch (mine is, e.g. LadyFelan ♥).
63. Do you have WeHeartIt, Pinterest or Tumblr account? Review all of the posts you´ve ever created or liked on those platforms and delete the photos that you no longer feel inspired by (this can be, of course, done in a few sessions, if there is a lot of it :-))
64. If you haven´t yet, why don´t you try creating your own face mask? Or try some DIY one at home ~
65. If you already have a pile of unread books at home, let´s at least give them a chance - if not, give them to the others who will be pleased by them more.

66. Once, I also shared here the 23 things I´ve learned from living so far. What are the things you´ve learnt so far by being on this Earth, hmm? Feel free to share yours in the comment section below.
67. Have you ever thought of getting a tattoo but you still aren´t sure about what exactly do you want? Now it´s the best time to think about it and browse some inspiration.
68. Learn something new and study. I´ve been studying the Slovak language these days a lot and not only because of my upcoming bachelor exams but also because I am truly fond of being able to possess this kind of knowledge.
69. Soothe your soul and let yourself be the better person with Sadhguru. He is so sweet, nice, gentle and the amount of wisdom he actually possesses is tremendous ~
70. Declutter your handbag/backpack from all of the items which should not be there - pocket sugar, bills, bus tickets, food crumbs, pens etc.

100 Things to do at Home & Decluttering Your Life Blog de la Licorne

Slovenská verzia

71. Kedy bola vaša kúpeľňa skutočne poriadne vyčistená? Šup tú handru do ruky a pustime sa leštiť ~
72. Chceli by ste vyskúšať nejaké cvičenia vyslovene iba na vnútornú stranu stehien? Skúste 20 Minute Inner Thigh Isolate Workout | No equipment, at-home Pilates exercises od Blogilates.
73. Vymeňte si zubnú kefku.
74. Vyčistite svoju kefu na vlasy od prachu, pozostatkov suchého šampónu, odumretých buniek, mastnoty a všeličoho iného, čo sa na ňu usádza. Určite si týchto osídlencov nechcete dávať naspäť na hlavu alebo do vlasov, však?
75. Vymeňte posteľné prádlo a nezabudnite, že vankúš by sa mal prezliekať častejšie, nakoľko sa dotýka priamo vašej pleti.

76. Prejdite sa po byte/dome a obzerajte sa okolo seba. Skutočne potrebujete a chcete všetko, čo vidíte? Kedy ste naposledy použili/oprášili túto vec? A čo tamtú? Vyhoďte akýkoľvek sadač prachu, len vás dusí.
77. Upokojte svoju pleť vďaka Purito Centella Green Level Buffet Serum a použite kód "ROSEBONNIEE6" pre extra % dole z vašej objednávky ^^~
78. Máte doma zásobu vzoriek akéhokoľvek druhu? Najvyšší čas ich všetky použiť! Nezabudnite však skontrolovať dátum spotreby - pre istotu.
79. Zaujímate sa o výklady kariet a podobné *magické veci*? V prípade, že ste na túto otázku odpovedali áno alebo ste jednoducho len zvedaví, odporúčam vám prezrieť si videá od The Gem Goddess, ktorú zbožňujem ♥
80. Etiketa a celkovo správanie boli pre mňa vždy dôležité a uvedomovanie si svojej vlastnej hodnoty rovnako. Vzhľadom na tieto skutočnosti by som vám rada dala do povedomia dva ďalšie YT kanály → School of Affluence a Linda Sandrine. Čo si od nich vezmete, je už len na vás :-)

English version

71. When was the last time you tidy up the bathroom and a toilet? Make it great I mean clean again!
72. Are you looking for some isolated body parts workout? I highly recommend you to try Blogilates´ 20 Minute Inner Thigh Isolate Workout | No equipment, at-home Pilates exercises!
73. Change your toothbrush.
74. Clean your hairbrush - there is a lot of dust, sebum, old skin cells, dry shampoo residue and many, many other things you do not want to put back on your head and into the hair, believe me.
75. Change the bedding sheets and don´t forget to change the pillowcase twice that much since it directly touching your face.

76. Walk around the home and think about when was the last time you used any of the things that caught your attention. Is it more than four, five months? Isn´t it a good time to get rid of it now?
77. Relieve your skin with a Purito Centella Green Level Buffet Serum (use my code "ROSEBONNIEE6" to get some %-s off of your order through Yesstyle ♥).
78. Do you like collection beauty / cosmetic samples? This is the right time to FINALLY use all of them. Don´t forget to rather check the expiration date.
79. Do you like card readings and other *magical* stuff like that? I highly recommend you to watch some of The Gem Goddess videos ♥
80. Etiquette and good manners have always been important to me and realizing my own worth such as. That´s why I would like to recommend you to watch at least some of the School Of Affluence´s videos. Yesterday I also came across a new - similar youtube channel like this → Linda Sandrine which you can be interested in watching too ~

Purple Blossom Haze Spring Makeup Inspiration Blog de la Licorne

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)