Femme Luxe Clothes Review

Peknú stredu želám všetkým ~ V dnešnom článku sa s vami podelím o oblečenie, ktoré mi prišlo v rámci spolupráce s e-shopom Femme Luxe. Táto stránka ma v rámci spolupráce oslovila v minulosti už niekoľkokrát, ale nejako som tomu neprikladala veľkú váhu, nakoľko oblečenie prezentované na konkrétnej stránke nie je až tak veľmi to, čo by som poväčšine nosievala. Každopádne som si povedala, že to skúsim a uvidíme, ako to dopadne. V prípade, že konkrétne oblečenie nebudem nosiť, vždy sa preň u mňa nájde akési využitie. Minimálne aspoň ako látky (podklad) na fotenie. Keďže dnes mi je oveľa (zdravotne) lepšie ako pominulé dni, rozhodla som sa tieto veci konečne nafotiť. Avšak fotografie oblečenia na mne ešte nečakajte. Plánujem ich nafotiť dodatočne, neskôr, keď už sa skutočne budem cítiť fit, pretože ešte stále sa necítim zdravá na 100%.

Hello my lovely little licornes ~ Today I would like to share with you my opinion on a Femme Luxe clothing. It is a new fashion collaboration of mine and to be honest, at first I was very sceptical about it since the Femme Luxe´s clothing is not really my cup of tea. But, in the end, I gave in and I ordered four different items - dresses. Even if I will not be wearing them every day, I can still use them as a fabric for my future photos and that´s also the primal reason why I had said "yes" to this collaboration. Since I felt a bit better today, I took a few photos of the dresses that I had received the previous week. But do not expect me to wear them on the photos - I still do not feel that good to be posing on the photos, so please do understand. I do plan to take these photos afterwards when I will be completely healthy.

* poskytnutné za účelom recenzie
* provided for a review purposes

Balíček som obdržala minulú stredu alebo štvrtok. Objednávku som urobila 23. februára. Jeho cesta ku mne teda trvala zhruba tri týždne. V rámci spolupráce som si mohla vybrať akékoľvek štyri kúsky a ja som si vybrala práve tieto ↓

I had received the package previous Wednesday or Thursday, and the order had been made on the 23rd of February. It took almost three weeks to be delivered to me. The package included these dresses ↓

Pink Glitter Clear Strap Wrap Mini Dress (veľkosť S, farba ružová)

Pink Sparkly Glitter Bardot Ruched Mini Dress (veľkosť XS, farba ružová)

Khaki Oversized Sweater Mini Dress (veľkosť S/M, farba khaki zelená)

Pink Glitter Cupped Bodycon Mini Dress (veľkosť S, farba zelená)

Ak mám byť úprimná, celkom sa týchto kúskov bojím, pretože si nie som istá, či mi tie S-ka padnú. Ono tie modelky, ktoré konkrétne kúsky oblečenia majú na sebe, majú aj pekné krivky, ktorými sa ja, žiaľ, popýšiť nemôžem, haha. Každopádne tieto kúsky neplánujem nosiť na holé telo, ale plánujem ich skombinovať možno s nejakým tričkom, topom alebo blúzkou. Niežeby som sa za svoje telo hanbila, to vôbec nie, iba jednoducho nenosím rada príliš odhaľujúce veci.

To be honest, I am a bit "afraid of" the items I had chosen. I am not really sure if the S size will fit me very well since those ladies promoting these dresses on the site, well, let´s say they have some pretty curves. That, unfortunately, is nothing like my case, haha. On the other side, I have never actually planned to wear these items on my bare body but with a top or a blouse underneath, so I hope it will be okay. I am not ashamed of my body or anything - nothing at all - it is just that I am not really fond of the "truly" revealing clothing, hehe.


Nezabudnite tiež preskúmať tieto zaujímavé kategórie, ktoré na e-shope nájdete ↓
Do not forget to browse these interesting categories on the Femme Luxe too ↓

Trousers   |   Corset Dresses   |   Black Lace Bodysuits   |   Jeans

Femme Luxe Pink Sparkly Glitter Bardot Ruched Mini Dress

Pink Sparkly Glitter Bardot Ruched Mini Dress sa mi páčia zo všetkých najviac. Pripadajú mi také dievčenské, nežné, hravé, vílovské. Ide o nariasené mini šaty, ktoré majú sieťovinové trblietavé rukávy oddelené od stredovej časti. Na vrchnej časti šiat sa nachádza rovnaká trblietavá sieťovina aká bola použitá na výrobu rukávov. Šaty nemajú spodničku. Materiál je veľmi ľahký a príjemný.

Pink Sparkly Glitter Bardot Ruched Mini Dress pleased me out of these four the most. I truly like this dress. It reminds me of something girly, gently, playful and fairy-like. It is a frilled mini dress with the flitter mesh on a top. From the same glitter mesh, the long sleeves are made as well. These sleeves are not attached to the dress - they are on its sides. The dress does not have a petticoat. Its material is very light and soft to not only touch but to wear too.

Femme Luxe Pink Sparkly Glitter Bardot Ruched Mini Dress

Femme Luxe Khaki Oversized Sweater Mini Dress

Khaki Oversized Sweater Mini Dress som si vyberala ako posledné. Khaki farba sa mi v poslednej dobe nesmierne páči a na moje počudovanie je ľahko kombinovateľná s mnohými inými. Šaty vyzerajú ležérnejšie, uvoľnenejšie. Vybrala som si ich vo veľkosti S/M, takže mi budú trošku oversize, čo mi ale vôbec neprekáža, pretože pokožka tela bude dýchať. Materiál je ľahký, príjemný, zľahka teplákovitý, vďaka čomu sú šaty pohodlné aj na dlhšie nosenie.

Khaki Oversized Sweater Mini Dress was chosen by me as the very last piece. Recently, I have come to like the khaki colour really much and I was truly surprised how easy it is to match with any other colour actually. This kind of dress is a bit easy-going and a leisure one. I chose it in a size S/M so it is a bit oversize to me - not that I don´t like that. I prefer clothing that is not sticked on to my body so the skin can breathe. Also, its material is light and comfortable to wear. It does remind me of a bit of sweatpants material.

Femme Luxe Pink Glitter Cupped Bodycon Mini Dress

Tretími šatami sú Pink Glitter Cupped Bodycon Mini Dress, ktoré majú veľmi zaujímavú prednú stranu. Vyzerajú akoby mali v sebe zakomponované železné kostice, avšak opak je pravdou. Veľmi sa mi takýto efekt páči a koniec koncov som aj rada, že v sebe nemajú žiadne kostice, nakoľko ich nosenie mi nie je vôbec pohodlné. Ramienka sú o čosi hrubšie, čo nesmierne kvitujem. Ani v tomto prípade nečakajte spodničku - ide akoby iba o jednu vrstvu látky, takže materiál je, opäť, jednoduchý a príjemne ľahký. Mimochodom, z týchto šiat nesmierne opadávajú trblietky - a to myslím smrteľné vážne. Tie glitre sú snáď všade, haha.

The third dress is a Pink Glitter Cupped Bodycon Mini Dress with an interesting front side. It looks like a normal padded bra, but, thankfully, it is not. Even if I find it pretty, I do not like wearing padded bras and stuff like that at all. Stripes are a bit thicker which is convenient for me as well. Even this dress does not have a petticoat - it is a one-layer fabric which is, also, pretty light and comfortable to move around in. Also, those glitters fall off of this dress pretty often and they can be found literally EVERYWHERE around the house.

Femme Luxe Pink Glitter Cupped Bodycon Mini Dress

Femme Luxe Pink Glitter Clear Strap Wrap Mini Dress

Poslednými šatami, ktoré som si pre účel tejto spolupráce objednala, sú Pink Glitter Clear Strap Wrap Mini Dress. Povedala by som skôr ale, že sú také fialovkasté. Majú vzhľad zavinovacích. Aj tieto sú lesklé a tieto majú dokonca i priesvitné ramienka, ktoré môžete využiť v prípade, že vám do vienka nebol nadelený plný dekolt rovnako, ako mne. Každopádne tie ramienka sú veľmi prijateľné aj v prípade, keď už ten plnší dekolt máte, pretože predná časť týchto šiat je taktiež celkom mäkká, takže si myslím, že bez ramienok by nedržala požadovaný tvar a tie trojuholníčky by jednoducho spadli :-) Rovnako ako v prípade predošlých šiat, aj z týchto tie trblietky neskutočne opadávajú.

The very last dress that I will be showing you is a Pink Glitter Clear Strap Wrap Mini Dress. But to be honest, they look more purplish than pink which I do not mind at all since I am fond of the purple almost as much as of the pink colour. Also, this dress has a lot of glitters on itself and it also comes with transparent straps. It is not that they would be the most fashionable item out there, but they are actually pretty handy since the front side is not that thick to actually hold a shape. Without them, those small "triangles" on the chest would probably fall off :-) But be aware of the same scenario as in the case of the previous dress - the glitters fall of like crazy even from this one!

Femme Luxe Pink Glitter Clear Strap Wrap Mini Dress

Poznáte e-shop Femme Luxe?
Páčia sa vám kúsky, ktoré som si vybrala?

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)