The Best of What I Published in 2019

Peknú sobotu želám všetkým ~ Nový rok už je tu s nami niekoľko dní a pri príležitosti jeho osláv som sa rozhodla spísať článok o svojich článkoch, ktoré som v roku 2019 publikovala. Tento príspevok bude rozdelený celkom do troch kategórií - beauty, lifestyle a fashion. Vzhľadom na to, že sa považujem prevažne za beauty a lifestyle blogerku, kategória fashion bude v tomto prípade najchudobnejšia.

Čo sa týka príspevkov spadajúcich pod kategóriu beauty, vybrala som prevažne články s kozmetickými produktmi, ktoré som si v roku 2019 nesmierne obľúbila a používam ich naďalej. Samozrejme, takýchto produktov je viac, avšak počas minulého roka som sa k ich recenziám ešte nedostala. Všetkého ale postupne.

Do lifestyle kategórie som zaradila články, ktorých písanie  a celkovo tvorbu som si skutočne užívala a z ktorých niektoré by mohli dať niečo aj vám. Niektoré články sa, pravdaže, môžu v rámci jednotlivých kategórií prekrývať, ale to je v poriadku :-)

YesStyle Beauty Box - "Dear, Love" Valentine's Box review

Beauty

dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask Review


Manufaktura Limitovaná kolekcia Rebarbora a divoká čerešňa


Some By Mi Rose Intensive Tone-Up Cream Review


Angelic Body Care Routine Nuxe Melting Shower Gel Nuxe Melting Body Scrub Vaseline Intensive Care krém na ruky a nechty s keratínom Vaseline Intensive Care Advanced Repair telové mlieko


22 reasons why I simply love spring / 22 dôvodov prečo jednoducho milujem jar


Lifestyle

How to Become an Angel


Blog de la Licorne


Svetloružové šaty s krátkym rukávom Bonprix

Fashion

No comments:

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)