26. októbra 2019

Teen Crush Problem Oil Cut Pact SPF44 PA+++ Review

Teen Crush Problem Oil Cut Pact Review

Peknú sobotu želám všetkým ~

Dnes som si pre vás pripravila článok o produkte od - minimálne mne - celkom neznámej značke kórejskej kozmetiky, ktorou je Teen Crush, a ktorú som objavila prostou náhodou. Potrebovala som nejaké nové púdre na tvár - najlepšie biele, resp. transparentné a taktiež s čo najvyšším možným SPF faktorom.

Na Yesstyle som ich našla niekoľko, no najviac ma z nich zaujal práve tento. Možno to tiež bude práve jeho kompaktným  balením a farbou. Balenie v sebe ukrýva taktiež zrkadielko a miesto na odloženie labutienky, ktorá je súčasťou balenia.


English version

Hello my lovely little licornes ^^~

For today´s review, I would like to share with you my opinion on the face powder that I had bought just a few months ago. It is made by the - at least for me - totally unknown Korean beauty brand called Teen Crush and I had found it on Yesstyle.

Since I had needed some new face powder as soon as possible and this one had looked like one of the best options, I had decided to try it. Also, I like its small and compact packaging and lovely violet colour. Inside, there is also a mirror and a puff contained. Puff is stored in a space underneath the powder.Use code "ROSEBONNIEE6" for an extra 5% OFF of your FIRST purchase and an extra 2% OFF of your future orders. Reminder and notice → once you make an order, the amount you save goes towards my YesStyle account. If you do not wish to support me like that, please, do not use this code :)


Teen Crush Problem Oil Cut Pact Review

Obsah púdru je 7 gramov, čo je na jeho malé balenie pomerne dosť! Zmestí sa do akejkoľvek kabelky - i tej najmenšej. Vydrží niekoľko mesiacov aj napriek tomu, že ho budete používať niekoľkokrát za deň. Ja si púder nanášam znova po niekoľkých hodinách, nakoľko mám mastnú pleť, ktorá sa často leskne. Taktiež je to skvelý podklad pod očné tiene. Používam ho i pred líčením obočia a môžete ho použiť aj ako poklad pred nanesením rúžu na pery.

V S.O.S. prípadoch, ak si zabudnete napríkald umyť vlasy, púdre dokážu fungovať aj ako suché šampóny. Ja ich však na tento účel nevyužívam, resp. ich na tento účel využijem ia príležitostne, a to predovšetkým na ofinu v prípadoch, keď je už skutočne zle.


English version

In the packaging, there is 7g of the white, better said transparent powder, stored. And that is surely enough! Especially for the small compact packaging that will fit in a handbag of any size! This product will last you for a few months even if you will use it a few times per day as me. I tend to re-apply the powder on my face a few times during the day since my skin is oily and it shines a lot without. This powder is also just awesome for a base before doing your eye makeup, eyebrows or even the lips!

In case of any S.O.S. calling, it can also be used as a dry shampoo. Especially if you forget to wash your hair the day before, it can be very handy. I tend to use the powder as a first-aid dry shampoo from time to time and especially on my fringe when it seriously looks bad, haha.


Teen Crush Problem Oil Cut Pact Review

Teen Crush Problem Oil Cut Pact Review

Problem Oil Cut Pact má príjemnú, ľahkú nasladkastú vôňu akoby levandule a bobúľ. Po nanesení na tvár ju dokonale zmatní na pár hodín, avšak neprirodzene matnej tváre či pocitu sucha sa nemusíte vôbec báť.  Pri nanášaní sa z neho takmer vôbec nepráši - dokonalo priľnie k labutienke a následne k pleti. Výsledkom je dokonalá , jemná a hladká baby face. Obsahovať by mal aj extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hamamelu virgínskeho, extrakt z listu Tea Tree a extrakt z bielej brezy. Extrakt z listu Aloe Vera zasa ponúka dlhodobú hydratáciu pleti.


English version

Problem Oil Cut Pact has a fine, pleasing, sweet scent that reminds me of the lavender and berries. After usage, the face is matted for a few hours, but do not be afraid of the unnatural matte finish or drying.  Nothing like that ♥ It also does not shed almost at all. It just perfectly adheres to the puff. Your face will look like a perfect, smooth, and delicate babyface. It should contain green tea extract, witch hazel, tea tree leaf extract, and white birch extract. Aloe Vera leaf extract provides deep hydration and a soothing effect.Use code "ROSEBONNIEE6" for an extra 5% OFF of your FIRST purchase and an extra 2% OFF of your future orders. Reminder and notice → once you make an order, the amount you save goes towards my YesStyle account. If you do not wish to support me like that, please, do not use this code :)

Žiadne komentáre: