Oriflame kampaň 9/2019

Oriflame kampaň 9 recenzia

Krásnu sobotu želám všetkým ~ Dnes mám pre vás úplne posledný článok, ktorý vznikol v spolupráci so spoločnosťou Oriflame. Posledná objednávka pozostávala z produktov, ktoré môžete nájsť v katalógu prislúchajúcemu kampani číslo 9. Balíček mi prišiel pred niekoľkými týždňami, ale vzhľadom na štátne skúšky som sa, ako ste napokon aj vy sami mali možnosť vidieť, blogu nevenovala dostatočne, resp. vôbec. Konečne sa však dostávam späť do starých koľají a začínam pracovať na veciach, ktoré musím splniť. V balíku sa nachádzalo päť produktov - toaletná vôňa a sprchový gél z rovnakej kolekcie, taktiež sprchový krém a telové mlieko z totožnej kolekcie a štýlový doplnok - trendy letná šatka, kto dodá tú správnu šťavu a letné vibrácie každému outfitu.

* poskytnuté na recenziu

Toaletná voda Feel Good Loved Up Oriflame recenzia

Prvé produkty, o ktorých vám čosi rozpoviem, spadajú pod najnovšiu kolekciu feelgood., konkrétne z Loved Up. V ponuke nájdete ešte podkolekcie Be Happy, Chill Out a Wake Up. Toaletná voda Loved Up Feel Good bola z tejto objednávky mojím favoritom. Spoločne so sprchovým gélom sú zahalené do príjemnej a sviežej sýtej ružovo-bordovej farby. Toaletná voda má objem 50 ml a nachádza sa v menšom sklenenom flakóniku. Jej popis hovorí, že je ideálne pre chvíle, keď si chcete navodiť romantickú náladu so zmyselnou ovocnou orientálnou vôňou. Spektrum vône obsahuje sladké slivky, santalové drevo a tóny čierneho korenia. Uznajte, že ide o skutočne zmyselnú a zaujímavú kombináciu. Vďaka korenistým tónom je o čosi silnejšia, intenzívnejšia a ťažšia, no ja som sa do nej zamilovala úplne ♥ A to som človek, ktorý silné a vôbec korenené vône veľmi nemusí. Pri tejto mám ale pocit, že k sebe jednoducho patríme. Výdrž vône sa pohybuje okolo 3 - 4 hodín.

Sprchový gél Feed Good Loved Up Oriflame recenzia

Sprchový gél Loved Up Feel Good v objeme 200 ml dokonale podčiarkne jej zvodný charakter.  Obsahuje zmes esenciálnych olejov. Neobsahuje mydlo a má vyvážené pH. Má taktiež ružovo-bordovú farbu a tá intenzívna vôňa! Och! Slovami nestačím opísať, aké úžasné je spojenie týchto dvoch produktov ♥ Ak sa zamýšľate nad skúsením niečoho nového, možno nejakej trošku atypickej, ale zaujímavej vône, rozhodne odporúčam vyskúšať tieto produkty. Určite neoľutujete! :)

Pripravení na príval emócií? Senzačný nový produktový rad je určený na zlepšenie vašej nálady. Sprchovacie gély a vône, ktoré využívajú silu parfumérie na umocnenie našich pocitov. Vyberte si náladu - zlepšite si ju alebo sa podeľte s nami o lásku!! (zdroj)

Letná vzorovaná šatka Calm Oriflame recenzia

S letnými produktmi a doplnkami sa doslova roztrhlo vrece! Plážové deky, slnečné okuliare, kabelky a tašky, šperky .. Všetko, na čo si len spomeniete, od výmyslu sveta a v dizajne a prevedení príznačnom práve pre toto tropické ročné obdobie. Mne osobne padla do oka šatka s brmbolcami Calm, ktorá je z polyesteru (minimálne 30 % recyklovaného polyesteru) a má rozmery 190 x 80 cm. Zaujala ma predovšetkým svojím zaujímavým a oku lahodiacim vzorom, ktorý je inšpirovaný oceánom a kombináciou farieb. Na leto ako stvorená! Nehovoriac o malých bielych rozkošných brmbolcoch (resp. bambuľkách). Najradšej ju nosím na hlave - nielen ako štýlový doplnok na leto, ale i ako ochranu pred slnkom. Môžete ju nosiť ale najpríklad aj na remienku od kabelky a pod. Fantázii sa medze nekladú :)

Letná vzorovaná šatka Calm Oriflame recenzia

Vyživujúce telové mlieko a sprchový krém Love Nature Oriflame recenzia

Dodatočne mi boli poslané ešte maličké verzie produktov z kolekcie Love Nature. Konkrétne išlo o vyživujúci sprchový krém s mandľovým olejom Love Nature a vyživujúce telové mlieko s mandľovým olejom Love Nature. Ideálne nielen na doma, ale predovšetkým na cestovanie, keď si so sebou nechcete vláčiť zbytočne veľké balenia produktov, ktoré počas dovolenky i tak nespotrebujete. Tieto produkty navyše nájdete v akcii! Ich vôňa je príjemná, lahodná a "prírodná", ostatne ako takmer pri všetkých produktoch Love Nature.

Sprchový krém sa nachádza vo svetlohnedej trblietavej tube, telové mlieko v matnej. Vôňa mandlí je lahodná a opojná. Určite poteší zmysly a navodí pocit relaxu a luxusu. Sprchovací krém neobsahuje mydlo a má vyvážené pH. Vytvára skutočne veľmi ľahkú krémovú penu. Má biologicky rozložiteľné zloženie. Telové mlieko je obohatené taktiež o glycerín a bambucké maslo. Pokožku vyživuje, zjemňuje a taktiež vyhladzuje.

Keďže je toto pravdepodobne posledný článok s produktmi Oriflame takto pospolu, ešte raz by som sa chcela poďakovať za tie dlhé mesiace spoluprác, počas ktorých som načerpala nielen nové skúsenosti v rámci písania recenzií a písania všeobecne, ale taktiež nespočetné množstvo kozmetických produktov a módnych doplnkov, ku ktorým by som sa možno za bežných spotrebiteľských skúseností nedostala. Ešte raz teda, jedno veľké ďakujem a želám veľa úspechov do budúcnosti :) ♥

Zaujali Vás niektoré z produktov?
Používate produkty Oriflame? :)

No comments:

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)