Výživový doplnok Morský vápnik + vitamín D

Oriflame Výživový doplnok Morský vápnik + vitamín D recenzia

Krásny utorok želám všetkým ~ Dnes mám pre vás recenziu na produkt od spoločnosti Oriflame, na čosi na tomtu blogu doposiaľ nevídané a nezvyčajné. Porozprávam vám totiž o výživovom doplnku, ktorý obsahuje morský vápnik a vitamín D. Ide o úplnú novinku najnovšieho katalógu, ktorá spadá do portfólia Oriflame Welness. Tablety sú obsiahnuté v malom plastovom balení. Jedno balenie obsahuje 30 tabliet - vydrží vám teda zhruba jeden mesiac.

Výživový doplnok Morský vápnik a vitamín D v sebe ukrýva jedinečné zloženie komplexu AquaminTMTen by mal uľahčovať absorpciu vápnika a jeho celkového využitia v našom tele. Ide o komplex, ktorý je 100% prírodným morským zdrojom bioaktívneho vápnika a ďalších 70 stopových prvkov (výťažok z morských rias). Na e-shope Oriflame nájdete v kategórii Zdravie a krása aj ďalšie výživové doplnky - ako pre ženy, tak aj pre mužov :)

* poskytnuté na recenziu

Oriflame Výživový doplnok Morský vápnik + vitamín D recenzia


Výživový doplnok obsahuje prírodný vitamín D. Tablety sú klasické okrúhle. Čo je na nich však zaujíme, ide o formu žuvacích tabliet. Tento inovatívny fakt mne osobne veľmi lichotí. Tablety celkovo nerada prehĺtam. Navyše sú ochutené prírodným sladidlom, takže sú nasladkasté, čo je veľmi fajn ♥ Vápnik prospieva posilneniu kostí a keďže je vo forme týchto tabliet ľahko stráviteľný, zbytočne nezaťažuje tráviaci systém.

Tento výživový doplnok som si nesmierne obľúbila, na rozdiel od iných, tento mi dokonca aj chutí a počas jeho celého užívania som naň nezabudla nikdy, čo sa nestáva tak často ^^' Dokonca by som tiež povedala, že som sa na jeho užitie tešila. Ocenila som ho prevažne vďaka tomu, že v poslednom čase som sa opäť naladila na full-time cvičenie a pracovanie na svojom tele. A pri takýchto zľahka záťažových aktivitách takéto doplnky výživy vrelo vítam.

Užívate momentálne nejaký výživový doplnok? :)
Zaujal Vás tento produkt? :)

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)