May 09, 2019

Oriflame kampaň 7/2019


Pekný štvrtok želám všetkým ~ Dnes som si pre vás pripravila článok s dvoma produktmi, ktoré som obdržala v rámci ďalšej spolupráce so spoločnosťou Oriflame. Ide o produkty, ktoré môžete nájsť v najnovšej siedmej kampani tohto roka. Išlo o kabelku Energy a slnečné okuliare Ally. Okrem týchto som si objednala ešte čistiacu konjacovú špongiu na pleť, ale keďže tá pravdepodobne nebola na sklade, nenachádzala sa ani v balíčku. To mi ale vôbec neprekáža, pretože tieto dva produkty, resp. módne doplnky, mi urobili nesmiernu radosť. Na úvodnej fotografii tiež môžete vidieť moju základnú výbavu kabelky, ktorá sa počas mesiacov veľmi nemení. Chýbajú tam akurát ešte essentials ako kľúče, doklady a servítky.

* poskytnuté na recenziu

Kabelka Energy Oriflame recenzia


Kabelka Energy je prvým módnym doplnkom, ktorý som si objednala. Musím povedať, že už to bolo  skutočne dávno, kedy som si naposledy zakúpila či objednala nejakú novú kabelku. Dokonca v poslednom čase som, či už do školy alebo do práce, nosila iba batohy, pretože sa do nich zmestilo oveľa viac vecí, ktoré som potrebovala.

Ak sa však chystám niekam do mesta, nejaká elegantne vyzerajúca kabelka, najlepšie v neutrálnom béžovom odtieni, sa skutočne zišla. Preto som ani len chvíľu neváhala, keď som v najnovšom katalógu uvidela túto.

Kabelka Energy Oriflame recenzia

Môžete ju nosiť v ruke, na predlaktí či dokonca aj na pleci, pretože k nej dostanete aj hrubší remienok. Ide o lakovanú lesklú kabelku, ktorá je zvnútra peknej sýto korálovej farby. Má jedno vrecúško na zips a dva ďalšie oddelné priehradky na druhej strane. Ide o stredne veľkú kabelku, aspoň v mojom prípade, pretože mám aj oveľa menšie, i oveľa väčšie, 

Materiál, z ktorého je vyrobená → PU, polyester, EVA, PP, zinková zliatina, železo, mosadz, nylon.

Kabelka Energy Oriflame recenzia Kabelka Energy Oriflame recenzia


Slnečné okuliare Ally som potrebovala ako soľ! Skutočne! Moje zlatisté lennonky so zrkadlovým odrazom vlastním už niekoľko rokov a i napriek tomu, že sa ich nedokážem vzdať, skutočne som už potrebovala nejaké nové, nepoškriabané. Predsa len je to i otázka zraku, nielen toho, ako tie slnečné okuliare vyzerajú. Neviem ako vy, ale mne hneď pripadali ako nejaké vintage slnečné okuliare, čo je vlastne primárny dôvod, prečo som sa do nich ihneď zamilovala. Keďže má moja tvár okrúhly tvar, výber okuliarov je skutočne náročný. Tieto ale, myslím si, mi celkom sadli a nosím ich už takmer každý deň.

Čo taktiež veľmi kvitujem je fakt, že k nim bola priložená handrička na očistenie a taktiež aj vrecúško na odkladanie. Odkladám si ich ale do iného puzdra. Prečo? Pretože nás pejsek Maxík mi ho hneď po rozbalení zobral, hral sa s ním a od tejto chvíle ho nevieme nik v celom byte nájsť, haha. Je mi skutočne záhadou, kde sa to puzdro nachádza. Každopádne keďže jedno kožené mám, neprekáža mi to. Slnečné okuliare neobsahujú žiadne kovové časti. Ako je uvedené v ich oficiálnom popise, vďaka  tejto skutočnosti sa nezachytávajú do vlasov ♥ Očiam by mali poskytovať 100% UV ochranu. Materiál, z ktorého sú vyrobené → polyester, PC, ušľachtilá oceľ, zinková zliatina.

No comments:

Post a comment

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996