Oriflame kampaň 6/2019


Peknú sobotu želám všetkým ~ Už je to niekoľko dní od momentu, kedy som napísala posledný článok. Priznám sa, na blogovanie nemám nielenže čas, ale ani chuť. Dokopávam a dolaďujem jedny z posledných vecí týkajúcich sa mojej bakalárskej práce a nesmierne rada by som ju dokončila čo najskôr. Keďže naša univerzita má pre odovzdávanie záverečných prác iné dátumové intervaly, termín odovzdania tej mojej sa nezadržateľne blíži. Uznajte však, z času na čas si človek potrebuje aj oddýchnuť, aby nabral nové sily, inšpiráciu a hlavne motiváciu. Aj z týchto dôvodov som sa rozhodla, že vám dnes napíšem svoje dojmy v rámci produktov Oriflame, ktoré spadajú pod kampaň číslo 7.

* poskytnuté na recenziu

Aby som nezabudla - aktuálne na Oriflame prebieha veľkonočná súťaž a s ňou spojenú každodennú možnosť výhry až 20 cien a jednej hlavnej ceny, automobilu Hyundai i20. Zapojiť sa je jednoduché! Stačí, ak v rámci kampane číslo 6 nakúpite produkty za aspoň 25 € a budete automaticky zaradení do žrebovania. Čím viac objednávok, tým väčšia šanca na výhru ;)

Veľkonočná súťaž Oriflame

• V balíčku sa ukrývali tieto produkty ↓
- sprchový krém Bunch of Love
- jemný zázračný balzam
- toaletná voda Sunkiss Garden
- strúhadlo Dual
 a napokon sada jednorázových dámskych holiacich strojčekov

Sprchový gél Bunch of Love Oriflame recenzia

O tomto jarnom krásavcovi, ktorým je sprchový krém Bunch of Love som písala už v niektorej z predošlých objednávok. Produkt má peknú oranžovú farbu s perleťovým odleskom. Svojou konzistenciou mi skôr pripomína hustejší sprchový gél. Vonia ako rozkvitnutá a čerstvá kytica kvetov - doslova.

Sada jednorazových holiacich strojčekov Oriflame recenzia

Ďalším produktom je sada jednorazových holiacich strojčekov určených pre dámy. Sú zložené z veľmi pekných ružových odtieňov. Jedno balenie obsahuje celkom tri kusy. Holiace strojčeky poslúžia na jednoduché, hladké a hlavne rýchle oholenie neželaných chĺpkov v pohodlí domova. Ich trojitá čepeľ je vyrobená z ušľachtilej ocele. Navyše majú pohyblivú hlavicu pre precíznejšie oholenie chĺpkov. Pásik by mal byť napustený vitamínom E a aloe vera.

Zázračný balzam Tender Care Oriflame recenzia

Jemný zázračný balzam Tender Care som si tentokrát vybrala v jeho základnom originálnom ružovom balení. Tento si pamätám ešte z detstva. Vtedy to bol skutočne maličký zázrak, s ktorým, keď som ho mala, cítila som sa ako taká princezná. Páči sa mi jeho jemná, nevtieravá, akoby vosková vôňa, ktorá na mňa pôsobí príjemne, upokojujúco, ba dokonca i prírodne. Zloženie tohto malého zázraku obsahuje  prírodný včelí vosk a vitamín E. Používam ho ako balzam na pery, sleeping pack na pery, hydratačný produkt na obočie či krém na oči. Má všestranné využitie ♥ Pokožka je po chvíli pôsobenia hydratovaná, hladká, jemná a hebká.

Toaletná voda Sunkiss Garden Oriflame recenzia

Toaletná voda Sunkiss Garden sa nachádza v jednoduchom niekoľkohrannom flakóne, ktorý dáva okoliu na známosť, že jeho obsah je zľahka  fialovo-ružový. Toaletná voda je dostupná v 50 ml balení a po aplikácii vám so sebou okamžite vezme do tropického raja. Ja citrusové, tropické a celkovo ovocné vône tohto rázu nemusím. Priznám sa, že táto si ma opantala už pri prvom streknutí. Osobne mám po aplikácii pocit, že ma  zo všetkých štyroch svetových strán zahalil grapegruitový opar.  Nenechajte sa však oklamať ako ja! Ide práve o kombináciu pitaye, konvalinky a pižma! Je to jednoducho svieža, letná, šťavnatá a autentická vôňa. V posledných týždňoch je mojou neodlúčiteľnou spoločníčkou, ktorá vydrží dokonca aj niekoľko hodín.

Toaletná voda Sunkiss Garden Oriflame recenzia

Strúhadlo na ceruzky Dual Oriflame

Úplne posledných produktom, ktorý sa v balíčku nachádzal, bolo toto strúhadlo na ceruzky Dual. Šípite správne - je určené ako aj pre klasické tenké ceruzky, tak aj pre tie veľké, hrubšie, jumbo ceruzky. Keďže ja ceruzky na oči používam iba výnimočne, viac-menej vôbec, darovala som ho mamine :)

No comments:

Post a comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)