Aqua(wo)man Makeup Inspiration & Dresslily Wig Review

Krásnu slnečnú sobotu želám všetkým ~ Pokiaľ sledujete môj instagramový účet, už včera ste si mohli všimnúť, že som naň pridala nové fotografie mejkapovej inšpirácie, ktorú som nazvala Aqua(wo)man. Toto líčenie vzniklo pri príležitosti oslavy mojej novej parochne, ktorú mám z e-shopu Dresslily. Spoločne s ďalšími dvoma produktmi som ju obdržala na recenziu. Nesmierne ma teší, že aspoň takouto formou mám možnosť zabostarať si nejaké pekné parochne, ktoré môžem následne využívať pri fotení, líčení a pod.

Hello my lovely little licornes ~ Hope you´ve had a lovely Saturday as well as me. If you follow my Instagram account, you may already saw the newest makeup inspiration I created yesterday. I named it Aqua(wo)man. This makeup inspiration was created because of me receiving a new wig. I somehow wanted to celebrate this fact so here it is. I ordered this wig from the Dresslily together with two more products. I am very happy that I had another opportunity to upgrade my wig collection again since I can use them for the makeup, photoshoots and much other stuff.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Kučeravá parochňa s ofinou má nesmierne krásnu a neobyčajnú farbu ♥ Ide o akúsi fialovo-staroružovo-svetlohnedú farbu, ktorá je skutočne unikátna. Musím tiež povedať (a zároveň sa trošku aj sama pochváliť), že si myslím, že takáto kombnácia farieb a ich odtieň mi celkom pristane. Doteraz sa mi okrem čiernej farby na hlave nepáčila takmer žiadna iná. Ak nepočítame teda ružovú a jej odtiene. Parochňa je kučeravá, avšak kučierky už som mierne prečesala, keďže takto sa mi páčia oveľa viac. Ofina bola o čosi dlhšia, tak som ju trošku skrátila. Parochňa je ľahká, priedušná a taktiež som nezaznamenala žiadne nadmerné vypadávanie vlasov či plešinkové miesta. Za takúto cenu sa skutočne vyplatí!

Central Parting Hair Style Neat Bang Corn Perm Wig has an unbelievably pretty colour. It´s something like a combination of the purple, old dusty pink and light brown colour which is very unique to me. At the same time, I have to say, and praise myself a bit too, that I think this colour suits me too. I could have never ever imagined that I find any other colour (except the black and pink) which I would like to have on my head. It´s a curly wig but I brushed them a bit since I wanted to soften them lightly. Its fringe was a bit longer, so I had to cut it. I did not notice any bald places or hair falling out much. Also, it is very light and breathable. For this price, it was a really good deal!

Pre svetlo, pri ktorom som túto parochňu fotila, sa na týchto fotografiách zdá oveľa tmavšia, než v skutočnosti je. Jej skutočnú farbu však môžete vidieť na fotografiách s líčením Aqua(wo)man.

On the photos below, it looks a bit dark than it actually is because of the lightning. You can see its true colour on the photos with the makeup inspiration.Súčasťou bola aj táto čiapka, do ktorej by ste si mali dať vlasy pred nosením parochne.

The wig cap was also part of the packaging.


7Pcs Air Cushion Foundation Cosmetic Sponge Puff
Druhým produktom v poradí bola sada air labutienok určených na nanášanie BB krémov, mejkapov a podobných produktov. Takéto labutienky dokážu s mejkapom skutočné divy a ich nanášanie je oveľa precíznejšie, jemnejšie, prirodzenejšie a celkovo jednoduchšie. Za mňa jednoznačne najlepší pomocník, akým som si BB krémy nanášala. Ľahko sa tiež čistia a balenie siedmych kusov je za takúto cenu veľmi výhodné.

The second product was a set of the 7Pcs Air Cushion Foundation Cosmetic Sponge Puffs which I seriously love! I can´t imagine applying BB creams and foundation with anything else. Applying these products is easier, faster and it also looks more natural and softer. The set contains 7 pieces of the air-puffs!

7Pcs Air Cushion Foundation Cosmetic Sponge 7Pcs Air Cushion Foundation Cosmetic Sponge

Posledným produktom, ktorý sa v tejto objednávke nachádzal bola ružová Sailor Moon podložka na stôl, ktorej som jednoducho nedokázala odolať ♥ Som nesmierne šťastná, že sa mi podarilo uzurpovať posledný jej kus na sklade! Aktuálne už dostupná nie je, avšak na e-shope Dresslily nájdete mnoho ďalších a veľmi pekných, ktoré môžete všestranne využiť - na fotenie, ako podložky pod jedlo, na kreslenie, písanie atď. Materiál je tenší, avšak stále dostatočne hrubý a lesklý.

The last product of this order is a Sailor Moon Tablecloth which is currently available. I am really glad I got an opportunity to order it before it was sold out. Only the last piece was waiting precisely for me ♥ But do not be sad! On Dresslily, there are many more of them to choose from. You can use them for the photo shooting, below the plates, for drawing, writing etc. The material of this mat is thinner, but still thick enough and it´s also shiny.

Anime Girl Sailor Moon Tablecloth

↓ Mejkapová inšpirácia ↓

↓ Makeup inspiration ↓

Aquawoman Makeup Inspration Blog de la Licorne

Aquawoman Makeup Inspration Blog de la Licorne

Aquawoman Makeup Inspration Blog de la Licorne

↓ Produkty, ktoré som pre toto líčenie použila ↓

↓ Products that I used for this makeup inspiration ↓

Aquawoman Makeup Inspration Blog de la Licorne

Aquawoman Makeup Inspration Blog de la Licorne

↓ Detail ↓

Aquawoman Makeup Inspration Blog de la Licorne

Comments

Popular Posts