Ružové novinky Oriflame kampane 5/2019

Oriflame kampaň 5/2019 recenzia

Peknú stredu želám všetkým ~ Dnes mám pre vás, okrem homonymického názvu článku, taktiež najnovšiu recenziu na produkty Oriflame z kampane 5/2019. Ide prevažne o limitované produkty a kolekcie, ktoré som jednoducho musela vyskúšať. Celá objednávka je ladená do ružových tónov a ružových vôní, čo som si uvedomila až teraz, keď píšem tento úvodný text k článku. Pokiaľ vás zaujíma, ako tieto produkty dopadli v mojom testovaní, neváhajte pokračovať v čítaní článku :)

* poskytnuté na recenziu

Kolínska voda Radiant Rose Oriflame recenzia


Kolínska voda Radiant Rose je typická, ťažká, alkoholová vôňa ružovej farby nachádzajúca sa vo veľkom, takmer pol litrovom balení. Objem plastovej fľaše je 400 ml a nachádza sa na nej elegantný zlatistý vzor. Keďže som človek alergický na alkohol a čo i len jeho jemný náznak mi nerobí veľmi dobre, bola som jej vôňou prv nemilo prekvapená. Našťastie ten ťažký alkoholový opar zmizne po niekoľkých minútach, vtedy cítite už len lahodnú a romantickú vônu ružového sadu. Vôňa trvá niečo medzi hodinkou až troma. Záleží, v koľkých vrstvách ju aplikujete na pokožku. Keďže ide o kolínsku vodu, dlhú výdrž nečakajte. Dokonalá a ako stvorená je pre chvíle, keď sa niekam chystáte len tak narýchlo vybehnúť.

Krém na ruky Radiant Rose Oriflame recenziaKrém na ruky Radiant Rose obsiahnutý v plastovom 75 ml balení ma potešil oveľa viac. V tomto prípade už skutočne môžeme hovoriť o delikátnej vôni ružových lupienkov a romantického oparu. Rovnako ako iné krémy na ruky od Oriflame, aj tento má ľahkú vodnatú konzistenciu, ktorá sa do pokožky dlaní rýchlo vpíja, avšak musím konštatovať, že je o čosi hustejší, ako väčšina ostatných Oriflame krémov na ruky. Tento fakt mi však iba vyhovuje. Jeho farba je biela. Ruky sú lahodne prevoňané a zjemnené. Radosť ho používať ♥

Sprchový krém so sezamovým olejom a magnóliou Love Nature Oriflame recenzia

Sprchový krém so sezamovým olejom a magnóliou Love Nature má veľmi pekné svetloružové balenie. Páči sa mi tiež kombinácia so svetlou žiarivou zelenou farbou. Fialovo-ružový sprchový gél má očarujúci perleťový nádych. Obsahuje sviežu kvetinovú vôňu, ktorá mne osobne pripomína vôňu aviváže. Myslím to smrteľne vážne a vôbec mi to neprekáža! Vôňa je príjemná, jarná ♥ Po použití je pokožka zľahka hydratovaná. Produkt je obohatený o sezamový olej a výťažok z magnólie. Má biologicky rozložiteľné zloženie.

Telové mlieko so sezamovým olejom a magnóliou Love Nature Oriflame recenzia

Telové mlieko so sezamovým olejom a magnóliou Love Nature vytvára ideálnu kombináciu so sprchovým gélom spomenutým vyššie. Priznám sa, že v telovom mlieku kombinácia týchto jarných vôní vynikne oveľa viac! Podľa popisu je svieža kvetinová, na pižmovom základe.  Jeho zloženie je  taktiež biologicky rozložiteľné. Jeho farba je rozkošná, bledoružová, konzistencia vodnatá. Do pokožky tela sa po sprchovaní vpíja rýchlo, no ak chcete docieliť citeľnú hydratáciu, odporúčam ho naniesť aspoň v dvoch vrstvách.

Suchý šampón na mastné vlasy HairX Advanced Care Oriflame recenzia

Suchý šampón na mastné vlasy HairX Advanced Care je prvý suchý šampón, ktorý som skúsila od inej značky ako tej známej, ktorá sa začína na "B". Potrebovala a chcela som totiž vyskúšať skutočne už niečo nové, pretože tie suché šampóny, ktoré som používala doteraz, ma čím ďalej tým viac odrádzajú, pretože po pár použitiach už ten prášok akoby zmizne a 200 ml balenie môžete rovno zahodiť .. Tento zelený suchý šampón je určený primárne pre mastné vlasy. Jeho vôňa je svieža, na vlasoch nezanecháva biele stopy. Vlasy sú po použití odmastené, čistejšie, sviežejšie a je im dodaný objem. Obsahuje vyživujúci komplex rastlinných živín a komplex Normalising, ktorý zabraňuje tvorbe nadbytočnej mastnoty.

Ružový zázračný balzam Oriflame recenzia

Ružový zázračný balzam bol jasnou voľbou akonáhle som sa dovtípila, že je novinkou medzi starými vajíčkamiRužové balenie a ružová vôňa bol jasný indikátor toho, že ho v svojej zbierke musím mať! V týchto dňoch ho používam výhradne iba ako sleeping pack, pretože moje pery sú po celom dni akési suché a zľahka popraskané. Cez noc im tento zázračný balzam vráti plnosť a vláčnosť. Tentoraz je malý zázrak obohatený o zmyselný ružový olej. Pri tejto konkrétnej objednávke z Oriflame som skutočne mala pocit, že jedno ráno vstanem a bude zo mňa buď púčik alebo už rovno kvitnúca ružička, haha.

Ceruzka na oči The One Oriflame recenzia

Ceruzka na oči The One je kajalová, čiže je o čosi mastnejšia ako tie klasické. Pri aplikácii kĺže s ľahkosťou, ale priznám sa, že ju nepoužívam na oči. Zvolila som si ju v tmavosivom odtieni, aby som ju mohla používať na obočie. Pracuje sa s ňou ľahko, je precízna, dostatočne pigmentovaná, postupom času nebledne, avšak po niekoľkých hodinách sa akoby začne rozpíjať všade navôkol. Musíte si ju preto z času na čas kontrolovať, aby ste predišli nepríjemným záležitostiam.

2 comments:

  1. Shannon Boyce00:32

    These products look so beautiful! And I love the photographs you've taken.
    the-creationofbeauty.blogspot.com

    ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)