Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Pekný pondelok želám všetkým ~ Tak a je to tu! Nový, letný semester sa začal a obhajoba bakalárskej práce sa s štátnicami začínajú taktiež pomaly blížiť. Pravdupovediac, trošku sa toho všetkého obávam, ale pevne verím, že to všetci z nás úspešne zvládneme! Dnes mám pre vás recenziu na Revlon Eyes, Cheeks + Lips paletku v odtieni 200 Seductive Smokies, ktorá mi bola poslaná na recenziu e-shopom Parfemy-Elnino. Spoločne s touto paletkou som tiež obdržala kozmetickú sadu Nivea Wild Raspberry and White Tea, ktorej recenzia sa na blogu objavila už pred nejakým časom. Pri príležitosti novej paletky očných tieňov v mojej zbierke som sa rozhodla ju využiť hneď na líčenie. Pokiaľ sa dobre pamätám, išlo o líčenie, ktoré som vytvorila v piatok ihneď po Vianociach, kedy som sa s rodinkou vybrala k starkej.

Hello my lovely little licornes ~ And there is it! New summer semester has already started and my bachelor thesis and the degree examinations are slowly coming too. To be honest, I am kind of afraid of that all, but I do really hope that all of us can pass and do it. Today I would like to share with you a review on a Revlon Eyes, Cheeks + Lips palette which I chose in a shade 200 Seductive Smokies. It was sent to me for review purposes by Parfemy-Elnino. Together with this palette, I also got the Nivea cosmetic set - Wild Raspberry and White Tea. I used this palette for the first time on Friday after Christmas when we were meeting with our whole close family.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Lícenka, tmavé tiene, svetlé tieňe.
A blusher together with the dark eyeshadows and the light ones.

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Lesk na pery, rúže, znova lesk na pery.
A lipgloss, two lipsticks and again, the lipgloss.

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Paletka Revlon Eyes, Cheeks + Lips je multifunkčná paletka, ktorá obsahuje malé zrkadielko, malý obojstranný aplikátor na očné tiene, malý štetček na rúže na pery a malý štetček na lícenku. Čo sa týka očných tieňov, ide prevažne o tmavé sivé a hnedé odtiene. Všetky z nich sú trblietavé, niektoré viac, niektoré menej. Ďalej tu máme štyri rúže/lesky na pery (prvé dva naľavo sú rúže, tie napravo sú lesky na pery) a jednu lícenku. Osobne tie tiene na oči využívam aj ako rozjašňovač a tiene na obočie. Táto paletka je skutočne skvelá, pretože je pomerne malá, ale nachádza sa tam takmer všetko, čo potrebujete!

Na líčenie očí som použila viac-menej iba odtiene z danej paletky, no ružový, ktorý sa nachádza na hornom viečku, je z paletky od I Heart Revolution I love Chocolate v odtieni Chocolate Love. Rovnako ako aj svetloružový rozjasňujúci očný tieň, ktorý som použila na zvýraznenie dolného viečka.

Revlon Eyes, Cheeks + Lips palette is a multi-purpose one and it contains a small mirror, double-ended foam eyeshadow applicator, lipstick brush and a small blusher brush. The eyeshadows are mostly dark gray ones and the browns. All of them are glittery - some of them more, some of them less. Next we have two lipsticks (left side) and two lip glosses (right side). In between, there is a slightly orange blush. I am using the eyeshadows also as the highlighters and eyebrow shadows.

For the eyes I used mostly only the eyeshadows I found in this palette. The vivid pink one which I used on the upper lid is from the I Heart Revolution Chocolate palette in a shade Chocolate Love. From the same palette is also the light pink eyeshadow which I used on the lower lid as a brightener.

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Z očných tieňov ani lícenky sa veľmi nepráši. Rúže na pery sú dostatočne krémové, lesklé, výrazné a dlhotrvajúce. Všetky položky nachádzajúce sa v tomto balení tiež príjemne voňajú. Pripomína mi to práve akúsi čokoládu. Očné tiene sú taktiež dlhotrvajúce, na očiach vydržia bez zmeny aj päť či šesť hodín. Som s touto paletkou nesmierne spokojná. Na cesty či do mesta je ako stvorená! Veľkým plusom je určite aj to, že obsahuje štetčeky v malom prevedení a taktiež aj zrkadielko!

When applying, the eyeshadows do not dust almost at all. The lipsticks and lip glosses are creamy, shiny, vivid and long-lasting ones. All of the products contained in this palette have also a delicate smell. It reminds me of some kind of chocolate. The eyeshadows are the long-lasting ones too - they will hold on your eyelids without any change for even more than five or six hours. This palette is seriously just awesome! It is not only small but very practical too! I am seriously satisfied with this product. It is like a made for travelling! A big plus of it is the fact that there are small brushes contained too.

Máte radi značku Revlon? Zaujala Vás táto paletka? :)
Do you like Revlon cosmetics? Are you interested in this palette? :)

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

Revlon Eyes, Cheeks + Lips Palette Review

24 comments:

 1. All in one I love that Great for travelling And your makeup is impeccable You look gorgeous xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com/2019/02/breathe-in-breathe-out.html

  ReplyDelete
 2. Evička Studená15:59

  Moc pěkný make-up :) Vždy mě fascinuje, jak máš hezké stíny :)


  http://marionete.blog.cz/

  ReplyDelete
 3. Ďakujem Ti veľmi pekne ♥

  ReplyDelete
 4. Pavla Kopuletá11:59

  Zajímavá paletka a hezky jsi si vyhrála s líčením, sluší ti :-)
  All my cosmetics

  ReplyDelete
 5. Dear, you are so beautiful! ♥♥♥

  ReplyDelete
 6. I think this could be very much convenient for makeup beginner and traveling. With the colours and shades in here, there's number of looks you can create so this is great! Love the looks that you come up with by the way.

  www.myrabeautydiary.com

  ReplyDelete
 7. natalia20041989 .15:21

  Love your eye makeup! I'm followin for some inspirations☺

  ReplyDelete
 8. Sara Secchi15:42

  So adorable palettes and so beautiful make up!
  https://chicchedimamma.com/

  ReplyDelete
 9. Yes, definitely! :)
  Thank you very much! :)

  ReplyDelete
 10. Thanks a lot!
  Hope you had a great Valentine´s Day too :)

  ReplyDelete
 11. Thank you for visiting my blog. I am now following you and invite you to follow me too. Thank you.

  ReplyDelete
 12. Thank you very much! I am following you too :)

  ReplyDelete
 13. oooo... that eyeliner.. I'm in love. The colours look so good on you.
  Btw, I did want to follow each other but I couldn't find the follow button. So I just bookmark your blog for future read. Looking forward for your new post :)

  ReplyDelete
 14. Thank you so much! :)
  My GFC is down, at the end of the page.
  Unfortunately, I can´t find you blog T_T Can you gimme your address once again, please? :(

  ReplyDelete
 15. thesprintsisters10:02

  Hi dear, love this palette and your make up.

  Blery & Ily
  https://bit.ly/2V5iujv

  ReplyDelete
 16. You look so beautiful. Thanks for share the nice post.

  Nahid | https://bestclicknow.com

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)