February 08, 2019

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

"So keep your eyes on me now .. ♥"

Krásny piatok želám všetkým ~ Neviem ako vy, ale ja sa cítim úžasne ♥ Aj napriek tomu, že sa celé dni venujem písaniu bakalárskej práce, i napriek tomu, že dni trávim v práci a dokonca i napriek tomu, že už v pondelok mi začína letný semester. Zo svojej produktivity som však šťastná a hlavne z toho ako-tak-už-už jarného počasia. Čo sa ale tej produktivity týka, nemôžem povedať, že by sa týkala písania článkov. Mám ich toľko rozpísaných, tak veľa nápadov na nové, ale neviem sa k nim nejako dostať. Napokon aj tento, valentínsky, som písala už takmer celý týždeň. Povedala som si ale, že dnes už ho jednoducho dokončiť musím!

Témou dnešného článku bude, ako ste už iste z článku vyčítali, mejkapová inšpirácia. Konkrétne na K/DA Ahri z League of Legends. Jej nový skin som si veľmi obľúbila a tak som ho trošku využila aj na tento účel. Okrem mejkapovej inšpirácie nájdete na konci článku aj last-minute valentínske darčeky v prípade, ak ste ešte žiadne nestihli zakúpiť či objednať ~ Ak by ste mali záujem o sprievodnú hudbu, odporúčam POP/STARS od K/DA ft. Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns.

Hello my lovely little licornes ~ I do not know about you, but I feel just awesome ♥ Even except for the face, that most of the time I am working on my bachelor thesis or I am spending them at work, and even except for the fact that my semester is going to start next Monday. I have been pretty productive recently what makes me really happy and proud of myself. And even that almost-spring weather outside. I also have so many articles in the drafts, but I just can´t bring myself to finish them. In the end, even this valentine one, I have been writing for almost a week. But I just had to get it done!

Today´s topic will be about the make-up inspiration, concretely the St. Valentine´s Day make-up inspiration of K/DA Ahri from League of Legends. Her new skin is so pretty and I just fell in love with it on the first sight. Except for the make-up inspiration, at the end of this article, you can also see the St. Valentine´s Day gift inspiration. It may help you in case you have not bought anything yet. And if you are interested, while reading this article, you can listen to POP/STARS by K/DA ft. Madison Beer, (G) I-DLE, Jaira Burns.

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

Pre tento účel som sa rozhodla zahrať sa trošku aj s Photoshopom. Keďže som si graficky tablet zakúpila už dávnejšie, snažím sa ho vo voľnom čase používať tak často, ako len môžem. Ako ste si zaiste všimli, zmenila som aj úvodný obrázok blogu a celkovo jeho dizajn. Danú kresbu som taktiež vytvorila pomocou grafického tabletu. Keďže Ahri má zlatisté, akoby jantárové oči a príznačné fúziky, zakomponovala som ich aj do tohto líčenia.

For this purpose, I decided to get done some "magic" with Photoshop too. Since I had already bought my graphics tablet a few months ago, I use it as much as I can, every single time possible. And as you may have noticed, I changed my blog´s design too. Since Ahri has amber-like eyes and the adorable whiskers, I used them on me as well.

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

Revolution PRO Supreme lesk na pery Ultimatum recenzia

V rámci líčenia ešte predom osobitne spomeniem Revolution PRO Supreme lesk na pery, ktorý som si objednala v odtieni Ultimatum, čo je veľmi pekný, bordovo-fialový lesk na pery. Má príjemnú, hustejšiu, zľahka krémovú konzistenciu, ktorá nelepí pery. Nemá žiadnu výraznú vôňu a je dlhotrvácny. Veľmi dobre sa s ním pracuje - poslúžil nielen na plné ostré pery ale aj na taký ten rozmazaný look, ktorý ja osobne preferujem oveľa viac. V ponuke odtieňov nájdete ešte štyri ďalšie.

On the lips, I used Revolution PRO Supreme Lip Gloss in a shade Ultimatum, which is just perfect! It has a lovely wine-purple colour and a fine, thicker, creamy-like consistency. It doesn´t feel sticky at all and it isn´t scented too. It will hold on your lips for a few hours - it´s a long-lasting lipstick. You can use it for the sharp but soft blended look as well. There are available four more shades.

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

Ako môžete vidieť, na oči som použila hnedasté a ružovkasté odtiene v spojení s fialovým a metalickými na rozjasnenie. Začala som podkladom, a to konkrétne svetlohnedými odtieňmi, ktoré som najskôr naniesla do záhybu oka. Potom som postupne prechod stmavovala. Na spodné viečko som rozmazala kombináciu ružových očných tieňov spolu s tmavofialovým a metalickými pre rozjasnenie. Absolútne netuším, prečo sa to na fotografii takto zleje dokopy, každopádne ja vždy očné tiene rozmažem dostratena. Na líčenie som použila paletky očných tieňov I Heart Revolution Chocolate, ktoré sú tiež výborným tipom na valentínsky darček! Konkrétne som využila paletku Pink Fizz a Chocolate Love.

Čiernu linku som nakreslila pomocou Bourjois Liner Pinceau 24h v odtieni Ultra Black. Na obočie som použila kombináciu očných tieňov, ktoré som našla v čokoládových paletkách. Na mihalnice som použila riasenku od Oriflame The One Wonder Lash XXL 5in1. Do záhybu oka som tiež nakreslila tenkú líniu pomocou trblietavej tekutej očnej linky. Ako jemná farba na líčka mi poslúžil sýto ružový odtieň z paletky Chocolate Love. Aby som nezabudla na podklad, ten tvorí BB krém Missha M Signature Real Complete v odtieni 21, ktorý som zafixovala pomocou zmatňujúceho púdru Gabriella Salvete s SPF15. Na záver som oči zvýraznila pomocou magnetickými umelými mihalnicami.

As you may see, on the eyes I used mostly brown and pink eyeshadows with the purple ones and metallic ones too. As a base I used a combination of the light brown shadows, then I was making the layer darker and darker. On the lower lid, I blended the combination of the pink eyeshadows together with the dark purple one and the metallic ones for the brightening effect. I have absolutely no idea why they look like they are not fully blended on the photo, but believe me, I do blend my eyeshadows a lot! The eyeshadows I used for this make-up inspiration can be found in the I Heart Revolution Chocolate Eyeshadows palettes. I used the Pink Fizz and Chocolate Love ones.

For a black liner, I used a Bourjois Liner Pinceau 24h in a shade Ultra Black. On the eyebrows, I used the combination of the eyeshadows I found in the chocolate palettes. As a mascara, I used an Oriflame The One Wonder Lash XXL 5in1. In the eye crease, I also made a thin line by a glitter eyeliner. As a soft blusher, I used a vibrant pink eyeshadow which was included in the Chocolate Love eyeshadow palette. And for the base, I used a Missha M Signature Real Complete BB Cream in a shade 21 which I fixed with the mattifying powder Gabriella Salvete with an SPR15. In the end, I highlighted my eyelashes with the magnetic false ones.

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

K/DA Ahri Valentine´s Day Makeup Inspiration

I Heart Revolution Chocolate Love paletka

I Heart Revolution Pink Fizz paletka

Toľko k líčeniu a prejdime k valentínskej darčekovej inšpirácii. Ako iste viete, tematické produkty jednoducho milujem, rovnako ako limitované kolekcie. Pre tento účel som sa snažila vybrať také produkty, ktoré sa svojím dizajnom, farbami alebo názvom spájajú so sviatkom Svätého Valentína. Nižšie nájdete názvy všetkých spomenutých produktov. A ak už náhodou darčeky pre svoje polovičky či kamarátov máte, čo tak urobiť radosť samej sebe? :) A ozaj! Nezabudnite, že e-shop Notino ponúka nové valentínske svetloružové darčekové balenie!

Let´s move on to the St. Valentine´s Day gift inspiration guide which I made. As you may already know, limited collections and themed products are my most favourite ones! For this purpose, I was trying to look for the products which are somehow connected to hearts, love etc. And if you already have your gifts bought, what about making happy yourself? And, btw! There is a new soft pink St. Valentine´s Day gift packaging available on Notino! :)

Valentín Notino Darčeková inšpirácia

1. Lancôme Monsieur Big Valentine Edition riasenka pre extra objem limitovaná edícia
2. I Heart Revolution Angel Heart rozjasňovač
3. Chloé Chloé Parfumovaná voda pre ženy 75 ml
4. Lancôme L’Absolu Rouge Valentine Edition krémový rúž limitovaná edícia
5. KORIKA StarBeauty revitalizačná hydrogélová maska so slimačím extraktom
6. NYX Professional Makeup Suede Matte Lipstick matný rúž
7. NOBEA Valentine matný tekutý rúž - tento matný rúž dokonca môžete dostať ako darček! Stačí, ak na Notino nakúpite nad 39€!
8. Cacharel Yes I Am Pink First parfumovaná voda pre ženy 75 ml
9. Max Factor 2000 Calorie riasenka pre objem
10. Bath & Body Works Champagne Toast vonná sviečka 198 g II.

22 comments:

 1. Your makeup looks so pretty
  xo
  www.laurajaneatelier.com

  ReplyDelete
 2. Cátia Rodrigues12:28

  Such a beautiful makeup! I really love this!

  THE PINK ELEPHANT SHOE

  ReplyDelete
 3. Incredible makeup - you're so talented! Such a striking look :)

  Heather xoxo
  https://www.hefafa.me.uk

  ReplyDelete
 4. Very beautiful makeup, I love the lip colour!
  xx


  http://freakmuffin.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 5. Linda Pazderová16:37

  To je skvělé! Opravdu se ti make-up povedl. Přítel hraje lolko a ta podoba s tím skinem je opravdu parádní :)

  ReplyDelete
 6. Your makeup always inspires me to change looks for the better.

  ReplyDelete
 7. Thank you very much ♥
  It makes me so happy ♥

  ReplyDelete
 8. Ďakujem veľmi pekne za komentár ♥
  Veľmi ma potešil :))

  ReplyDelete
 9. Mina Janković19:53

  Great post and really cool make up, I love it! :)
  New post - www.minniearts.com

  ReplyDelete
 10. OMG ♥♥♥ This is sooooo cute ^____^
  You are very talented ♥___♥

  ReplyDelete
 11. Evička Studená13:12

  Jako vždy nádherné líčení :) Jsi mi inspirací!

  ReplyDelete
 12. Markét22:02

  Krása! Tenhle skin na Ahri je podle mě úplně nejhezčí a perfektně jsi to vystihla :) pak se mi ještě líbí ten na KaiSu :)

  One Loving Girl

  ReplyDelete
 13. Ďakujem veľmi pekne ♥
  Tiež si myslím, že tento jej skin sa skutočne vydaril! :)

  ReplyDelete
 14. Jasmina Di20:28

  Love your makeup, it is so good. :)

  The Fashion Spell

  ReplyDelete

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996