Nivea Wild Raspberry x White Tea kozmetická sada

Kozmetická sada Nivea Body Mousse Wild Raspberry x White Tea recenzia

Krásnu stredu želám všetkým ~ Dnes mám pre vás recenziu na jednu z vianočných kozmetických sád, ktoré boli dlhšiu dobu aj na mojom kozmetickom zozname prianí. Dostala som sa k nej napokon cez e-shop Elnino, vďaka ktorému som ju obdržala na recenziu.

Kozmetická sada Nivea Wild Raspberry x White Tea obsahuje štyri kozmetické produkty, ktoré sú dôkladne uložené vo veľmi peknej, zľahka sa lesknúcej, kozmetickej taštičke ružovej farby. Tá je o niečo priestrannejšia ako tie klasické, čo mne skutočne vyhovuje, pretože sa do nej zmestí naozaj veľa vecí. V kozmetickej taštičke ste mohli nájsť tieto produkty → telovú penu s objemom 200 ml, sprchovací gél Love Waves v objeme 250 ml, roll-on antiperspirant Pearl Beauty v objeme 50 ml a balzam na pery Pearly Shine.

* poskytnuté na recenziu

Sprchový gél Love Waves recenzia

Prvým produktom, ktorý som z celej kozmetickej sady začala používať, je sprchový gél Love Waves ladený do modra. Svetlomodrá je aj jeho gélová konzistencia, ktorá v spojení s vodou veľmi dobre pení. Vôňa je na moje prekvapenie svieža, povzbudivá, energická. Sprchovanie je v tomto prípade skutočným relaxujúcim zážitkom. Ide o limitovanú edíciu.

Telová pena Wild Raspberry and White Tea recenzia

Druhým produktom je veľmi jemná, nadýchaná, telová pena s arómou divokej maliny a bieleho čaju. Ide o skutočnej lahodnú a opojnú kombináciu. Balenie je ladené do zľahka ružovo-zeleného motívu, ktorý sa mi nesmierne páči. Ponúkať by mala 48-hodinovú hydratáciu. Vôňa je skutočne lahodná, jedinečná, originálna.

Pena je veľmi ľahká, vodnatejšia, takže po pokožke tela kĺže s ľahkosťou a do pokožky sa tiež rýchlo vpíja.  Hydratácia pokožky je badateľná, avšak určite nie na 48 hodín. Aspoň nie v mojom prípade. Telové peny milujem ♥

Tretím produktom je roll-on anti-perspirant Pearl&Beauty s ktorým už mám niekoľkoročné skúsenosti. Prvýkrát som ho vyskúšala tuším ešte na gymnáziu, kedy bol mojou veruže veľkou srdcovkou. Momentálne skôr preferujem sprejové anti-perspiranty, ale nepohrdnem ani takýmito guličkami.

Balenie je ladené do bielo-ružovej kombinácie a je sklenené, čo sa odzrkadľuje aj na váhe produktu. Vôňa je veľmi príjemná, rozprávková, ženská, romantická, pudrová. Pripadá mi jednoducho anjelsky. Pokožka nielen vonia, ale je zároveň zjemnená a delikátna.

Roll-on antiperspirant Pearl Beauty recenzia

Labello balzam na pery Pearly Shine ma nesmierne potešil. Nachádza sa v svetloružovom balení a má na sebe rozkošné ilustrácie malých tortičiek, zákuskov, muffinkov a kapkejkov. Jeho farba je ľahká ružová, vôňa je veľmi skladká. Pripomína mi cukríky a zľahka aj karamel. Perám poskytuje lesk a hydratáciu.

Zaujala Vás táto kozmetická sada? Používate kozmetiku značky Nivea? :)

Labello Pearly Shine balzam na pery recenzia

Komentáre

 1. Great review
  Happy new year!
  http://sepatuholig.blogspot.com
  IG @grace_njio

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I love it! Nivea its perfect to me :) amazing post honey!
  Kisses from Poland :*

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Such a great brand! I am always super impressed with Nivea.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Happy new year!
  http://sepatuholig.blogspot.com
  IG @grace_njio

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Thank you very much!
  Happy New Year to you too ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Radostina Blagoevapiatok, 04 januára, 2019

  I would love to try this set. Nivea is one of my favorites!

  www.fashionradi.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Great pèroducts, I love Nivea!


  Kisses, Paola.


  Expressyourself

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Always love your blog! You have explain properly. Thanks for share.

  Nahid | https://bestclicknow.com/best-conditioner-curly-hair/

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára