Čo si obliecť pod vianočný stromček

Želám všetkým krásny deň ~ Zároveň tiež pevne verím, že ste na tom zdravotne oveľa lepšie ako ja. Od víkendu nerobím takmer nič, iba - nechcene a nútene - vylihujem v posteli a, žiaľ, učím sa. Každopádne nám už ostáva iba prečkať tento týždeň a sú tu Vianoce ♥ Sviatky pokoja a pohody, ktoré jednoducho milujem. Či už pre tú lahodnú vôňu dobrôt alebo ihličia, pre chvíle strávené s rodinkou nesúce sa v znamení rozprávania sa o všetkom možnom i nemožnom, pre vianočné filmové i kreslené klasiky, pre arómy vonných sviečok, ligotajúce sa vecičky, ozdobený vianočný stromček, vianočné koledy, perníčky .. A je toho oveľa viac!

* sponzorovaný článok

Napríklad aj také vianočné oblečenie by stálo za zmienku! Keďže si ale myslím, že táto položka by si žiadala samostatný príspevok, rozhodla som sa na ňu vyčleniť práce tento článok. A to hneď v spolupráci s módnym e-shopom Otto.sk, ktorému sa chcem touto formou taktiež veľmi poďakovať. Pre tento článok som si vybrala niekoľko módnych trendov, ktoré, myslím si, že k Vianociam jednoducho patria, sú nadčasové, len tak z módy nevimiznú a s ktorými, minimálne podľa môjho úsudku, nemôžete nič pokaziť.

V znamení vianočných farieb
Červená, bordová, borovicová zelená, zlatá, strieborná, modrá a niektoré ďalšie. Pre mňa osobne sú Vianoce pomerne farebným sviatkom, i keď je pravdou, že hlavnými farbami, ktoré v našej domácnosti dominujú, sú práve spomenuté - červená, borovicová zelená a zlatá so striebornou. V takomto duchu sa tiež snažím obliekať aj na Štedrý deň.

Myslím si, že sú to univerzálne farby, ktoré pristanú každému, ale v prípade, že nemáte rady niečo výrazné, čierna elegantná klasika obstojí aj v tento sviatočný deň. Ak sa zaujímate o viac podobných inšpirácií, vrelo odporúčam mnou napísaný článok, ktorý nájdete na módnom blogu StyleWe.

Ako sa obliecť na Vianoce Otto.sk

Ako sa obliecť na Vianoce Otto.sk

Hodvábny zamat
Zamat je jeden z materiálov, na ktorý nedám dopustiť. Nielenže vyzerá na ženskom tele honosne, je navyše aj veľmi pohodlný a hebký na dotyk. Dostupný je v rozličných farbách aj prevedeniach. Dokáže vdýchnuť slávnostnú atmosféru takmer okamžite! Dávajte si ale pozor na strih takéhoto oblečenia. Nie každej postave pristane všetko. A keď už som spomenula v koláži tie čižmy - ak stále tápate, aké si kúpiť na tohtoročnú zimu, vrelo odporúčam prečítať si ďalší z mojich módnych článkov o tom, ktoré čižmy sú trendy tohtoročnú zimu.

Zamatové trendy Otto.sk

Všetko, čo sa ligoce
V prípade, že vaše oblečenie neobsahuje žiadne ligotavé prvky, svoj vianočný outfit nimi môžete vyakcentovať v podobe šperkov, bižutérie, topánok či dokonca kabelky. Osobne mám ligotavé veci nesmierne rada. Dokážu oživiť aj ten najfádnejší outfit.

Ligotavé lodičky Otto.sk Ligotavé lodičky Otto.sk

Comments

 1. Carina Ž21:47

  Lovely!

  xo | Carina
  https://carinazz.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. I love your picks ❤

  ReplyDelete
 3. cintya anggun19:40

  Beautiful inspirations, dear! The leaves earings are so pretty.


  loves,
  www.saycintya.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Okcheori Roseline20:45

  I love your fashion sense and style. you are very great and everything looks good on you.

  Would you like to follow each other? If the answer is yes, please follow me on my blog & I'll follow you back.

  http://www.okcheori.com

  ReplyDelete
 5. Blue dresses are so adorable )

  ReplyDelete
 6. Great selection honey! really amazing :)
  http://www.recklessdiary.ru

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts

LICORNIATKA