November 01, 2018

Elnino oslavuje neuveriteľných 15 rokov!

Elnino oslavuje neuveriteľných 15 rokov

Pekný štvrtok želám všetkým ~ Dnes mám pre vás článok týkajúci sa e-shopu Parfémy-Elnino.sk. Môže sa to zdať neuveriteľné, ale tento e-shop oslavuje už svoje 15. narodeniny! Ten čas ale letí, však?! Príjemným prekvapením primárne pre mňa bolo, že som tento ich výročný boxík obdržala 20.10., čiže presne na moje vlastné narodeniny :) Bolo to veľmi milé a nečakané, za čo sa chcem Elninu ešte raz touto formou veľmi poďakovať. Balíček naozaj potešil nielen svojím príchodom, ale aj svojím obsahom ♥

Tieto oslavy krásy sú však spojené so skutočne príjemnou a prospešnou akciou týkajúcou sa zdravia a prevencie voči rozličným chorobám. #elninocz #prsakoule . To všetko v rámci zapojenia sa do projektu neziskovej organizácie Loono.cz. Tá vo svojej kampani Siaham si na ne každý mesiac upozorňuje na prevenciu onkologických ochorení. V rámci ich workshopov sa naučíte, ako si správne a pravidelne vyšetrovať prsia a semenníky a odhaliť tak včas rakovinu. Málokto totiž vie, že by mal pre #prsakoule aspoň 1× mesačne vykonávať tzv. samovyšetrenie. Počas októbra venujeme neziskovke Loono.cz každý deň 1500 Kč, aby mohli v oblasti prevencie vyškoliť ešte viac ľudí (zdroj).

* poskytnuté na recenziu


telové mlieko Escada Fiesta Carioca recenzia

Prvým produktom, ktorý som vo výročnom boxíku našla, bolo telové mlieko Escada Fiesta Carioca, ktoré sa nesie v príjemnom, exotickom a živom balení. Doslova z neho dýcha sviežosť a odviazanosť letných dní, na ktoré si ešte zopár mesiacov počkáme. Ladené je do sýtych farieb, vyniká prevažne žltá a ružová. Má bielu farbu, vodnatú konzistenciu a telu ponúka niekoľkohodinovú lahodnú sladkú vôňu plnú dobrodružstiev. Ideálny produkt na leto, avšak závratný hydratačný účinok od neho nečakajte. Ponúkané je v 150 ml.

Max Factor Masterpiece Transform High Impact Volumising riasenka recenzia

Druhým produktom v poradí je táto Max Factor Masterpiece Transform High Impact Volumising riasenka, ktorá je obsiahnutá v luxusne vyzerajúcom zlato-čienom balení. Osobne preferujem kefky, ktoré sú o čosi košatejšie, hrubšie, ale musím povedať, že za túto riasenku som veľmi rada. Je mojou vôbec prvou, ktorá má skinny kefku a ktorú zároveň aj vyskúšam. Obdržala som ju v odtieni Black. Riasenka je skvelá - mihalnice viditeľne predĺži, oddelí a taktiež zľahka natočí, avšak mám pocit, že tá moja je trochu suchšia ..

Max Factor Masterpiece Transform High Impact Volumising riasenka recenzia

Pilaten čierna zlupovacia maska na póry recenzia

Tretím produktom je už veľmi známa čierna zlupovacia maska Pilaten, ktorá bola kedysi ospevovaná vďaka svojim zázračným účinkom. Najviac ma však zarazilo, ak o nej tvrdili, že ide o produkt k-ó-r-e-j-s-k-e-j kozmetiky. Ono viete, na ázijské krajiny som háklivá, ale na zamieňanie si národností a štátov som háklivá ešte viac. To viete, ak vás cudzinci hádžu do vreca československého, slovinského alebo dokonca ešte sovietskeho, začnete sa búriť :D
Osobne som ju vyskúšala niekoľkokrát, no okrem toho, že na mojom nose zaschla a vytrhla mi zopár nebadaných chĺpkov, som žiaden opísaný efekt nepostrehla.

Lip Pencil Crayon Contour recenzia

V balíčku sa nachádzal aj produkt na pery - konkrétne táto červená ceruzka na pery. Jej odtieň je sýty, akýsi oranžovo-červený. Pokiaľ rady nosíte výrazné farby, ktoré na seba dokážu strhnúť všetku pozornosť okolia, táto ceruzka je pre vás to pravé. Nemá žiadnu parfumáciu, jej konzistencia je krémovejšia, avšak pri väčšom množstve sa akoby zlieva a nepríjemne pery lepí. Využívať ju budem prevažne v nejakých inšpiráciách na líčenie.


Posledným beauty produktom z tohto balíčka je parfumovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld. Táto vôňa bola uvedená na trh v roku 2014 a je zmesou ovocia a kvetín. Priznám sa, že miestami mi pripomína ružovú Chloé. Pre mňa ide jednoznačne o nežnú, romantickú vôňu. Flakónik je skutočne rozkošný a plánujem si ho nechať ako dekoráciu.

Hlava: broskyňa, citrón.
Srdce: magnólia, pluméria, ruža.
Základ: ambra, drevité tóny, pižmo.


Posledným produktom, ktorý sa nachádzal akoby v luxusnej výkladnej krabičke, je táto malá, rozkošná Bvlgari Omnia Amethyste Toaletná voda pre ženy, ktorá jednoducho vyzerá skvostne a majestátne. Minimálne pre človeka, akým som ja, ktorý takéto značkové a drahšie parfémy nepoužíva. V skratke je to mladistvá, kreatívna a nesmierne sofistikovaná vôňa. Je vznešená, moderná a kvetinová, inšpirovaná tisícmi vôní kosatcových a ružových záhrad, zavlažených rannou rosou (zdroj). Do ametystu som jednoducho zamilová ♥ Moja uzda fantázie tam pokojne cíti rosou skropené kosatce, ba dokonca i konvalinky. Príde mi ako stelesnenie flóry navôkol. Nemám k nej viac čo dodať. V tomto prípade ide o niečo, čo mi skutočne vzalo všetky slová.

Jedinou nevýhodou však je podobnosť tejto vône s pachom orgovánu, ktorý z duse nenávidím. Resp. ja ako človek by som proti tejto rastline ani nič nemala, avšak moja hlava a zmysly ju nemôžu vôbec vystáť. Sprievodným javom tohto všetkého je neskutočná a prenikavá stupňujúca sa bolesť hlavy, z času na čas aj závraty a nevoľnosť. Skúsim ju použiť ešte niekoľkokrát a uvidíme. Nechcem zasa riskovať, aby som sa skácala niekde kvôli nejakej vôni, avšak nikomu ju darovať neplánujem! :D ♥ Na oblečení ju je vo výbornej intenzite cítiť aj na druhý deň :)

Hlava: ružový grapefruit, zelené tóny.
Srdce: bulharská ruža, kosatec.
Základ: drevité tóny, heliotrop.

Parfémy Elnino 15. narodeniny

Súčasťou balíčka boli aj tieto drobnosti, ktoré naznačujú už spomínanú spoluprácu s Loono.cz. V prvom prípade ide o čistý, niekoľkostranový zápisník, na ktorom sú vyobrazené rozličné tvary a druhy boobies. Ďalej som tiež obdržala dve príznačné nálepky. Z týchto vecí mám ohromnú radosť, keďže zápisník určite využijem na rozličné kresby :)

Loono

17 comments:

 1. Shannon Boyce00:49

  How exciting! There are so many wonderful items inside :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Adela19:48

  Z této stránky jsem si nikdy nic nekoupila, nakupuju na jiných, ale znám jí :)

  ReplyDelete
 3. Radostina Blagoeva10:15

  Awesome products! The notebook cover is fun!

  www.fashionradi.com

  ReplyDelete
 4. Anni11:03

  Beautiful post, dear!
  Hugs ♥
  LIANA LAURIE

  ReplyDelete
 5. Your photos are so cute! I haven't tried any of these products yet.
  The Fancy Cats | Japan Candy Box Giveaway

  ReplyDelete
 6. Wow ♥ Really great beauty box. I've never tried any of these products.
  Congratulation!) ♥

  ReplyDelete
 7. Nice products, the lip colour looks beautiful!
  xx

  ReplyDelete
 8. Ayuna- Chan18:34

  Amazing post honey! really great :) beautyfull photos :)
  Pozdrawiam ciepło ♡
  Ayuna

  ReplyDelete
 9. Love the Karl Lagerfeld perfume!
  xo Annie
  New England Romance

  ReplyDelete
 10. Magdalena Maciejowska11:28

  Great products :)
  Zapraszam także do siebie na nowy post - KLIK

  ReplyDelete
 11. Your photos are so pretty! :) I haven't tried any of these products yet.
  www.thefancycats.pt

  ReplyDelete

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996