Oriflame 16 | Vianoce sa blížia

Oriflame 16/2018 Vianočné darčeky
Peknú sobotu želám všetkým ~ V posledných dňoch to už konečne vyzerá tak, že máme november. Začiatok tohto mesiaca sa síce niesol v znamení vyšších teplôt, no počasie sa už chvalabohu umúdrilo. I napriek tomu, že zimu a chlad celkovo veľmi neobľubujem, táto zmena ma potešila. Konečne je všetko tak, ako má. A ďalšou vecou, ktorá ma v novembri potešila, je najnovšia objednávka z Oriflame, ktorá spadá pod 16. kolekciu tohto roka.

Ako ste si už mohli v nadpise prečítať, s touto objednávkou sa oficiálne začali moje nákupy vianočných darčekov. Priznám sa, že ani ja nepatrím k tým, ktorých by vianočné reklamy v novembri tešili, avšak s balíčkami je to iné! Som totiž človek, čo si rád plánuje veci dopredu a vždy je o niekoľko krokov vpred pre prípad, že sa niečo pokazí alebo nevyvinie tak, ako pôvodne malo. Aj preto si nákup vianočných darčekov nenechávam na poslednú chvíľu. Nemám rada ten vianočný ošiaľ a nakupovať darčeky medzi 87964653121949785 ďalšími pojašenými ľuďmi taktiež nie je moja šálka kávy.

* poskytnuté na recenziu

Oriflame 16/2018 Vianočné darčeky


Oriflame mydlo Secret Gift recenzia

Prvé dva produkty sú z kolekcie Secret Gift venovanej Vianociam. V sade nájdete ešte sprchový gél a penu do kúpeľa v jednom. Vôňa týchto produktov je príznačne vianočná - škoricovo-jablková. Jendoducho lahôdka, ktorá okamžite nabudí vaše zmysly na sviatočné obdobie. Mydlo Secret Gift má tvar vianočného darčeka previazaného s mašľou a má červenú farbu. Krém na ruky Secret Gift sa nachádza v červeno-bordovom plastovom balení, má vodnaté zloženie a do pokožky rúk sa vpíja takmer okamžite. Pokožka rúk je prevoňaná, zjemnená a zľahka hydratovaná.

Oriflame krém na ruky Secret Gift recenzia

Oriflame antiperspiračný sprejový dezodorant Possess Man recenzia

Druhým produktom je antiperspiračný sprejový dezodorant Possess Man, ktorý som objednala pre mamkinho priateľa. Nachádza sa v luxusne vyzerajúcom, zlatistom, tlmenom plechovom obale s objemom 150 ml. Podľa popisu ide o charizmatickú vôňu prenikavých sviežich tónov nezrelého grapefruitu, vavrínového oleja a opojných akordov kosatca. Ideálna pre muža s duchom slávneho hrdinu Spartaka, ktorého osudom je ovládnuť svet. Naozaj pekná myšlienka pre túto vôňu, nemyslíte? Ide o stredne ťažkú vôňu, ktorá sa mi veľmi páči a dokázala by som na nej byť závislá hoci aj po celý deň!

Oriflame guľôčkový antiperspiračný dezodorant Volare Forever recenzia

Elegantný guľôčkový antiperspiračný dezodorant Volare Forever má sviežu, nasladkastú, zľahka pudrovú vôňu. Objednala som ho mamine. Luxusná moderná vôňa interpretuje romantiku, čo môžem iba potvrdiť! Je to naozaj delikátna a jemná vôňa. Neváhala by som investovať aj do rovnakomennej parfumovanej vody. Tá sa nachádza v zaujímavom, nežnom flakóne v tvare priesvitnej ruže. Volare Forever je stelesnením kytice ruží a fialiek.

Oriflame sada ponožiek To You recenzia

Ďalším darčekom určeným pre mamkinho priateľa je sada ponožiek To You. V zaujímavom a kreatívnom mužnom balení nájdete dva páry ponožiek - čisté čierne a tmavé, sivo-čierne, s bielymi a čiernymi pásikmi. Na dotyk sú jemné a vyzerajú naozaj pohodlne! Materiál: bavlna, polyester, elastan, nylon. Dostupné sú v jednej univerzálnej veľkosti 42-45.

Oriflame rozžiarujúci gélový krém Optimals Radiance recenzia

Posledným produktom tejto objednávky je rozžiarujúci gélový krém Optimals Radiance. Opäť ide o produkt, ktorý som objednala mamine. Ide o maličké oranžové balenie vhodné do kabelky a na cesty. Gélový krém má zľahka oranžovú farbu a sviežu parfumáciu. Rozotiera sa ľahko a rýchlo sa do pokožky tváre vpíja. Obsahuje vitamín C vďaka ktorému bude vaša tvár prekypovať žiarou. Nechýba ani zmes švédskych prírodných ingrediencií a aktívnej látky na ochranu pleti pred znečistením vonkajšími vplyvmi. Nezanecháva lepivý pocit.

Oriflame rozžiarujúci gélový krém Optimals Radiance recenzia

Comments

  1. Interesting products :) I like your photos!

    ReplyDelete
  2. Je pravda, že ani já nepatřím k milovníkům vánočních reklam už pomalu v září. Úplně nejvíc ale nenávidím když už koncem srpna, začátkem září v práci vidím ty vánoční kolekce, věci na halloween a kolekce na vánoce. A protože dělám v obchodě tak se takovým věcem prostě nevyhnu. Ale zase na druhou stranu od maminky jsem pochytila, že na kupování dárků není nikdy brzo. Už od prázdnin s manželem sháníme, a vzhledem k tomu, že většinu věcí objednáváme ze zahraničí tak si myslím že je to tak akorát aby to do vánoc přišlo :D
    http://just-mine-world.blog.cz

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts