Jeseň s Bourjois

Bourjois recenzia

Želám všetkým krásny pondelok ~ Dnes by som sa s vami rada podelila o svoj názor na tri kozmetické produkty francúzskej značky Bourjois, ktoré mi boli poskytnuté na recenziu vďaka e-shopu Parfémy-Elnino.sk. Veľmi pekne za ne ďakujem! V skutočnosti bol pre mňa z týchto troch určený iba jeden produkt - linka na oči, pretože ďalšie dva som venovala mamine. Ona totiž hnedé rúže na pery miluje a okrem nich nenosí žiadne iné! Recenzia sa teda bude niesť v dvoch názorových líniách.

* poskytnuté na recenziu

Bourjois recenzia

Bourjois recenzia

Bourjois Paris Rouge Velvet The Lipstick recenzia

Ako prvým by som začala rúžom Bourjois Paris Rouge Velvet The Lipstick ktorý sa nachádza v jednoduchom minimalistickom balení a odtieni 26 French Opéra. Na obrázku vyzerá vďaka jesennému počasiu ako fialový, avšak v skutočnosti ide o krásny tmavohnedý odtieň. Rúž má takú tú svoju špecifickú ružovú parfumáciu, ktorú by ste od neho očakávali. Jeho konzistencia je skôr vodnatejšia než krémová. Po perách kĺže s neuveriteľnou ľahkosťou a šikovne rýchlo im dodá tvar. Na plné krytie postačí už jedna vrstva.

Ide o rúž, ktorý môže vyzerať lesklo, avšak po chvíľke sa zmatní. Je to však také príjemné zmatnenie, žiaden pocit sucha, čo je úžasné! Rúž sa po zaschnutí takmer vôbec neotláča a veľmi dobre na perách drží. Pery nelepí a ani viditeľne nevysušuje. Osobne som mala menší problém s farbením vnútorných strán pier, avšak zopár ťahmi naviac sa to dalo zvládnuť. Ide o typ rúžu, pri ktorom sa nemusím každých 5 minút pozerať do zrkadla, či je všetko v poriadku. Moja mamina je z neho viac, než len nadšená a už ma prosila o kúpu ďalších, haha. Myslím, že k tomuto komentáru už niet čo dodať. Ak si nie ste isté čo kúpiť svojim kamoškám alebo ženám v rodine, porozmýšľajte aj nad týmto rúžom :)

Bourjois Paris Rouge Velvet The Lipstick recenzia

Bourjois Paris Rouge Velvet The Lipstick recenzia

očná linka Bourjois Paris Liner Pinceau 16h recenzia

Očná linka Bourjois Paris Liner Pinceau 16h v odtieni Ultra Black a objeme 2,5 ml. Linka má veľmi jemný a tenký štetček, ktorý poslúži na precízne a dokonca tenké línie. Doň som sa zamilovala okamžite, keďže ja jednoducho nanášanie si liniek na oči milujem. Rada s nimi experimentujem a tenké štetčeky sú pre mňa oveľa viac vhodné ako tie hrubšie či dokonca tie tvrdé kolíky, ktoré z duše nenávidím. Povedala by som, že táto linka na oči je taká ľahučká a nadýchaná. Ešte som sa s takouto linkou nestretla.

Jej parfumáciou som bola milo prekvapená, pretože i napriek tomu, že som zvyknutá, že linky na oči majú výraznejšiu vôňu, v tomto prípade to tak nie je. Ide o jemnú ľahkú parfumáciu, ktorá nedráždi oči. Na očiach vydrží bez zmeny pokojne aj celý školský či pracovný deň, nepraská a ani sa nezlupuje dole.

očná linka Bourjois Paris Liner Pinceau 16h recenzia

Bourjois Paris Rouge Edition Velvet recenzia

Druhým produktom na pery je Bourjois Paris Rouge Edition Velvet v balení typickom pre tieto rúže a s ich charakteristickou vôňou. Siahla som po pekne sýtom čokoládovom odtieni 23 Chocolat Corset. Aplikátor je ten taký klasický jemný. Textúra je ľahká a jemná. Na perách je takmer nebadaný. Pre úplne zakrytie pier je však potrebných niekoľko aplikácií. Krytie ako také je ale naozaj slušné. Rúž poskytuje perám mierny tlmený lesk. V prípade, že nemáte rady ostré okraje namaľovaných pier ako ja, tieto rúže sú jednoducho skvelé, pretože sa ľahko a rýchlo dokážu rozmazať dostratena. V nezmenenom stave dokážu vydržať niekoľko hodín.


Bourjois Paris Rouge Edition Velvet recenzia

Bourjois Paris Rouge Edition Velvet recenzia

Comments

 1. This bourjois lipstick has a pretty colour - ideal for autumn :)

  ReplyDelete
 2. Shannon Boyce00:17

  Oh wow, these shades are so beautiful!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. These look amazing, I love the colors
  xo
  www.laurajaneatelier.com

  ReplyDelete
 4. Amazing colours Loved them xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com/2018/11/tiosebon-shoes-that-fit-my-lifestyle.html

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts