Oriflame kampaň 10/2018

Oriflame kampaň 10/2018

Krásny sviatočný štvrtok želám ~ Po niekoľkých týždňoch je opäť čas ukázať vám svoje nové kozmetické prírastky, ktoré už nájdete v najnovšom katalógu Oriflame. V tomto prípade išlo o čosi viac produktov, než pominulé objednávky. Sústredila som sa prevažne na kozmetiku, ktorú v lete určite využijem a ktorá mi toto ročné obdobie pripomína aj svojou neodolateľne vôňou. Vlastne keď sa nad tým zamyslím, tento článok bude prevažne o produktoch kolekcie Love Nature. Len málokedy mi pripadajú vône produktov značky Oriflame chemické a neprirodzené, čo je veľké plus! Zaujíma vás, ako dopadli produkty v mojom testovaní? Pokračujte v čítaní :)

* poskytnuté na recenziu

Telové mlieko s kokosovou vodou a melónom Love Nature

Telové mlieko s kokosovou vodou a melónom Love Nature je jedným z tých produktov, pri ktorých otvorení sa na vás vôňa leta doslova vyvalí. Spojenie melónu a kokosovej vody je jedno z tých najlepších, aké som kedy cítila. Mlieko má zľahka modrastý nádych so zeleným podtónom - ide o rovnakú farbu akou je väčšinová časť obalu. Konzistencia je vodnatejšia, vďaka čomu sa po pokožke tela rozotiera s ľahkosťou. Okrem niekoľkohodinovej hydratácie a lahodnej vône tiež ponúka okamžitý pocit osvieženia.

Šampón a kondicionér s avokádovým olejom a harmančekom Love Nature

Šampón a kondicionér s avokádovým olejom a harmančekom Love Nature je momentálne mojím najobľúbenejším. Veľmi sa mi páči jeho žltá perleťová farba a hustejšia krémová konzistencia. Vítam aj fakt, že ide o 2v1 produkt. Vonné spojenie avokáda a harmančeku je neopísateľne lahodné. Vďaka nemu cítim vo vlasoch závan prírody. Vlasy sú pravidelným používaním jemnejšie a lesklejšie.

Telový a vlasový olej s avokádovým olejom Love Nature

Telový a vlasový olej s avokádovým olejom Love Nature je určený na pokožku tela a vlasy. Ide o jemný, konzistenciou vodnatejší olej, ktorý si s pôžitkom nanášam na čistú pokožku po sprchovaní takmer každý deň. Zanecháva ľahkú avokádovú vôňu a pokožke taktiež ponúka okrem dostatočnej hydratácie a výživy aj jemný lesk. Dobré na ňom je tiež to, že je vhodný aj na podráždenú pokožku, pretože jeho parfumácia nie je agresívna. Tiež sa po ňom pokožka nelepí. Na vlasy som ho zatiaľ neskúšala.

Viacúčelový krém Essentials

Viacúčelový krém Essentials som si zakúpila práve pre jeho viacúčelovosť. Na pleť ho síce nepoužívam, ale ako hydratačný krém na telo, ruky, lakte či chodidlá je úžasný. Má bielu farbu a vodnatejšiu konzitenciu, vďaka čomu sa len tak rýchlo 150 ml balenie neminie. Voňa je taká klasická krémová. Mal by obsahovať komplex vitamínov a prírodných zložiek.

Darčeková sada Love Nature Malina a Mäta

Jednými z posledných produktov sú pílingový sprchovací gél Malina a Mäta a z rovnakej kolekcie taktiež telové mlieko. Kolekcia sa nachádza v dočervena ladenej farbe a ponúka snáď najlahodnejšiu a najautentickejšiu vôňu spomedzi doteraz všetkých prezentovaných produktov. Je sladká a taktiež osviežujúca, pripomínajúca mi letnú záhradku s ovocím či osviežujúcu limonádu. Pílingový gél je úžasný! Obsahuje perličky, vďaka ktorému telo nielen dostatočne očistí, ale tiež zbaví odumretých buniek. Vyzerá ako taká marmeláda! Telové mlieko má zasa ružovkastý nádych a opäť ľahkú vodnatú konzistenciu. Telové mlieka z kolekcie Love Nature sú moje jednoducho najobľúbenejšie.

Sada uterákov Milk & Honey

No a úplne poslednými produktmi, ktoré sa v balíčku nachádzali, sú tieto dva malé, veľmi pekne a elegantne previazané, uteráčiky, ktoré sú určené na tvár. Sú vyrobené z veľmi mäkkého materiálu. Uteráky Milk & Honey majú na sebe výšivku medových plástov.

Comments

 1. Sue Diamond20:17

  Džíííízs, tak teraz si mi narobila riadne chúťky.. Samé ovocné letné kúsky. Ach, to som nemala ani vidieť... :-D

  ReplyDelete
 2. Елена М20:28

  I love this brand!!
  Kisses

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Shannon Boyce23:13

  I'll bet these smell amazing! They look wonderful :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. They are all amazing products I want them all xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com/2018/07/hello-my-beautiful-friends-winter-days.html

  ReplyDelete
 5. Viem presne, o čom hovoríš :D

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts