Oriflame kampaň 9/2018

Oriflame kampaň 9

Krásny pondelok želám všetkým ~ Ten čas neuveriteľne rýchlo letí. Konštatujem tak v takmer každom článku, ktorý po istom časovom úseku publikujem, ale inak to nejde. Je neskutočné, ako tie dni rýchlo utiekajú. Už je dokonca 11. jún! Takmer polovica nového mesiaca za nami a ja mám pocit, že som nič poriadne neurobila, nezažila. Ale povedzme si pravdu, kto zažil skúškové obdobie na vysokej škole, určite ma aspoň trochu chápe.

Včera som absolvovala predposlednú skúšku a tá posledná ma čaká o týždeň aj niečo. Plánujem sa na ňu dostatočne pripraviť, takže si nie som istá, ako to bude vyzerať s mojou aktivitou na blogu. Možno budem mať chuť napísať a naplánovať nejaké články vopred, no za toto svoje tvrdenie neručím. Každopádne, dnes sa k vám prihováram s poslednou objednávkou, ktorá mi prišla v rámci spolupráce so značkou Oriflame. Balíček obsahoval iba tri veci, avšak v rámci časovej tiesni sa k ich recenzii dostávam až teraz. Ak vás zaujíma, čo sa nachádzalo v balíčku, pokračujte v čítaní :)

* poskytnuté na recenziu

Oriflame kampaň 9


Prvým produktom, ktorý by som vám chcela predstaviť, je kefa na vlasy Stylers, ktorú som potrebovala ako soľ! Doslova! Tá moja stará vyzerala akoby sa už najradšej sama doplazila do dôchodku. Tak som jej k tomu teda dopomohla a vymenila ju za túto veľkú čiernu krásavicu s ružovými guličkami. Vlasy rozčesáva jedna radosť a navyše je k nim jemná a šetrná. Patrí dokonca aj k tým lacnejším, čo je super!

Kefa na vlasy Stylers Oriflame recenzia

Druhým produktom je jahodový kokteil Natural Balance, ktorý mi z rozpočtu na túto objednávku ukrojil najviac. Pokukovala som po ňom už od začiatku spolupráce, ale vždy sa našlo niečo, čo som chcela alebo potrebovala o čosi viac. Preto som rada, že som sa konečne rozhodla si ho objednať. Je naozaj chutný, sladký a dokáže pomôcť v zahnaní chute na sladké! To je aj primárny dôvod, prečo som si ho napokon objednala. Pijem ho najradšej so sójovým vanilkovým alebo obyčajným kravským mliekom. S obyčajnou vodou mi takéto prášky nikdy nechutili. Narozdiel od svojich kolegov má prirodzenejšiu chuť a rýchlejšie sa rozpúšťa.

Chutný a zdravý kokteil s obsahom bielkovín, s Omega 3 a 6 mastnými kyselinami a nízkym glykemickým indexom. Prírodné zloženie poskytuje optimálnu výživu, zasýti, redukuje chuť na sladké a návaly vlčieho hladu. Neobsahuje lepok, umelé farbivá ani konzervačné látky. Nepochádza z geneticky modifikovaných potravín (GMO).

Do objednávky som pre dokonalý pôžitok z tohto produktu prihodila taktiež šejker vo fialovej farbe, ktorý som však zabudla nafotiť a momentálne sa v ňom niečo nachádza :-D Ja trúba! Ale nebojte sa! Fotografiu čochvíľa určite prihodím! :) Súčasťou bola aj fialová odmerka.


Štvrtým, a zároveň posledným, produktom je mydlo Froster Berry Cake, ktoré ste napokon už mohli vidieť v predošlej objednávke, keďže som si ho omylom objednala dvakrát. A myslím, že takýto prešľap sa mi už raz alebo dvakrát stal. Mydiel však nie je nikdy dosť a môžete ich využiť všestranne, no nie? :)


3 comments:

 1. Maeva M21:23

  Your blog looks so cute! I love the vibe
  http://trendmae.com

  ReplyDelete
 2. Amazing products here xoxo Cris
  http://photosbycris.blogspot.com/2018/06/sunglasses-from-zaful.html

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)