June 16, 2018

Notino Summer Box Recenzia

Notino Summer Box recenzia

Krásny piatok želám všetkým ~ Dnes mám pre mnohých z vás pravdepodobne očakávaný článok, keďže moje informačné instagramové posty zožali veľký úspech. Ide o recenziu na Notino summer box balíček, ktorý mi bol poslaný e-shopom Notino na recenziu, za čo som nesmierne vďačná. Článok som chcela publikovať, kým je ešte novinka ako-takou novinkou. Mnoho z vás môže nad kúpou tohto boxu uvažovať, takže aj preto som chcela publikovať tento článok čo najskôr, ako sa len dá. Ak ste nedočkaví a dychtivo očakávate vidieť obsah balíčka, pokračujte v čítaní :)

Hello my lovely little licornes ~ Today I would like to share with you an article about a huge Summer Box which was sent to me by Notino a few weeks ago for a review purpose. I would also like to thank the e-shop for sending me such a big surprise! In this article, I will be showing you what was contained in the box and I will also write my opinion on each product which I got. Unboxing and trying all of this stuff was just amazing and a serious fun! I really enjoyed most of these products. If you just can´t wait to see and read about the products, continue reading this article :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Notino Summer Box recenzia

Predtým, než ale prejdeme k samotným produktom, vás ešte o čosi zdržím a predstavím vám ešte plážovú tašku, ktorá sa nachádzala mimo škatule, avšak dostala som ju na recenziu spolu s ňou. Priznám sa, ju som v balíčku vôbec neočakávala a nič nenasvedčovalo tomu, že tam reálne aj bude. Preto som mala popri rozbaľovaní zmiešané pocity, čo to vlastne z balíčku ťahám, haha :-D Ide o veľkú, priestrannú plátennú tašku, do ktorej by som sa vedela zbaliť snáď aj na niekoľko dní. Dokážete do nej nahádzať naozaj mnoho potrebných, ale aj tých nepotrebných, vecí. Taška ale neobsahuje žiadne zapínanie. Preto rozmýšľam, že by bola vhodná aj ako nákupná taška!

In the parcel where the beauty box was, I also found this huge summer canvas bag. I didn´t expect this item at all since I had been only informed that I will get a box. I was pretty and nicely surprised because you can actually use it as a multipurpose bag. It will be good as a shopper bag too.

Vichy Minéral 89 posilňujúci a vyplňujúci Hyaluron Booster recenzia

Vichy Minéral 89 posilňujúci a vyplňujúci Hyaluron Booster - 5 ml ~ V tomto prípade ide stále o pomerne nový produkt, aspoň čo sa našich končín týka. Priznám sa, už som po ňom pokukovala, no odrádzala ma jeho cena. Páči sa mi fakt, že konečne i Vichy spustilo výrobu produktu, ktorý neobsahuje zbytočné ingrediencie, iba tie skutočne potrebné ♥ Páči sa mi aj jeho minimalistický vzhľad, ktorý na mňa osobne pôsobí akýmsi luxusným dojmom.

Tester vydrží zhruba na 5 - 10 použití. Záleží od toho, aké množstvo produktu a koľkokrát do dňa ho používate. Hydratačné sérum má hustejšie, ale zato stále gélové zloženie, silnejšiu parfumáciu a pleti ponúka okamžitý pocit hydratácie, vyhladenia pleti a osvieženia. Navyše obsahuje kyselinu hyalurónovú, 89 % mineralizujúcej termálnej vody Vichy a celkovo iba 11 ingrediencií! Po tejto skúsenosti zvažujem jeho kúpu :)

Vichy Minéral 89 Fortifying and Hydrating Daily Skin Booster was on my beauty wishlist for a while. I was sincerely glad I got it since I wanted to try to. I just love beauty hydrating stuff ♥ For the skin, hydrating products are ones of the best. In Slovakia, I think that´s still a new product. It´s a bit pricey too which is also why I didn´t want to buy the full packaging in the first place. It doesn´t contain unnecessary things, only the good and needed ingredients. Even its packaging is very minimal and pretty - it looks a bit luxurious to me.

A tester of a volume 5 ml is enough for at least 5 to 10 uses. It depends on how much of the product you will be using. The hydrating serum has a thicker, but still gel composition, heavier scent. After applying, it will provide an immediate hydration, smoothness and freshness. Above this all, it contains a hyaluronic acid, 89% of a thermal Vichy water and in the end only 11 ingredients! I would like to buy the full packaging! :)

Neobsahuje parfémy, silikóny, farbivá ani alkohol ♥
Doesn´t contain perfumes, silicones, colouring or alcohol ♥

Vichy Minéral 89 posilňujúci a vyplňujúci Hyaluron Booster recenzia

Bioderma Sensibio H2O recenzia

Micelárnu vodu Sensibio H2O od Biodermy som na blogu vychválila do nebies už niekoľkokrát. Preto na margo tohto produkt iba dodám, že som nesmierne rada, že som si ju tam našla. Potrebovala som už totiž doplniť svoje zásoby.

La Roche-Posay zmatňujúci gél-krém bez parfumácie s SPF50+ v objeme 3 ml som nemala možnosť ešte vyskúšať. V tomto prípade ma teší malé balenie vhodné do kabelky a fakt, že ide o produkt bez parfumácie, keďže moja pleť je voči vôňam veľmi senzitívna. Pevne verím, že sa mi po ňom nebude tvár mastiť oveľa viac a snáď bude zanechávať biely podtón. Keďže som bledá, inklinujem k ázijskému ideálu krásy a nepoužívam momentálne mejkap ani žiaden BB krém, biela farba dokáže moju pleť naozaj rozžiariť a zjednotiť :)

 I can´t even count the positive words I already said about a micellar water Sensibio H2O by Bioderma. I´m glad I received another package since I already needed to restock my collection. Another product in the box was La Roche-Posay Anthelios XL Anti-Shine Dry Touch Gel-Cream SPF50+. I haven´t tried it yet but I like the fact it doesn´t contain any perfume since my skin is a very sensitive one. A small packaging is suited for carrying in a bag. I hope it will leave a fine white cast since I don´t wear foundation in the summer and the white colour can actually brighten and unite my skin tone a lot. You know, I just love asian beauty ideal, which is a completely white pale skin ♥


Kórejská kozmetika Korika

V balíčku nesmeli chýbať ani kórejské maličkosti, tentokrát v podobe plátenkovej detoxikačnej masky Korika SciBeauty a hydrogélovej masky na pery, taktiež od značky Korika. Podobné hydrogélové masky na pery sú v Južnej Kórei veľmi populárne. Vždy som jednu z nich chcela vyskúšať, takže sa ňa ňu naozaj teším ♥

In the box, Korean beauty stuff shouldn´t have been missed. I got a Korika Scibeauty Detoxifying Face Sheet Mask and a Korika Hydrogel Lip Mask. Lip masks like this one are very popular in South Korea. I can´t wait to try it!

Kórejská kozmetika Korika

Calvin Klein CK One toaletná voda unisex

Toaletná voda Calvin Klein CK One Unisex sa nachádzala v balíčku v 1,2 ml testeri. Vôňu už ako-tak poznám, keďže ju používal, a pravdepodobne ešte stále používa, jeden môj známy a musím vám povedať, že sa mi naozaj páči. Je akási zvláštna, zaujímavá, nezameniteľná.

Hlava - ananás, bergamot, citrón, kardamóm, mandarínka, papája, zelené tóny. Srdce - fialka, jazmín, konvalinka, koreň kosatca, muškátový oriešok, ruža. Základ - ambra, céder, dubový mach, pižmo, santalové drevo.

Eau de Toilette Calvin Klein CK One Unisex I got in a 1,2 ml tester. I already know this scent since it is one of the favourites of my friends. I really like it - it´s somehow different, interesting and unmistakable. Head - pineapple, bergamot, lemon, cardamom, mandarin, papaya, green tones. Heart - violet, jasmine, lily of the valley, the root of iris, nutmeg, rose. Base - amber, cedar, oakmoss, musk, sandalwood.

Calvin Klein Obsessed parfumovaná voda

Calvin Klein Obsessed parfumovaná voda pre ženy sa ocitla v balíčku spoločne s Calvin Klein Obsessed toaletnou vodou pre mužov. Priznám sa, že ženská varianta mi vôbec nesadla - nejako si k tejto vôni proste nedokážem nájsť cestu a určite to nie je to, čo by som s radosťou nosila na svojom oblečení. Pripomína mi parfém mojej zubárky a keďže ja mám z lekárov panický strach, pes bude zakopaný pravdepodobne tam :-D

Hlava - citrusy, elemi, neroli. Srdce - levanduľa, lístky fialky, šalvia. Základ - ambrette, pižmo.

Perfume water Calvin Klein Obsessed for women I got together with the Calvin Klein Obsessed for men. I have to admit that I don´t like this perfume. At least the women´s version. I just can´t find my way to it and I can´t imagine wearing it on my clothes. It reminds me the perfume of my dentist and since I´m seriously scared of the doctors, that´s probably the primal reason I don´t like it :-D

Head - citrus, elemi, neroli. Heart - lavender, violet, sage. Base - ambrette, musk.

Pánska verzia ma, naopak, veľmi zaujala a pohrala sa s mojimi zmyslami okamžite! Mužské vône mi väčšinou prídu stereotypné, ničím nevýrazné, neoriginálne .. Ale táto, táto je presný opak! Neviem, ako by som to nazvala, každopádne je obopnutá rúškom jedinečnosti a tajomnosti. Ak si v budúcnosti nájdem priateľa, darček má zaručený :-D

Hlava - grapefruit, kardamóm, sečuánske korenie. Srdce - céder, koža, labdanum. Základ - ambroxan, čierna vanilka, pačuli.

Men´s version, on the contrary, took my attention immediately. To me, most of the men´s fragrances have almost the same scent, the same tones. But this one is a total opposite! It has something unique in itself. Surrounded by a touch of uniqueness and mystery. If I ever find a new boyfriend, his present is already decided :-D Head - grapefruit, cardamom, chicory spice. Heart - cedar, skin, labdanum. Base - ambroxan, black vanilla, patchouli.

SpiriTime krém na ruky

SpiriTime krém na ruky som už vyskúšala v ružovom variante. Ten bol úžasný - ľahký, nadýchaný, gélovejší, rýchlo sa vpíjal, pokožka rúk bola hydratovaná, zjemnená, vyživená. Malé balenie postačí na niekoľko aplikácií a je vhodné do kabelky. Tento zelený nie je výnimkou - je rovnako úžasný ♥ Dokonca v sebe majú veľa prírodných ingrediencií!

Hand Cream SpiriTime isn´t my first by this brand. I already tried the pink version which was just amazing, sweetly scented, providing a proper hydration and nourishment to hands. It also made my skin softer. Small packaging is suited for carrying with yourself. This green one isn´t an exception. It has the same effects as the pink one I tried before. They also contain a lot of natural ingredients.

Nivea sprchová pena malina a rebarbora

Používanie sprchových pien ma nesmierne baví! Je to niečo neobyčajné a pomerne stále novinka, na ktorú som si ja osobne ešte nezvykla, preto každé používanie peny na sprchovanie považujem za neobyčajný zážitok. Prisahám, cítim a teším sa ako malé dieťa! Sprchovacia pena malina a rebarbora od Nivea je naozaj jemná a nadýchaná, plná sladkej, ovocnej, letnej vône.

I just love using shower foams! Thanks to them, every shower is somehow special. Personally, I haven´t get used to it yet. I mean, it´s still something new and something different for me. But in a good way! When spreading it on my body, I swear, I feel like a little kid. Shower foam Raspberry and Rhubarb by Nivea is very soft and fluffy, full of a sweet, fruity, summer scent.

Lancôme Notino sk

S kozmetikou značky Lancôme som doposiaľ nemala žiadne skúsenosti. Tentokrát sa mi však naskytli hneď tri v podobe vzoriek troch rozlišných produktov. Prvým z nich je Lancôme Advanced Génifique rozjasňujúce sérum (čierna vzorka), ktoré má gélovú konzistenciu, silnejšiu parfumáciu a počas aplikácie sa do pleti vpíja okamžite. Zanecháva hebký a hladký finish. Hydratačný mejkap Lancôme Tient Miracle som ešte nevyskúšala a pravedpodobne ho posuniem mamine alebo niektorej z kamošiek.

Poslednou z trojice bola vzorka Lancôme Visionnaire multikorekčného krému s príjemnou sladkasto-sviežou vôňou a bielou, stredne gélovou, konzistenciou. Po pleti sa rozotieral s ľahkosťou, rýchlo sa vpil. Avšak spozorovala som zväčšenie a upchanie pórov a po zachnutí tiež drolenie a žmolky.

Up until now, I didn´t have any experience with a Lancôme cosmetics. My heart just skipped when I found these goodies inside of the box. First of them is a Lancôme Advanced Génifique, brightening serum (black sample), which has a gel consistency, stronger scent and after applying it´s soaked into skin immediately. It leaves a soft and smooth finish. I haven´t tried a hydrating foundation yet, but I will probably give it to my mum or to some of my girl friends.

The last sample there was a Lancôme Visionnaire multi-correcting cream with a lovely sweet-fresh scent. Colour of the cream is white with a middle gel consistency. On the skin, it´s spread easily and it soaks fast into the skin. When having it on my face for a long time I noticed enlarged and clogged pores :( After drying it also tend to crumble down.

L´Oréal Paris cukrové peelingy

Vzorky pre mňa ešte stále cukrových noviniek od L´Oréal Paris mi urobili nesmiernu radosť. Po týchto skvostoch som pokukovala už dlhšiu dobu, ale nebola som si istá ich zložením a taktiež faktom, že ide o samotné peelingy. Tvrdšie zrniečka moju pleť zbytočne derú a nie sú pre ňu vhodné. Každopádne tieto sú v spojení s vodou úplne jemné a dokonca sa takmer úplne rozplynú. Jedna vzorka vám vydrží na 3-5 použití, čo je týždenný až dvojtýždenný peeling. Pleť je čistá, hebká, jemná a rozjasnená. Plánujem si ich zakúpiť taktiež v plnom balení :)

The samples of the L´Oréal´s sugar scrubs made me the happiest, I swear! I was interested in them for such a long time but I wasn´t sure about their composition and the fact they´re actually peelings. My skin is a very sensitive one when we are talking about peelings, scrubs. That´s why I have to pay a lot of attention to what I will use on my face. But these are just amazing! When joined with water, granules become softer! Skin is hydrated, smooth and soft ♥ I would like to buy them in a full packaging.

Zubná pasta Mediblanc Whitening

Mediblanc Whitening zubnú pastu som mala možnosť vyskúšať už nejaký ten rok dozadu, kedy som tieto vzorky dostávala takmer ku každej objednávke, ktorú som cez Notino uskutočnila. Ide o naozaj skvelú pastu na zuby, ktorá ich dôkladne vyčistí, dodá ústnej dutine svieži dych a úsmev troška rozžiari. Má nevšednú chuť, ktorá mi vždy prišla akási trpká :)

I already tried a Mediblanc Whitening Toothpaste since I got it a few times in a past, together with my orders which I made through Notino, like a sample. It´s a very good toothpaste with an unordinary but interesting taste. Your teeth won´t be only whiter and clean, but also freshen.

BrushArt štetec na mejkap

BrushArt štetec na mejkap

Posledným produktom, ktorý som si v balíčku našla, bol tento krásny Basic Pink ružový štetec na mejkap od značky BrushArt. Má ploský tvar a dlhé telo s ligotavými trblietkami ♥ Štetiny sú akoby gélovejšie, čo je pochopiteľné, keďže mejkap je o čosi mastnejší a nie púdrový, ako napríklad očné tiene. Nanáša sa s ním dokonale! Ešte lepšie, ako s air-labutienkou! Dokonale zakryje každé miestečko, každý záhyb či pór a tým vytvorí efekt akoby druhej tváre, ktorá je na nerozoznanie od vašou prírodnou pleťou.

The last product which I found in the box was this beautiful Basic Pink makeup brush made by BrushArt. It has a flat shape and long body with glitters ♥ Bristles are softer, they seem to be a bit jelly-like what is understandable since it´s a brush dedicated for applying a foundation. It saves your time since the application is very fast and easy!

BrushArt štetec na mejkap

28 comments:

 1. Shannon Boyce15:32

  Oh wow, there are so many wonderful products in here to try out! That lip mask looks really interesting. I hope you enjoy everything!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Viva La Vida21:35

  Amazing post dear! I love this Nivea product! <3
  Have a lovely week! xoxo

  New post is here!

  ReplyDelete
 3. Amra Softic19:40

  Beautiful post! The photos look amazing!

  http://makeyourperfectstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. handry flores floresha20:40

  What a beautiful blog! So pinky and cutie! New follower!
  I dyed my hair pink! Take a look to the entired tutorial

  ReplyDelete
 5. Paola23:01

  A lot of interesting products!

  Kisses, Paola.

  Expressyourself

  ReplyDelete
 6. rita gargaglione08:25

  very interesting dear, thank you for this information

  ReplyDelete
 7. Those are really cool products
  especially the CK One perfume... I just love it.
  I have been using it for years.
  Oh the bag looks really cool too.

  Ann
  https://roomsofinspiration.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. It's an amazing box, I have the Calvin Klein parfum and I love it ^^
  xx

  ReplyDelete
 9. sarush ef12:06

  Uz jsem o tom slysela, vypada to fakt supr :)

  Sarushef blog

  ReplyDelete
 10. I think it's very cool box. I would be glad if I bought it. It's a pity it's not available in Poland...

  (Sorry for writing in English).


  My blog

  ReplyDelete
 11. Ami Amour23:39

  beautiful photos. i want to try these products.


  Ami Amour

  ReplyDelete
 12. Well, Poland has it too :)
  Link: https://www.iperfumy.pl/notino/summer-box-zestaw-kosmetykow-i/

  ReplyDelete
 13. Dorota Candle15:15

  This box looks great, I think Bioderma micellar water is one of the best cosmetics! I've been using it for over a decade now and it never ever failed me. I also love all of the pictures, the petals are a nice touch!
  Dorota
  www.fetchcandle.wordpress.com

  ReplyDelete
 14. I love Bioderma´s products as well ♥
  Thank you ♥

  ReplyDelete
 15. Thank you! :-)

  I know iPerfumy, but had not idea about the box. :-)

  ReplyDelete
 16. Kate19:55

  What a great box! So many goos brands in there! x

  Kate Louise Blogs

  ReplyDelete
 17. You are welcome ♥ I´m glad I helped you :)

  ReplyDelete
 18. you got some really cool products
  The Glossychic

  ReplyDelete
 19. It looks amazing! :)

  Shoot for the stars | ☆ ☆ ☆ | Facebook page | ☆ ☆ ☆ | Instagram

  ReplyDelete
 20. Kelsey Martino17:33

  Great products!
  I like your photos, very artsy. :)

  http://ashimmer-ashadow.blogspot.ca

  ReplyDelete

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996