5 reasons why are two-piece outfits the best!

Zaful Two-Piece Outfits

Pekný štvrtok želám všetkým ~ S prichádzajúcim letom sa čoraz viac a viac zamýšľam nad tým, čo by som tento rok chcela nosiť, resp. aké nové kúsky by som si do šatníka chcela zaobstarať. Šiat, overálov a dvojdielnych outfitov nie je podľa mňa nikdy dosť! A práve preto vám chcem dnes niektoré z mojich obľúbených kúskov z e-shopu Zaful ukázať. Konkrétne sa budem venovať dvojdielnym outfitom a niekoľkým tipom, prečo práve tie sú jedny z najlepších na kúpu!

Hello my lovely little licornes ~ With summer coming I have been thinking about what would I like to wear and buy this year a lot. There are so many pretty items I would like to wear, but obviously, I can´t have all of it. Dresses, rompers and two-piece outfits .. There won´t be enough of them ever! At least for me. And that´s why I would like to share with you today a few of my favourite pieces of clothing from Zaful. I will be talking about two-piece outfits concretely and I will also share a few tips on why do I think they are one of the best ones!

Pri objednávke zadajte "ZFTina" a získajte zľavu!
Use a code"ZFTina" for a discount!

Zaful Two-Piece Outfits

1. Viaceré z nich sú v jednej farbe - to znamená, že pri kombinovaní s viacerými inými kúskami nebudete mať problém ich doladiť.
2. Kúsky sa dajú jednoducho kombinovať s iným oblečením - bod, ktorý som ostatne naznačila už v prvom tipe. Rozličným kombináciám sa medze nekladú!
3. Viaceré z nich sú v rozdielnych farbách, potlačiach - v tomto prípade dokážu oživiť iné kúsky, s ktorými ich chcete kombinovať, čo je naozaj super, pretože osviežia aj obyčajný outfit!
4. Nemusíte si lámať hlavu s tým, s čím dané kúsky skombinovať - v prípade, že vám žiadna zaujímavá kombinácia nenapadá, jednoducho ich spojte dokopy.
5. Pri zakúpení máte dva kusy za cenu jedného! - čo je asi najlepšie je to, že za cenu jedného získate hneď dva originálne kúsky!

1. A lot of them are one coloured ones - it means that they are easy to match with another kind of clothing pieces.
2. Pieces can be matched with other clothing pieces - well, I just mentioned it in a tip above but it´s true. Let yourself be creative as much as you can.
3. A lot of them have different colours, patterns - in this case, they can freshen the whole outfit and they can make it look cooler and more fashionable.
4. You can save time - since they are made to complete each other if you don´t have any idea what kind of piece of clothing you should match, just put these two together.
5. There are two pieces for a one´s price! - what is simply the best is the fact, that even if you buy only "one", you will actually receive two pieces of clothing!

Zaful Two-Piece Outfits

9 comments:

 1. Nevedela som, že úroveň angličtiny sa meria pomocou nadpisov :)
  Poučuje ma človek, ktorý urobil chyby aj v komentári napísanom evidentne v jeho materinskom jazyku.

  ReplyDelete
 2. Stella01:35

  Achjo, když už chce nekdo psát nadpisy v angličtině, tak by aspoň mohl umět anglicky... Skoro u každého článku chyba, tp uz pak člověk nemá chuť to ani rozkliknout...

  ReplyDelete
 3. Kati11:12

  I love the three light blue ones!

  -Kati
  Almost Stylish

  ReplyDelete
 4. Shannon Boyce19:29

  What a great post! I absolutely love two piece outfits. They always look SO cute.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Oh very cute picks darling
  xx

  www.sakuranko.com

  ReplyDelete
 6. They are all gorgeous and I totally agree with you they are great xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com/2018/06/a-day-out-to-celebrate-zaful-4th.html

  ReplyDelete
 7. Yes, they're the best :)

  I adore all of them, but my favourite outfit is the third (white+pink)!

  xoxo dear ❤
  Melania | mimalditadulzura.com

  ReplyDelete
 8. Magdalena N.14:20

  Everything looks great :) I also like dresses in this shop :)

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)