Oriflame kampaň 8/2018

Oriflame kampaň 8/2018

Krásnu nedeľu želám všetkým ~ Ani som sa nenazdala a na pošte sa objavil ďalší balíček v rámci spolupráce so spoločnosťou Oriflame. Práve aj vďaka týmto balíčkom si uvedomujem, ako ten čas neskutočne rýchlo letí. Niekedy sa mi tomu ani len nechce veriť. S novou objednávkou opäť pokračujem v ochutnávaní jedla a dobrôt, ktoré sa v katalógu nachádzajú. Kozmetiky mám momentálne celkom dosť a nič také som urgentne nepotrebovala. Rozhodla som sa teda primárne investovať do jedla, ktoré nie je ani zďaleka to najlacnejšie. Na druhú stranu je ale potrebné povedať, že je vyrobené z kvalitných surovín a prísad. Veď napokon Oriflame má na trhu predsa len pevné a vynikajúce postavenie.

poskytnuté na recenziu

Frosted Berry Cake mydlo

Frosted Berry Cake mydlo sa nachádza v červenom, vianočne ladenom, obale. Má ohrúhly kvetinkový vzhľad zľahka priehľadnej červenkastej farby. Vôňa je typická pre vôňu a chuť červených bobúľ. Samozrejme, vôňa mi evokuje aj už spomínané Vianoce. Telo nielen osvieži, ale taktiež povzbudí a dodá mu energiu.  Výborne sa používa aj ako prostriedok na holenie, keďže vytvára jemnú, ale zato bohatú, penu.

Frosted Berry Cake mydlo

Konjaková špongia na čistenie tváre Oriflame

Konjaková špongia na čistenie tváre je už mojou druhou v poradí. Má svetlú krémovejšiu farbu a obsahuje taktiež povrázok na zavesenie, vďaka čomu sa suší oveľa jednoduchšie a, hlavne, rýchlejšie, čo je veľmi dôležité. Pred samotným použitím na tvár je potrebné ju dôkladne navlhčiť, aby bola k pokožke tváre jemná a nie drsná. Slúži na exfoliáciu, čiže na odstraňovanie odumretých buniek kože, na odstránenie kožného mazu a nečistôt rozličného druhu. Dokonalé spojenie vytvorí s čistiacim gélom či penou na pleť. Po použíti je pleť jemnejšia, hebkejšia, povrch je vyhladený, je žiarivejšia, vyzerá zdravšie a je perfektne čistá.

Tender Care Cherry balzam Oriflame

Do maličkých Tender Care balzamov od značky Oriflame som si našla cestu už ako malé dieťa. Majú rozkošné balenie, ktoré sa zmestí do každej kabelky, lahodnú vôňu, je možné ich použiť na niekoľko spôsobov a ponúkajú hydratáciu a výživu v jednom. Višňové a čerešňové arómy veľmi nemusím, avšak táto si ma získala okamžite.

Veľmi mi pripomína moje detstvo. Predovšetkým obdobie, ktoré som strávila v škôlke a moje prvé roky na základnej škole. Práve vtedy som pri sebe nosievala a používala práve balzamy na pery s takýmito vôňami. Niet teda pochýb o tom, že si týmito nostalgickými spomienkami získal cestu k môjmu srdcu okamžite. Momentálne ho používam ako balzam na pery a cez noc ako výživnú a hydratačnú masku na pery

Oriflame Wellness Natural Balance Soup Tomato & Basil recenzia

No a napokon sa dostávame k produktu, ktorý sa v objednávke nachádzal ako posledný a ktorý som napokon implicitne spomenula aj v perexe článku. Týmto produktom nie je nič iné ako paradajková polievka s bazalkou Natural Balance z podkategórie Wellness. Pôvodne som si myslela, že sa v balení budú nachádzať malé sáčky, avšak opak bol pravdou. Balenie obsahuje jedno väčšie, v ktorom sa nachádza celý obsah.

Natural Balance je zdravá, chutná a 100% prírodná polievka, ktorá obsahuje bielkoviny z troch prírodných zdrojov pre optimálnu výživu a sýtosť. Nízkokalorická receptúra je obohatená o zdravý repkový olej. Jedno balenie obsahuje cca 21 porcií. Chuť je prírodná, oveľa uveriteľnejšia ako tie reálie v sáčkových podobách v obchodoch. Má peknú červenskastú farbu, akurát by som samotnú chuť ešte možno vyšperkovala štipkou korenia. Každopádne ako rýchly obed v prípade, ak nestíhate, postačí :) Pochvaľujem si ju nielen ja, ale taktiež moja rodinka

Oriflame Wellness Natural Balance Soup Tomato & Basil recenzia

10 comments:

 1. Shannon Boyce17:02

  These products look so wonderful! :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Katie Moon22:04

  Nice!

  https://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Fantastic review and great products!

  I love the cherry balm, it's one of my favourite savours :)

  xoxo dear ❤
  Melania | mimalditadulzura.com

  ReplyDelete
 4. cintya anggun20:59

  Great review, dear! The soap bar looks very cute :)

  By the way, I always enjoy visiting your blog, it's cute!

  Please, visit my new post :)
  www.saycintya.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Great products Cherry balm and the soup are my favourites xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com.au/2018/03/fashion-in-mountains.html

  ReplyDelete
 6. Thanks for sharing these interesting products! :)

  Shoot for the stars | ☆ ☆ ☆ | Facebook page | ☆ ☆ ☆ | Instagram

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)