May 23, 2018

Missha Super Aqua Ice Tear Hydrating Toner Review

Missha Super Aqua Ice Tear Hydrating Toner recenzia

Krásnu stredu želám všetkým ~ Po dlhšej odmlke sa o vám opäť prihováram s recenziou na produkt kórejskej kozmetiky. Ako už ste mohli z nadpisu vyčítať, rozprávať budem o Missha Super Aqua Ice Tear hydratačnom a osviežujúcom toneri, ktorý sa do mojej zbierky dostal už pred niekoľkými mesiacmi. Človek sa niekedy naozaj chytá za hlavu ako je možné, že mu niektoré produkty vydržia tak dlho. Je ale obecne známe, že ja produktmi pre starostlivosť o pleť šetrím ako sa len dá, keďže patria k tým drahším. Minimálne pre mňa. Toner sa nachádza v svetlomodrej plastovej fľaši o objeme 180ml. Slúži primárne pre okamžitú hydratáciu a lepšiu absorbciu ďalších produktov do pokožky tváre bez akéhokoľvek mastného či ťaživého pocitu. Produkt som si objednala z Notino.sk.

Hello my lovely little licornes ~ It has been already a while since I posted an article about a k-beauty product. As you might already guess from the headline of this article, today I will be reviewing a Missha Super Aqua Ice Tear Hydrating and Refreshing Toner. I ordered it from Notino a few months ago and I still just cannot understand how much of it is still there. But well, on the other side I have to say that I seriously do not waste any skincare products since most of them are pricey for me. Toner is contained in a light blue plastic bottle with a volume of 180ml. It provides a skin an immediate hydrating effect together with the refreshing feel. Toner also helps to absorb other products into skin deeply. It doesn´t leave any heavy not sticky feeling.

Špeciálnych ingrediencií je tento toner doslova plný. Primárnou z nich je čistá a priehľadná ľadovcová voda z Patagónie. Je bohatá na minerály akými sú napr. vápnik, horčík a pod. Tie napomáhajú udržiavať rovnováhu pleti a poskytujú jej potrebnú a dôkladnú hydratáciu. Ďalšou je napr. voda z Modrej lagúny situovaná v Polynézii. Je taktiež bohatá na minerály a výživné látky. Cukrová riasa (ak som prekladu dobre porozumela) je ďalšou z ingrediencií, ktoré napomáhajú hydratácii pleti. A to som ani zďaleka nespomenula všetky!

This toner hides a lot of useful ingredients within itself. For example, a pure, clean and clear glacier water from Patagonia which is rich in minerals such as Calcium, Magnesium and the others. They help to maintain a balance of the skin and they provide it a needed and thorough moisturising effect.  Another one is a Blue Lagoon Water situated in Polynesia. This one is also rich in minerals and nutrients. Sugar kelp is another wonderful ingredient for the moisturised skin. And I haven´t even mentioned all of them!

Osobne Missha Super Aqua Ice Tear toner používam ráno aj večer. Niekedy aj počas dňa, keď si tvár vyčistím čistiacou penou a mám pocit suchej napnutej pokožky. Jednoducho pretrepem fľašu, aplikujem niekoľko kvapiek do dlaní, pošúcham a tok-tok (akýmsi ťapkaním pre lepšiu absorbciu) spôsobom nanášam na pleť. Hydratačný a osviežujúci efekt je O-K-A-M-Ž-I-T-Ý, v kapitálkach, a D-L-H-O-T-R-V-A-J-Ú-C-I, taktiež v kapitálkach. Vpíja sa do niekoľkých sekúnd a na pleti ho vôbec necítite. Aby som nezabudla, jeho vôňa je svieža, nezvyčajná. Doslova by som ju prirovnala k samotnej vôni ľadu! Produkt splnil moje očakávania viac, než som predpokladala a plánujem si ho zakúpiť čoskoro znova ♥

Personally, I use this toner in the morning and also in the evening. From time to time even during the day. Especially when I clean my face with a facial foam and if my skin is feeling dry and tense after. I simply shake the bottle, apply a few drops in my hand, mix it in the both and with a tok-tok way apply it on my skin. Moisturising and refreshing effects are I-M-M-E-D-I-A-T-E and L-O-N-G L-A-S-T-I-N-G. It is soaked into the skin within a few seconds and you don´t feel it on your skin at all. Not to forget that its scent is fresh, unordinary. It literally reminds me of the ice! It fulfilled my expectations even more than expected. I plan to buy it again ♥

Zloženie/Ingredients: Water, Butylene Glycol, Glycerin, Pentylene Glycol, Water, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Phenoxyethanol, Propanediol, Panthenol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Betaine, Octyldodeceth-16, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Fragrance(Parfum), Arginine, Carbomer, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Sea Water, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Laminaria Digitata Extract, Sodium Hyaluronate, Polyglutamic Acid, Laminaria Saccharina Extract, Spirulina Platensis Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid.

Missha Super Aqua Ice Tear Hydrating Toner recenzia

7 comments:

 1. This Missha toner seems promising ! Especially when it's very moisturizing! I always love Korean skin care, thank you for the review !

  xoxo,
  |CHELSHEAFLO|

  www.chelsheaflo.com

  ReplyDelete
 2. Pathy Guarnieri15:14

  Looks awesome!

  Xoxo.
  Cores do Vício

  ReplyDelete
 3. Missy May23:07

  Sounds like a goodie to me. Thanks for sharing.

  https://www.missymayification.co.uk

  ReplyDelete
 4. It sounds great love the ingredients and hydration is a plus Thanks for the review xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com.au/2018/05/swimwear-from-zaful.html

  ReplyDelete
 5. I actually love missha! They have some really good products! I just suscribe to you blog, is so lovely!

  Hope you can visit and suscribe to mine https://www.sandrainoue.com ♡

  ReplyDelete
 6. Alena Nguyenová08:11

  Super recenzia. Tiež som pozerala na tento Ice Tear rad, takže tiež si ho mám v pláne zaobstarať. :)

  www.anbeauty.sk

  ReplyDelete
 7. Vrelo odporúčam :))
  A ďakujem ♥

  ReplyDelete

Thank you very much for every single lovely comment, visit nad follow ♥
Have a nice day ~
- - - - - - - - - - -
IG → @rosebonniee.1996