Jarné potešenie s Parfémy-Elnino 🌸

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Krásnu stredu želám všetkým ~ Posledný balíček z e-shopu Elnino mi prišiel pred niekoľkými týždňami. K recenzii jeho obsahu sa dostávam až teraz, keďže momentálne na blogové veci nemám absolútne čas. Tí, ktorí študujete na vysokej škole toto obdobie určite dobre poznáte - testy, seminárky, zadania, skúškové a, po novom, v mojom prípade taktiež riešenie bakalárskej práce. V balíčku sa nachádzali produkty značiek Makeup Revolution London, Gabrielle Salvette a Maybelline. Pokiaľ vás zaujíma, ako u mňa obstáli tieto produkty, neváhajte čítať ďalej :)

* poskytnuté na recenziu

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Začala by som teda prvým produktom, ktorým je automatická ceruzka na oči Gabriella Salvete Automatic Eyeliner v odtieni 04 Graphite. Pôvodne som si ju vybrala pre líčenie obočia, pretože k mojím čiernym vlasom sa tmavosivý odtieň obočia celkom hodí. A takýto farebný variant sa mi veľmi páči. Ide o vysúvateľnú ceruzku tmavosivej farby, ktorú používam aj na nakreslenie jemnej linky popri mihalniciam.

Veď napokon prečo sa obmedzovať iba na jeden účel, no nie? Konzistencia je viac-menej gélová. Na mieste vydrží dlhšie, ako pol dňa bez akéhokoľvek rozmazania sa či blednutia. Taktiež sa neotláča ani na horné, jemne prepudrované, viečko. Produkt ma veľmi prekvapil a povedala by som, že dokonca predčil moje očakávania.

automatická ceruzka na oči Gabriella Salvete Automatic Eyeliner recenzia

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Paletka očných tieňov Makeup Revolution London Flawless 4 je v mojej zbierke tou najnovšou. Už by som mala naozaj prestať s ich kúpou, pretože už ich nemám kde skladovať, haha. Zabalená bola v oranžovej krabičke s holografickým odleskom. Samotné balenie je metalické s tlmeným odleskom, vďaka čomu paletka vyžaruje luxusnejší nádych.

Vnútri nájdete veľké zrkadlo a taktiež obojstranný penový aplikátor očných tieňov. Paletka obsahuje ako matné tiene, tak aj tie so shimmerom. Ide o pomerne veľké balenie obsahujúce pestrú škálu farieb, čo môžete napokon vidieť aj na ďalších fotografiách.

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Primárne ma zaujala prvá polovica produktu, a to konkrétne očné tiene ružovkastého a červenkastého nádychu, ktoré sa mi s jarou jednoducho spájajú. Opäť nechýba ani príznačné pomenovanie každého z nich. Paletka je vhodná nielen na špeciálne príležitosti, ale taktiež na jednoduchý a jemný každodenný mejkap. To sa mi na produktoch MRL veľmi páči. Žiadne konvencie.

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Konzistenciou ide o práškové očné tiene, ktoré sa ale pri nanášaní drolia iba minimálne. Farby vyzerajú naozaj pestro a skvostne, avšak pri samotnej aplikácii na viečko až také žiarivé a pestré nie sú. To je asi hlavné a pomerne podstatné mínus tohto produktu. Každopádne i napriek tomuto faktu som s paletkou spokojná a používam ju veľmi rada. Očné tiene stačí iba navrstviť či jemne navlhčiť aby ste dosiahli požadovanú sýtosť daného odtieňu.

Na očiach vydržia bez zlievania či blednutia viac ako šesť hodín v prípade, že pod ne použijete púder, mejkap či bázu pod očné tiene. S MRL očnými tieňmi som nikdy nemala problém - sú jednoducho kvalitné aj napriek svojej nízkej cene, čomu doteraz nerozumiem!

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Makeup Revolution London Flawless 4 recenzia

Makeup Revolution London Vivid rozjasňovač Pink Lights recenzia

Ďalším novým produktom v mojej zbierke dekoratívnej kozmetiky je rozjasňovač Makeup Revolution London Vivid v odtieni Pink Lights. Po takomto highlighteri som túžila už nejaký ten piatok, preto som bola nesmierne šťastná, keď mi Elnino tento produkt schválili. K bledej pokožke sa takéto chladné odtiene hodia oveľa viac a navyše sú takéto farby aj moje obľúbené.

Opäť ide o produkt práškovej konzistencie, ktorý sa ale vôbec nedrolí. Rozjasňovač neobsahuje žiadnu parfumáciu. Pigmentácia a žiarivý trblietavý efekt sú jednoducho úžasné! Bez zmeny a intenzity jasu vydrží na pleti viac ako pol dňa. Jediné, čo mi v tomto prípade chýba je možno malé zrkadielko a malý štetček, ktoré by mohli byť súčasťou balenia.

Makeup Revolution London Vivid rozjasňovač Pink Lights recenzia

Makeup Revolution London Vivid rozjasňovač Pink Lights recenzia

riasenka na obočie Maybelline Brow Precise Filler recenzia

Posledným produktom, ktorý sa nachádzal v balíčku, je riasenka na obočie Maybelline Brow Precise Filler v odtieni Deep Brown. Kvitujem naozaj veľké balenie a tmavohnedý odtieň. Z kefky som bola trošku v rozpakoch, pretože podobnú som ešte nikdy neskúšala. Musím ale konštatovať, že ide o šikovný, aj keď trošku nevšedný, aplikátor.

Čo mi na tomto produkte trošku prekáža je to, že gél nedokážem nabrať v menších množstvách. V konečnom dôsledku tak moje obočie vyzerá mnohokrát zlepene a neprirodzene. Môže to byť ale naozaj aj tým, že na takýto aplikátor nie som ešte celkom zvyknutá. Možno to chce iba trochu cviku :)

riasenka na obočie Maybelline Brow Precise Filler recenzia

Prvotné líčenie s paletkou ♥ Škoda len, že nemám v archíve zachytenú celú tvár. S paletkou ale pripravujem ešte ďalší článok, pretože som s ňou kreovala aj tmavé gothic líčenie :)

blog de la licorne

blog de la licorne