Oriflame kampaň 5/2018

Oriflame recenzia

Pekný pondelok želám všetkým ~ Ak by som mala pridať tomuto článku podnadpis, určite by to bolo niečo, čo by sa nieslo v znamení Paríža a Francúzska vôbec. Terajšia kolekcia a produkty, ktoré už od dnes môžete nájsť v najnovšom katalógu, korešpondujú práve s takýmto francúzskym oparom. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Oriflame som mala možnosť tento mesiac otestovať šesť produktov, ktoré môžete vidieť na fotografii vyššie. Ak sa vám produkty páčia, neváhajte pokračovať ďalej a prečítajte si recenzie na ne :)

* poskytnuté na recenziu


Oriflame Sparkle in Paris recenzia

Nová kolekcia Sparkle in Paris sa vyznačuje tmavošedým balením s marhuľovo-oranžovými fragmentmi a zlatistým písmom. Obaly produktov vyzerajú veľmi luxusne a zvodne. Veď napokon majú byť stelesnením parížskeho pôvabu a elegancie. Pripomínajú mi parížsku noc plnú sladkastých vôní všetkého druhu zahalenú v trblietavom perleťovom opare. Presne takto by som opísala pocit, ktorý mi tieto produkty navodia pri ich používaní.

Gél do sprchy a kúpeľa a telové mlieko Sparkle in Paris zanechajú na pokožke sladkú podmanivú vôňu šumivého šampanského, vetiveru a ostružiny, ktorá pretrvá zhruba štyri až päť hodín.  Majú slabý oranžovkastý nádych. Navyše je pokožka tela nielen jemná a hebká, ale aj perleťová. Hydratačný účinok je priemerný.

Oriflame Macaron Love recenzia

Sladká a romantická kolekcia Macaron Love mohla byť súčasťou už minulej objednávky, avšak vďaka svojej chybe som si objednala niečo iné. Každopádne, tentokrát som si už dala pozor a veľmi som sa potešila, keď som si tieto dva produkty v balíčku našla. Ladené doružova s makrónkovým vzorom naprieč baleniami. Mydlo Macaron Love obsahuje sladkú vôňu pivónie a kúpeľňu nám zdobí vďaka makrónkovému tvaru. Krém na ruky Macaron Love je balením aj vôňou totožný k vlastnostiam mydielka. Ruky zanechá hladké, jemné a hydratované, nie však lepkavé.

Oriflame Love Potion So Tempting recenzia

Súčasťou kolekcie Love Potion So Tempting boli ešte dva produkty - kozmetická taštička a masážny olej. Ja som si však vybrala telový sprej Love Potion So Tempting, ktorý je ladený do príjemnej fialovej farby a do pôvabného zvodného vzhľadu. Fľaštička mi pripomína farebnú žiarovku. Zmyselne zvodná vôňa telového spreja v sebe spája kvetinové a orientálne tóny spoločne s lahodným akordom medu. Ide o naozaj nevšednú vôňu, ktorá obohatí vašu predstavivosť a znásobí túžbu. Keďže ide o telový sprej, jeho výdrž je maximálne tri až štyri hodiny. Na druhej strane je nenáročný na nosenie v kabelke, keďže je v plastovom balení.

Oriflame Home Fragrance recenzia

Posledným produktom, ktorý sa v balíčku nachádzal, bol osviežovač vzduchu Breakfast in Paris, ktorý sa nachádza v elegantnej a priehľadnej sklenenej fľaštičke s rozprašovačom. Navoďte si vo vlastnom domove atmosféru francúzskej kaviarne pomocou lahodnej sladkej vanilkovej arómy. Osviežovač si u nás doma našiel svoje právoplatné miesto okamžite. Spoločne s maminou ho rady používame, keď sa k nám chystá niekto na návštevu. Alebo len tak, keď si chceme takýmto spôsobom spríjemniť chvíle doma. Vôňa vydrží vo vzduchu vyše troch maximálne štyroch hodín.

Nová, svieža, farebná! Takáto je nová kampaň spoločnosti Oriflame pri príležitosti 25. výročia!

Comments

 1. karolina09:54

  nice post

  ReplyDelete
 2. Anna12:13

  I just love your photography! So cute! :)

  ReplyDelete
 3. Tereza Blog17:09

  Osvěžovač vzduchu vůbec nemusí být špatný, zvláště pokud chce člověk rychle navodit atmosféru a nečekat, než se rozpustí vosk či vonné jezírko svíčky :-)

  ReplyDelete
 4. Rita Gargaglione09:13

  Dear, I love this product
  Have a nice day

  ReplyDelete
 5. I did not have the opportunity to use these products,but i need to try,thanks for sharing..

  https://clicknorder.pk online shopping in pakistan

  ReplyDelete
 6. Thank you :)
  Have a nice day too :)

  ReplyDelete
 7. These products look lovely! :)
  www.thefancycats.pt

  ReplyDelete
 8. Susan Tran04:00

  I love the colors and packaging of these! I'm definitely a sucker for great packaging haha. I think the first one sounds the best!

  Susie | http://milehighdreamers.com

  ReplyDelete
 9. Pavla Kopuletá08:51

  Ta kolekce Macaron Love musí fakt nádherně vonět :-)
  All my cosmetics

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts

LICORNIATKA