march beauty favourites o.1

blog de la licorne

Pekný utorok želám všetkým ~ Po dlhej dobe sa k vám opäť prihováram s článkom, v ktorom vám ukážem zopár favoritov, ktoré si u mňa našli právoplatné miesto a ktoré si pravdepodobne v budúcnosti ešte zakúpim (ak som si ich už doteraz nezakúpila znova). Všetky produkty nájdete na e-shope Notino.sk. Dnes vám predstavím favoritov primárne dekoratívnej kozmetiky a v ďalšom pokračovaní článku vám predstavím tie ostatné, určené pre telo a vlasy.

Maybelline Brow Satin ceruzka na obočie recenzia

V prvom rade by som vám rada ukázala mojich dvoch verných pomocníkov, s ktorými je pre mňa líčenie obočia oveľa ľahšie, jednoduchšie a rýchlejšie. Na niektorých fotografiách, ktoré som už na blogu zverejnila, ste si mohli všimnúť, že od prírody mám obočie akési kostrbaté a prvé, čo pri jeho úprave musím urobiť, je definovanie jeho tvaru. To robím pomocou Maybelline Brow Satin ceruzky na obočie a pomocou púdrového tieňa na obočie od Dermacolu.

Stačí jeden či dva ťahy a základná línia obočia je hotová. Pomocou druhého konca ceruzky Brow Satin, na ktorom sa nachádza automatická ceruzka, len spresním a zostrým tvar. Oba produkty vydržia niekoľko hodín a popravde prežijú celý môj deň. Som s nimi nadmieru spokojná a plánujem si ich zakúpiť znova. Brow Satin mám v odtieni 04 Dark brown a ten púdrový je v odtieni 3, čo je taká tmavohnedá so sivastým nádychom ♥

Dermacol Powder Eyebrow Shadow recenzia 
Zľava - púdrový tieň na obočie Dermacol, Brow Satin ceruzka a tieň

Maybelline Brow Satin ceruzka na obočie recenzia

Missha hubka na mejkap

Hubky na mejkap sú niečím, čo používam takmer každý deň, keď sa líčim. Tieto dve od značky Missha sa nachádzali v balíčku po šiestich kusoch a sú výborné hlavne tým, že jedna strana je penová, zatiaľ čo druhá je hladká, lesklá akoby mastnejšia. Pracuje sa s nimi výborne a taktiež aj ich čistenie nie je náročné.

Rimmel Brow This Way gél na obočie recenzia

Neoddeliteľnou súčasťou úpravy obočia je záverečná časť, kedy používam gél na obočie Rimmel Brow This Way v odtieni 003 Dark brown alebo ten od NYC Show Time v odtieni 002 Medium/Deep. Oba gély sú super a dokážu obočie udržať na mieste na niekoľko hodín. Po zhruba štyroch či piatich hodinách sa ale môže stať, že vám nejaký chĺpok už bude odstávať, takže je potrebné si gél naniesť znova. S odtieňmi i výdržou som ale spokojná a nemám k nim najmenšie výhrady.

Zľava - NYC Show Time, Rimmel Brow This Way

Rimmel Brow This Way gél na obočie recenzia

set na líčenie obočia Catrice Prime and Fine recenzia

Posledným produktom, ktorý vám v prvej časti článku predstavím, je set na líčenie obočia Catrice Prime and Fine. Ide o set, ktorý obsahuje dva tiene na obočie (svetlý a tmavý) a malé zrkadielko. V spodnej časti dokonca ukrýva dve ďalšie pomôcky - pinzetu na obočie a obojstranný štetček na nanášanie tieňov a prečesanie obočia. Zvolila som svetlejší variant, ale poviem vám, že tieto svetlejšie tiene sa k môjmu obočiu, i keď tmavému, hodia oveľa viac. Pinzeta mne osobne nevyhovuje a vytrhnúť chĺpky obočia si s ňou neviem, ale štetček je zato veľmi šikovný.

set na líčenie obočia Catrice Prime and Fine recenzia

set na líčenie obočia Catrice Prime and Fine recenzia

6 comments:

 1. Shannon Boyce01:36

  So many wonderful products! I love the shape of those makeup sponges. So helpful!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Katarina01:26

  I love your favorites.
  Great photos, too!

  Kathy's delight

  ReplyDelete
 3. Anni01:26

  Looks amazing!!
  Hugs ♥

  ReplyDelete
 4. Rimmel's Brow This Way looks very pigmented and bold! I wonder how it looks on you, it must be nice! :)

  xoxo,
  |CHELSHEAFLO|

  www.chelsheaflo.com

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)