L´Occitane Cherry Blossom

L´Occitane Cherry Blossom recenzia

Krásny slnečný pondelok želám všetkým ~ Dnes by som sa s vami rada podelila o recenziu na nové produkty, s ktorými mi do života zároveň prišla aj jar. Darčeková L´Occitane Cherry Blossom ponúka nežné pohladenie tela a zároveň aj mysle. Vôňa všetkých troch produktov, ktoré sada obsahuje, sa nesie v znamení sladkých čerešňových kvetov. Avšak keď si odmyslím ich primárnu vôňu, používanie produktov vo mne evokuje prechádzku akýmkoľvek kvetinárstvom, na ktoré natrafím. Ide o takú tú špeciálnu kvetinovo-"ozdobnú" vôňu, ktorú človek zacíti iba v kvetinárstve.

Hello my lovely little licornes ~ Today I would like to share a review of the new products which also spring came into my life with. Gift set L´Occitane Cherry Blossom offers a gentle caress for not only body but also for the mind. A scent of them all is carried in a sign of the cherry blossom´s flowers. However, when I omit their primary scent, the gift set evokes me of the walking through any flower shop, which I find. It´s that floral and-also-something-special scent which you can only smell there.

* poskutnuté na recenziu
* provided for a review


L´Occitane Cherry Blossom recenzia


Hneď pri prvom pohľade cez e-shop Parfemy-Elnino.sk ma zaujalo sýtočervené nápadité balenie, ktoré mi pripomína akoby cukrík, poprípade zaujímavo zabalený darček. Naozaj pekné. V podlhovastom balíčku sa nachádzal 75 ml sprchovací gél, 75 ml telové mlieko a 15 ml krém na ruky. Sprchovací gél Cherry Blossom má šťavnatú oranžovkastú farbu a v spojení s vodou tvorí bohatú penu, vďaka čomu nie je potrebné ho zbytočne míňať. Stačí ho naozaj málo.

When I firstly saw this gift set through Parfemy-Elnino.sk, its vibrant red packaging caught my sight immediately. Shape of the packaging reminds me of a candy or a present. Very nice. There were three products included - 75 ml shower gel, 75 ml body lotion and 15 ml hand cream. Shower gel Cherry Blossom has "juicy" orange colour. When joined with the water it makes a rich foam so you don´t have to use a lot of it.

L´Occitane Cherry Blossom recenzia

L´Occitane Cherry Blossom recenzia

Telové mlieko Cherry Blossom má zasa ružovkastý nádych, vďaka čomu mi samotné čerešňové kvety evokuje. Má vodnato-krémové zloženie, do pokožky sa vpíja rýchlo a v spojení so sprchovacím gélom dokáže pokožku hydratovať a prevoňať až na zhruba štyri hodiny. Pokožka tela je po použití taktiež zamatovo jemná a hebká. Posledný produkt z tejto sady, krém na ruky Cherry Blossom, má o niečo krémovejšie zloženie a bielu farbu. Do pokožky dlaní sa vpíja o čosi dlhšie, ale nie je to nič hrozné. Dlane boli jemné, hydratované, prevoňané. Čo viac si v zime želať, no nie?

Tento set ma naozaj potešil. Úprimne. Dokonca mi pomohol v prečkaní týchto ukrutných mrazivých teplôt a navodil mi príjemnejšiu a radostnejšiu atmosféru. Darčeková sada je výborným darčekom pre každú ženu. Pomôže aj v prípade, že si nie ste isté kúpou plného balenia. Vďaka takejto forme môžete vyskúšať viacero produktov a následne sa rozhodnúť, či investujete do ich plných balení :)

Body lotion Cherry Blossom has a pinkish colour which seriously reminds me of the cherry blossom´s flowers. It has a watery but creamy consistency too. It soaks into the skin very fast and while used together with the shower gel it will hydrate the skin for even four hours. Skin is lovely scented and velvetly soft and smooth. The last product which was in the packaging is the hand cream Cherry Blossom. It has a bit more creamy consistency and it´s white. Into the palms it soaks a bit longer but it´s nothing horrible. Palms were soft, hydrated and scented. What else to wish during the winter, right?

I am very fond of this gift set. It made me seriously happy and helped me to "survive" a super-cold winter here. It made me feel happier and more joyful. Gift set is a wonderful option for every woman. It helps to choose the products in case you don´t want to blindly throw away your money. Thanks to this form you can enjoy testing and after that you can decide whether to buy the full packaging or not :)

6 comments:

 1. Viva La Vida04:22

  Amazing post dear!
  Have a lovely week! xo

  If It’s not black, put It back

  ReplyDelete
 2. Sounds like I could have used this this winter! And right now!

  ReplyDelete
 3. Love the post and sounds just like something my skin could've used all winter.
  ♥ Mae | maepolzine.com

  ReplyDelete
 4. Pavla Kopuletá07:53

  To bych vůbec netipla, co se bude v bonbonku ukrývat :-) řekla bych třeba nějaký parfémek nebo bomby do koupele...
  All my cosmetics

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)