O čistej elegancii a jednej príjemnej spolupráci

Pekný štvrtok želám všetkým ~ Za posledné dva týždne som vydala snáď viac ako pätnásť článkov! Veď to je nemysliteľné! Sama nemôžem uveriť tomu, že mám v sebe ešte motiváciu na písanie nových. Ale zasa musím podotknúť, že cez skúškové som veľa času na blogovanie nemala a i preto sa mi niektoré články nakopili na koniec januára a začiatok februára.

Dnes by som vám chcela po dlhej dobe opäť ukázať zopár vecičiek, ktoré mi prišli z e-shopu Bonprix. Veľmi milá, ochotná a ústretová pani, s ktorou som komunikovala aj v rámci minulých spoluprác, mi navrhla možnosť novej spolupráce. Keďže sa mi pozdávalo zopár produktov, spoluprácu som prijala a touto cestou sa chcem taktiež za jej možnosť poďakovať. Ale čo čert nechcel, pri samotnom vytváraní objednávky som bola tuším zamyslená niekde v oblakoch a zaklikla som zopár vecí, ktoré som zakliknúť nemala.

* poskytnuté na recenziu

Na e-mail mi tak o pár dní prišlo oznámenie, že istú čiastku budem musieť zaplatiť. Bola som celkom prekvapená, z čoho tento úsudok plynie, keďže tovar mi mal byť zaslaný v rámci spolupráce. Kontaktovala som teda obratom danú pani, ktorá mi pekne a ochotne všetko vysvetlila a ponúkla mi náhradné riešenie, ktorého uplatnenie mi koniec koncov vrátilo naspäť čiastku, ktorú som za objednávku musela zaplatiť. Týmto sa chcem ešte raz poďakovať za takýto ochotný, profesionálny a hlavne ľudský prístup, ktorý sa v dnešnej dobe naozaj cení :) ♥

Za sumu, ktorá mi bola na tento účel poskytnutá, som si objednala celkom tri vecičky, ktoré so sebou navzájom pekne korešpondujú a vytvárajú tak veľmi príjemný, ženský, elegantný outfit. Prvým kúskom konečného outfitu je biela blúzka s volánmi, ktorá na mňa pôsobí jednoducho takým rozkošným dojmom. Okrem volánikov na pleciach má zvončekové stiahnuté rukávy, stredne vysoký golier a výkroj vpredu a vzadu.

Materiál je veľmi ľahký, príjemný a hladký na dotyk. Objednala som si ju vo veľkosti 36, čiže S. Zvyčajne nosím veľkosť 34, no obľubujem aj 36-tkové veci práve kvôli tomu, že sú mi voľnejšie a priedušnejšie. Blúzka je akurát na môj vkus pomerne dosť priehľadná, ale to riešim jednoduchým bielym topom na ramienka :)

Biela blúzka s volánmi Bonprix

Primárnym kúskom outfitu je určite čipkovaná sukňa vo vintage ružovej farbe a 3/4 dĺžke, z ktorej jednoducho neviem spustiť oči. Vyzerá tak vyspelo a žensky! Naozaj skvostný kúsok v mojom šatníku a celkovo zbierke sukní vôbec! Ide o veľmi kvalitnú sukňu vyrobenú z hrubšieho materiálu a akoby dvoch vrstiev. Spodná vrstva je sukňa sama o sebe, vrchná časť je tá s čipkou. Vzadu je zapínanie na zips. Objednala som si ju vo veľkosti 32/34, čiže XXS/XS a, milí čitatelia, sedí mi ako uliata. Prisahám! Je ako stvorená pre mňa ♥ Ten pás je síce trošku voľnejší, ale tak ja som pomerne dosť chudá, čiže s oblečením mám veľký problém. Každopádne už sa teším, keď ju na jar a v lete vynosím ♥

Čipkovaná sukňa Bonprix

Čipkovaná sukňa Bonprix

Čipkovaná sukňa Bonprix

So začiatkom nového semestra mi v hlave svitol nápad zaobstarať si aj novú kabelku, ktorú by som využila na nosenie na univerzitu (a samozrejme, aj mimo nej). Rozhodla som sa teda pre túto krásavicu - veľkú čiernu kabelku s rúčkami, ktoré ale obsahuje i remienok na nosenie cez plece. Vnútri má klasické tri vrecká - jedno so zipsom, ostatné dva bez. Jedno na zips sa nachádza taktiež na jej zadnej strane. Ide o veľkú kabelku, ktorá má naozaj kopu úložného priestoru a v pohode sa vám tam zmestí taktiež desiata, fľaša s vodou, dáždnik, kniha či zošity.

Povrch je jemný, hladký, pripomínajúci mi akoby brúsenú kožu, semiš. Rúčky sú pevné, silné a remienok taktiež. Celkovo ide o kabelku, ktorá drží tvar a je vyrobená z odolnejšieho tvrdšieho materiálu. Pôsobí žensky a elegantne a podľa mňa sa hodí takmer ku všetkému a na nosenie na rozličné príležitosti.

Veľká čierna kabelka Bonprix

Veľká čierna kabelka Bonprix

Veľká čierna kabelka Bonprix

Nižšie prikladám fotografickú dokumentáciu jednoduchého, príjemného a ženského outfitu, ktorý pozostáva primárne z tovaru, ktorý som si mala možnosť objednať v rámci spolupráce s e-shopom Bonprix.sk. Mne sa tento jemný a pudrový outfit veľmi páči ♥ Ešte by som sa chcela ospravedlniť za kvalitu, resp. osvetlenie, fotografií, ale v poslednej dobe je u nás neskutočne pochmurnô a zamračenô. Páči sa vám outfit? :)

Bonprix recenzia

Bonprix recenzia