Vianočná kolekcia Yves Rocher

Vianočná kolekcia Yves Rocher

Pekný piatok želám ~ Pri príležitosti blížiacich sa Vianoc by som vám rada dala do povedomia novú, tematickú, vianočnú kolekciu Yves Rocher. Tieto každoročné limitované edície mám najradšej, a to zo všetkého. Milujem vianočnú atmosféru, vône a ornamenty s ňou spojené. Pred niekoľkými dňami som obdržala od Yves Rocher v rámci spolupráce jeden veľký balík, v ktorom sa nachádzala plechová, vianočne ladená krabička. Ukrývala v sebe niekoľko vianočných produktov, o ktorých by som vám dnes rada niečo napísala. Taktiež to môžete brať ako inšpiráciu na vianočné darčeky á la za 5 minút 12, pokiaľ ešte stále tápate v tom, čo zakúpiť ženskému osadenstvu vašej rodiny :)

Hello my lovely little licornes ~ Since we have only two days until Christmas, I would like to share with you a new Yves Rocher´s christmas collection. I really like these limited editions - from everything! I just love christmasy mood, scents and ornaments connected to it. A few days ago I received a huge package from Yves Rocher because of our collaboration. In the package, there was a big tin box with the products. I would like to share my thoughts about them and it can be also an last-minute inspiration for those of you, who still don´t have any idea what to buy for the females in you family :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Vianočná kolekcia Yves Rocher

Najmenšími produktmi ukrývajúcimi sa vo vianočne ladenej plechovej krabičke boli tieto dva balzamy na pery, ktoré mi prišli veľmi vhod. Svoju zbierku produktov na pery som už potrebovala rozšíriť, pretože zima a chladné počasie mojim perám veru dobre nerobí. Vďaka týmto lahodne voňajúcim balzamom na pery sú moje pery nielen hydratované, ale zároveň taktiež chránené pred vonkajším chladom. V ponuke nájdete balzam na pery Biela vanilka a Čarovné lesné plody. Biely má vôňu bielej vanilky a červený zasa zázračných bobúľ. Oba voňajú veľmi sladko, vianočne.

The smallest products hiding in the tin box were these two lipbalms, which I am really grateful for. I needed to expand my lip products collection so I´m really glad they were sent to me this month. Especially during the winter and cold days in general, my lips are suffering. But thanks to these lovely and delicious scented lipbalm my lips are hydrated and also protected against the cold. In the collection there are two types available - White vanilla & Magical Berries. Both of them are very sweet, christmasy.

Vianočná kolekcia Yver Rocher

Teraz by som rada prešla k produktom určeným na ruky. Jedným z nich je tekuté mydlo na ruky, opäť s vôňou čarovných bobúľ, ktoré sa nachádza v plastovom balení s pumpičkou. V spojení s vodou veľmi dobre pení a vaše ruky prevonia na nejakú chvíľu.

Now I would like to present two products of a hand care collection. One of them is a liquid hand soap again, with a lovely and sweet scent of the berries. It is contained in a plastic bottle packaging with a pump. Together with a water it makes a good rich foam. Your hands are scented even a while after using.

Krém na ruky s bielou vanilkou zasa dodá rukám potrebnú hydratáciu a zjemnenie v sprievode vône lahodnej, sladkej, bielej vanilky. Ide o pomerne veľké, 75 ml balenie, ktoré určite vydrží nejaký ten čas. Krém na ruky je určite jeden zo zimných must-have produktov, ktoré nosím v kabelke neustále so sebou. Produkt má v sebe zakomponované aj bio karité maslo, vodu z nevädze, makadamový olej a vanilkový extrakt obsiahnutý vo vôni. Viac ako 97% produktu by malo byť prírodného zloženia.

Hand cream from a White vanilla collection provides a needed hydration and softening effect to your hands. It has a very delicate scent and it´s contained in a quite big packaging - 75 ml. It will last you for a while for sure. Hand cream is one of my winter must-haves I carry with myself everywhere. In the product there is contained also a bio shea butter, cornflower water, macadamia oil and vanilla extract contained in the cream´s scent. More than 97% of the product is made of natural ingredients.

Vianočná kolekcia Yver Rocher tekuté mydlo na ruky

Vianočná kolekcia Yver Rocher krém na ruky

Vôňa čarovných bobúľ sa v tomto článku bude skloňovať ešte dvakrát. Ďalším produktom, ktorý som v tejto aróme obdržala, je kúpeľový a sprchový gél Čarovné lesné plody. Ide o veľké 500 ml balenie z tvrdšieho plastu. Gél má priehľadne červenkastú farbu - rovnako ako tekuté mydlo, a taktiež v spojení s vodou výborne pení. Ďalší produkt, ktorý vaše telo a zmysly dokonale rozmazná a prevonia ♥

Sprchovací gél obsahuje výťažok z brusnice, vodu z bio nevädze a umývaciu zložku rastlinného pôvodu. Jeho pH je neutrálne k pokožke. Ide o biologicky ľahko odbúrateľné zloženie. Viac ako 98% zloženia tohto produktu je prírodného pôvodu. Bez etoxylátov a parabénov. Aj toto balenie by malo byť recyklovateľné.

Magical berries will be mentioned in this article two more times. Another product with such a lovely sweet scent is a bath and shower gel. It´s a huge 500 ml packaging. Product is contained in a bit thicker plastic bottle. Gel has a transparent reddish colour - like the liquid hand soap. When mixed with water it makes a rich foam as well. Another product which will pamper not only your body, but also your senses.

Bath and shower gel contains a cranberry extract, bio cornflower water and natural washing component. Its pH is neutral and it´s a biologically easily degradable composition. More than 98% of ingredients are natural origin. It doesn´t contain ethoxylate nor parabens. Even this packaging should be recyclable.

Vianočná kolekcia Yver Rocher pena do kúpeľa

K mojej umývacej rutine taktiež neodmysliteľne patrí aj príležitostný cukrový telový peeling. Cukrové peelingy mám veľmi rada - ide o takpovediac prirodzenejší peeling, ktorý je k pokožke tela šetrnejší. Dôkladne ju zbavuje odumretých buniek a škodlivín, čím podporuje jej prekrvenie. Pokožku tela robí čistou, jemnou a hebkou na dotyk. Po použití sa na pokožke vytvorí taktiež jemný film. Opäť ide o vôňu čarovných bobúľ, no s cukrom mi to pripadá ako vôňa žuvačky

My shower routine is also composed of an occasional sugar body scrub. I really like sugar scrubs because it´s a more natural alternative than ordinary ones. It´s also more gentle to your skin. Peeling thoroughly removes dead skin cells and pollutants, thanks to what it also helps blood flowing. Skin is clean, soft and smooth to touch. After using it creates a thin film on the skin too. Even this product is scented with magical berries. Together with a sugar scent it reminds me of a bubble gum scent ♥

Vianočná kolekcia Yver Rocher cukrový telový peeling

Vianočná kolekcia Yver Rocher cukrový telový peeling

Po sprchovaní a peelingu ide na rad dodatočná starostlivosť o pokožku tela, s ktorou vám jednoznačne pomôže telové mlieko Biela vanilka. Obsahuje jemnú a hrejivú vôňu vanilky, bio karité maslo, vodu z nevädze, mandľový olej a vanilkový extrakt. Aj pri tomto produkte by malo byť viac ako 97% ingredincií prírodného pôvodu. A pokiaľ sa nemýlim, tak obal tohto mlieka je taktiež recyklovateľný

Telové mlieko má jemne žltkastú farbu a stredne hustú, viac vodnatejšiu konzistenciu. Osobne mi takáto konzistencia veľmi vyhovuje, a to primárne v zime. Aplikácia produktu je rýchla a jeho vstrebanie do pokožky taktiež. Nemusím sa teda triasť ako osika aby som počkala, dokiaľ sa vsiakne. Pokožka tela je dokonale rozmaznaná, hebká a hydratovaná. Vôňa na nej vydrží niekoľko hodín. Čistý luxus ♥

After showering and peeling there is a place for an additional care of a body. For this purpose there is a body lotion White vanilla to help with a delicate, soft and warm vanilla vibes. Lotion contains a bio shea butter, cornflower water, almond oil and vanilla extract. Even in this case, 97% of the ingredients should be natural. And if I´m not wrong, this package (bottle), should be recyclable ♥

Body lotion has a yellowish colour and a watery consistency. Personally I really lie its consistency - especially now, in the winter, because product´s application is very easy. And I don´t have to wait long for it to soak into my skin. Skin is perfectly pampered, smooth and hydrated. Scent will hold on your body even a few hours. Pure luxury ♥

Vianočná kolekcia Yver Rocher telové mlieko

Dostávame sa k poslednému produktu, ktorým je toaletná vôňa Biela vanilka. Vôňa identická ako pri každom jednom produkte z kolekcie Biela vanilka. Osobne by som túto vôňu ale prirovnala viac k telovému spreju, pretože svojou intenzitou a výdržou mi pripomína práve ten. Vôňa sa nachádza v ťažšej sklenenej fľaštičke s rozprašovačom.

Okrem toaletnej vône ju môžete použiť napríklad počas sviatkov ako sviatočnú vôňu domova, povedzme, a prevoňať ňou trošku byt či dom. Hneď by som jej dokázala nájsť niekoľko využití okrem primárneho. Každopádne, je to veľmi pekná vôňa, ktorá mi bude Vianoce pripomínať ešte niekoľko mesiacov.

Zaujala vás táto vianočná kolekcia? :)

And there is a last product - eau de toilette White vanilla which scent is completely identic to the other products´ one from the same collection - White vanilla. Personally, I would rather say it is more like a body mist than a toilette water. Especially because of the scent´s intensity and the time for how long it actually hold on your clothes. It´s contained in a glass bottle with a sprayer.

Escept like a toilette water you can also use it as a home scent for your flat or house. It can create a very lovely and christmasy mood. But I have to say that I really like this scent. It will be reminding me of Christmas even a few months later.

Are you interested in this christmas collection? :)

Vianočná kolekcia Yver Rocher toaletná voda

No a tu môžete vidieť bočnú stranu plechovej krabičky :)
And here you can see a side of the mentioned tin box :)

Vianočná kolekcia Yver Rocher

Comments

  1. doroty416:02

    Great post dear, photos are perfect :)

    http://doroty4.blogspot.hr/2017/12/zato-sto-mozete.html

    ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts