Give them Darkness Makeup Inspiration

Makeup Revolution Give Them Darkness Notino

Krásny pondelok želám všetkým ~ Pamätáte si ešte na článok o Black Friday akciách, ktoré prebiehali na e-shope Notino? Vtedy som mala možnosť podieľať sa na tejto akcii tiež. V rámci toho týždňa mi prišla mystery bag plná náhodne vyselektovaných produktov, medzi ktorými sa tiež nachádzala paletka Makeup Revolution London Give Them Darkness plná tmavých, ale zato ligotavých, očných tieňov.

Prv som si myslela, že paletku vôbec nevyužijem - takéto farby veľmi často nenosím, avšak opak bol pravdou. Akonáhle som ju okúsila, v tom momente som sa do nej zamilovala. Pri tejto príležitosti vám dnes prinášam inšpiráciu na tmavé, ale zato žiarivé líčenie, ktoré môžete využiť na špeciálne príležitosti.

Paletka ma zaujala už hneď na prvý pohľad svojím obalom, na ktorom sú vyobrazené akési zlatisté oči a tmavý zahmlený les. Dokopy obsahuje 16 očných tieňov, z toho desať ligotavých, resp. so shimmerom a zvyšných šesť je matných. Prevažujú fialové, modré a zelenkavé očné tiene, no nájdete tam aj klasickú bielu a čiernu farbu. Povedala by som, že sú to očné tiene skôr na príležitostné a slávnostnejšie nosenie, ale ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát.

Makeup Revolution Give Them Darkness Eyeshadow Palette

Paletky od značky Makeup Revolution London sú nielen z tých lacnejších, ale aj kvalitnejších. Doteraz som so žiadnym produktom tejto značky nemala závažnejší problém (a či vôbec nejaký). Výdrž produktov na oči tejto značky je priam nepredstaviteľná.

Za takúto cenu by som naozaj neočakávala, že moje líčenie bude identické aj po ôsmych hodinách! A keď už sme pri tejto paletke, veľmi kvitujem biely očný tieň - používam ho ako rozjasňovač spodného očného viečka.

Pravdepodobne nikdy sa nenaučím blendiť očné tiene na hornú časť viečka, haha.

Makeup Revolution Give Them Darkness Notino

Vidíte ten krásny lesk?

Makeup Revolution Give Them Darkness Notino

Páči sa vám toto líčenie? :)

Makeup Revolution Give Them Darkness Notino