Banana! alebo tip na darček pre krpcov

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Krásny žltý banánový deň želám ~ Niekedy si pripadám ako taký Mimoň - jednoducho zbožňujem banány. Sú pre mňa ovocím číslo jeden! S Mimoňmi by sme si v tomto smere určite rozumeli a hodili na túto tému nejakú reč. Každopádne! Dnes by som vám chcela ukázať niečo nielen užitočné, ale aj milé. Kozmetiku s motívom Mimoňov, ktorú som obdržala pred niekoľkými týždňami od e-shopu Parfemy-Elnino.sk. Celkovo som obdržala štyri produkty a jednu veľkú kozmetickú sadu. Pwede na?

Hope you´ve been having a lovely banana day as well! ~ Sometimes I feel like a Minion - I just adore eating bananas. They´re my number one fruit. Together with Minions, I think we would understand each other´s feelings just right. Even talking about bananas should be good. But! Today I would like to show your something practical yet cute in the same time. A few weeks ago I received a cosmetics with a Minions motive from an e-shop Parfemy-Elnino.sk. I got four products and one gift set. Pwede na?

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Balíček mi prišiel do niekoľkých dní a dokonca tuším, že to oranžové mydielko na ruky mi prišlo grátis! Presný príbeh, ako to bolo, si už ale žiaľ nepamätám, no e-shopu veľmi pekne za možnosť recenzovania týchto produktov ďakujem. Poďme teda na to!

I received this package in a just few days after making the order. I also feel like they sent me one product as a gift - orange handwash which you can see on the photo above. But since it´s has been a few weeks already, I´m not really sure. Anyway, I would like to thank the e-shop for an opportunity to review this products ♥ Shall we start then?

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Na úvod by som rada začala najväčším produktom, ktorý sa v balíčku nachádzal. Ide o darčekovú sadu Minion, ktorá obsahuje štyri produkty - šampón, sprchový gél, kúpeľovú penu a figúrku do kúpeľa. Všetky produkty majú identickú farbu a vôňu. Ich farba je svetlomodrá, konzistencia akási zaujímavá želatínová a ich vôňa mi pripomína sladkú vôňu tutti-frutti. Produkty v spojení s vodou vytvárajú bohatú penu.

Hubka s vyobrazením Boba je naozaj rozkošná. Rozhodla som sa ho ale na tento účel nepoužiť a odložiť si ho k mojim plyšákom. Sada je určite praktická a vďaka tejto hračke poteší nejedného milovníka Mimoňov - či už menšieho alebo väčšieho. Pokojne by som ju odporučila aj ako vianočný darček deťom :)

I would like to start with the biggest product contained in the package. It was this huge squashy washy gift set which was hiding four products there - shampoo, shower gel, bubble bath and squashy washy figure. Products have an identic colour and scent. Their colour is a light blue one and consistency is very interesting - jelly-like one. They also have a sweet tutti-frutti scent. When mixed with the water they make a huge foam.

Squashy washy Bob is so adorable! I decided to not to use it for bathing or showering. I just can´t bring myself to do it! That´s why I put it next to the other plushies I own. Gift is very practical and Thanks to squashy washy toy it will surely make any kid happy. Even the adults, who like Minions too. You can also take it as an inspiration for a kid´s christmas gift :)

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Druhým produktom je kolínska voda Minions, ktorá pôsobí skôr ako telový sprej a nachádza sa v plastovom balení s rozprašovačom. Ide o 200 ml balenie, čo je pomerne dosť. Čo sa týka vône, pripomína mi akúsi "staršiu" vintage arómu. Niekomu môže pripomínať veľkonočnú voňafku, ale ja si to nemyslím. Popravde sa mi táto vôňa páči. Opäť si môžeme všimnúť vtipné, ale zároveň milé, vyobrazenie Mimoňov na balení. Vôňa mi príde trošku ťažšia a elegantnejšia. Ak by som nebola vedela, že ide o mimoňský produkt, možno by som aj bola povedala, že ide o parfém. Výdrž je taktiež úctyhodná, a to niekoľko hodín.

The second product is a Minions Cool Cologne, which looks like a body mist/pray and it´s contained in a plastic bottle backaging with a sprayer. It is a very huge packaging - 200 ml. Its scent reminds me of something old vintage like. Somebody can say it smells like a perfume you use during the Easter, haha. But I do not really think so - I like this scent. On the packaging, there is another funny yet lovely illustration. Scent is a bit heavier and elegant. If I weren´t aware of the fact that it´s from a Minions´ collection, I would probably say it´s a normal perfume or something. On the clothes it holds for a few hours.

Detská kozmetika Parfemy Elnino

A pozrite sa na toto - balzam na pery! Klasický vysúvateľný, so sladkou a lahodnou vôňou banánov, mňam ♥ Jeho farba je krémová. Perám poskytuje behom týchto chladných dní ochranu pred chladným vzduchom a taktiež hydratáciu.

And look at this - a lip balm! It is an ordinary retractable one, with a sweet and delicious banana scent, yum ♥ Its colour is a creamy one. When using this lip balm, lips are protected against the cold air and also hydrated.

Detská kozmetika Parfemy Elnino

V tomto krásavcovi nižšie sa zasa ukrýva sprchový gél a šampón 2v1. Veľmi som z neho bola nadšená. To balenie je jednoducho úchvatné! Vyzerá takmer ako skutočný a dokonca má pohybujúce sa oči! S balením si dal výrobca určite záležať. Produkt má gélovité zloženie a je priehľadný. Jeho vôňa je lahodná, sladká - pripomína mi troška žuvačku. Každopádne, s týmto produktom skúsenosti nemám. Rozhodla som sa ho darovať R*, ktorá Mimoňov jednoducho miluje :) Zároveň som ju ale poprosila, nech ale produkt poriadne vyskúša a následne mi napíše, čo si o ňom myslí.

Look at this handsome man, ehm, Minion! Inside of him, there is a 2in1 product - shower gel and shampoo. I was so happy when I saw it. It looks just amazing - almost like a real Minion! It also has "moving" eyes. Product has a jelly consistency and it´s transparent. Its scent is sweet and delicate - it reminds me of a bubble gum. But I have to say, that I haven´t tried this product - since my friend R* loves Minions so much, I decided to give it to her. On the other side I told her, that she has to report me its effects and if she´s satisfied with this product or not :)

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Posledným produktom z tejto kolekcie je tekuté mydlo na ruky s pumpičkou. Nachádza sa v sýtom oranžovom balení a na jeho prednej strane si môžete opäť všimnúť vyobrazených Mimoňov. Produkt - má opäť gélové zloženie, oranžovkastú farbu a obsahuje sladkú vôňu. Dobre pení. Osobne ho používam ako sprchový gél a nevadí mi to.

And the last product I will be showing you today is a Minions handwash provided in a 250 ml packaging. It´s contained in a vibrant orange plastic packaging with a Minions´ in the front. Product - has a jelly composition, is light orange colour and it is sweet. It can also create a huge foam. Personally I use it as a shower gel and I don´t mind at all.

Detská kozmetika Parfemy Elnino

Comments

 1. Inês Silva01:03

  thanks for the comment <3
  so cute!

  www.pinkie-love-forever.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Roumi Blog20:08

  Banana :-D pri tomto slove sa zasmejem vždy keď si spomeniem na ten film:) strašne je to zlate určite maly krpec bude skakať od radosti:)
  http://aj-ro-na.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 3. Kati17:26

  That set is so fun!

  -Kati
  Almost Stylish

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts